Įkraunama...
Įkraunama...

Netaisyklingas sąkandis

QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 03, 18:39)
Sveikute, gumytetes nuima maziausiai po kokiu 2 menesiu  doh.gif Taip surystai tenka eiti i darba biggrin.gif ir valgyti. Valgyti sekasi sunkiausiai, nes tinka tik pusiau skystas maistas ...siaubas kaip atsibodo schmoll.gif dabar jau supjaustau smulkiai koki malta kotleta arba keksiuka ir suvalgau mazyciaias gabaliukais  mirksiukas.gif Atpratau valgyti saldainius  thumbup.gif Del skausmo - nejauciau jo visiskai, tik ligonineje pirmom dienom suleisdavo nuskausminamuju nakciai ir tiek (bet cia labai individualiai, skaiciau forume kad kai kuriom ir po keliu savaiciu dar skauda !?), man tik po narkozes kartais atsigulus skaudejo sirdi ir isvis prastai miegojau bet viskas praejo, viskas isgyvenama !


Va jetau!!! As tai neisivaizduoju, budama vaikas papuoliau i avarija, buvo ismuzti priekiniai dantys, dar 18 sliuliu ant lupu kaip atsimenu ta kosmara, lupos issipute net negalejau kvepoti per nosi, o jau cia kalbeti apie valgi!!!!!!!!!!!!!!! Uzjauciu tave!!!!!!
Dabar pagalvojau, tai jei tik gumytes nuima po 2men, negalesiu dirbti kaip as toks NLO pasirodysiu!!! na sakes, tai o kada mazdaug baigesi tas visas " bardakas" ????
Aisku kiekvienam atskirai, tai kada prasidede tas antrasis ortodontinis gyd?????
Na siaubas!!!!!!!!!!!!!
O pas koki ortodonta lankaisi???
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 03, 23:22)
Va jetau!!! As tai neisivaizduoju, budama vaikas papuoliau i avarija, buvo ismuzti priekiniai dantys, dar 18 sliuliu ant lupu kaip atsimenu ta kosmara, lupos issipute net negalejau kvepoti per nosi, o jau cia kalbeti apie valgi!!!!!!!!!!!!!!! Uzjauciu tave!!!!!!
Dabar pagalvojau, tai jei tik gumytes nuima po 2men, negalesiu dirbti kaip as toks NLO pasirodysiu!!! na sakes, tai o kada mazdaug baigesi tas visas " bardakas" ????
Aisku kiekvienam atskirai, tai kada prasidede tas antrasis ortodontinis gyd?????
Na siaubas!!!!!!!!!!!!!
O pas koki ortodonta lankaisi???

Sveikute mirksiukas.gif nu jo keistokai atrodo dantukai surysti gumytem, as stengiuosi per daug nasirodyti zmonems, tik artimiems draugams mirksiukas.gif sunkoka butu jeigu tektu labai daug bendrauti su zmonemis. Ir del breketu sulaukdavau labai keistu ir juokingu komentaru is svetimu zmoniu, a jau ka sakyti apie gumytes g.gif gerai kad dabar ziema ir po salikais ju nesimato o man jau nedaug ir beliko thumbup.gif Antras etapas ortodontinio gydymo prasideda nuemus gumytes. mano ortodonte - mazutiene (puiki moteriske thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 03, 14:26)
o kada nujma tas gumytes? Taigi neisi i darba taip? Kazkap tos operacijos visai nebijau, nors ir maciau per online - vaizdelis nekoks! Zinau, kad suleidzia narkoze ir tu jau sapnuose  lotuliukas.gif  Bijau to prabudimo, tu keliu men. isivaizduoju kai tau sunku valgyti!!! Kai sunku miegoti! Eina sau, ar skausma jauti? Ar kokiu nepatogumu???


Sveika. Man po operacijos buvo gumytes sonuose ir per centra, tai tai ir vaiksciojau i darba, o darbas buvo su zmonem, tai labai kompleksovau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2010 01 04, 19:50)
Sveika. Man po operacijos buvo gumytes sonuose ir per centra, tai tai ir vaiksciojau i darba, o darbas buvo su zmonem, tai labai kompleksovau  blush2.gif


Labas! O kada tau nuime tas gumyte? Neisivaizduoju kaip jos atrodo bet jauciu nieko gero!
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2010 01 04, 19:50)
Sveika. Man po operacijos buvo gumytes sonuose ir per centra, tai tai ir vaiksciojau i darba, o darbas buvo su zmonem, tai labai kompleksovau  blush2.gif

Sveikute, norejau paklausti del tos centrines gumytes, ji uzdedama ant tokiu metaliniu kilpuciu, kaip tos kilputes nuimamos, tikriausiai skaudes baisiai verysad.gif ir nelabai suprantu kaip jos itvirtintos ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 05, 11:40)
Sveikute, norejau paklausti del tos centrines gumytes, ji uzdedama ant tokiu metaliniu kilpuciu, kaip tos kilputes nuimamos, tikriausiai skaudes baisiai  verysad.gif ir nelabai suprantu kaip jos itvirtintos ??  g.gif


Prie apatinies lupos truputi skaudejo, o virsuje visai ne. Jei tau skaudes galesi paprasyti, kad nuskausmintu, man nuskaumino kazko papurske.

Darida, man gumytes nueme po 2 menesiu po operacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 05 sausio 2010 - 11:43
Merginos, o kokius jums dejo breketus?
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 05, 22:55)
Merginos, o kokius jums dejo breketus?

Sveika, man uzdeti metaliniai breketai, gydytoja sake kad esant netaisyklingam sakandziui tik tokie tinka su jais paprasciau dirbti. Bet man uzdejo pries 3 metus , medicina nestovi vietoje, gal dabar kas pasikeite smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Senokai rasiau blush2.gif bet uzsuku paskaityti visada.

Jau pradedu susimastyti del operacijos, nors breketus tik uzdejo (gruodzio 16 diena)... Ar as nieko nesupainiojau kazkas rase, kad dar galima kazkokia dali paruosimo kainos sumazinti, gal galite papasakoti placiau.. Tikrai labai aktualu suzinoti daugiau, kadangi jau isleista nemazai, o dar reikia breketu apacioje ir implantu.
Atsakyti
QUOTE(Alion@ @ 2010 01 06, 18:25)
Sveikutes  4u.gif

Senokai rasiau  blush2.gif  bet uzsuku paskaityti visada.

Jau pradedu susimastyti del operacijos, nors breketus tik uzdejo (gruodzio 16 diena)... Ar as nieko nesupainiojau kazkas rase, kad dar galima kazkokia dali paruosimo kainos sumazinti, gal galite papasakoti placiau.. Tikrai labai aktualu suzinoti daugiau, kadangi jau isleista nemazai, o dar reikia breketu apacioje ir implantu.

sveikute, g.gif gal cia skaitei: http://www.orthognat...as/gydymo_kaina
Ortognatinis gydymas yra labai įvairus ir jo kainą apibendrinti sunku, nes kiekvienam pacientui yra sudaromas individualus gydymo planas.
Gydymas susideda iš trijų pagrindinių etapų:
1. Ortodontinis gydymas trunka 1.5-2 metus ir kainuoja apie 4000-8000 Lt. Ortodontinio gydymo ligonių kasos neapmoka.
2. Priešoperacinis paruošimas ir planavimas: veido kompiuterinis planavimas, sąkandžio ir veido planavimas ir simuliavimas, pagalbinių priemonių ir instrumentų gamyba, laboratorijų išlaidos ir išlaidos skaitmeninėms technologijoms. Šio etapo kaina priklauso nuo sąkandžio anomalijos sunkumo. Planavimo ir paruošimo išlaidų ligonių kasos neapmoka. Pacientams, turintiems medicinos draudimą, dalį išlaidų neretai sutinka apmokėti draudimo kompanijos.
3. Ortognatinė žandikaulių operacija. Visų stacionare atliktų tyrimų kainą, operacijos ir medikamentinio gydymo išlaidas apmoka ligonių kasos, jei operacija atliekama valstybinėje įstaigoje, o pacientas yra socialiai draustas Lietuvos pilietis.
Šiuo metu populiarėjant medicininio draudimo paslaugoms, dalį gydymo išlaidų sutinka padengti draudimo kompanijos.

Atsakyti
QUOTE(Alion@ @ 2010 01 06, 18:25)
Sveikutes  4u.gif

Senokai rasiau  blush2.gif  bet uzsuku paskaityti visada.

Jau pradedu susimastyti del operacijos, nors breketus tik uzdejo (gruodzio 16 diena)... Ar as nieko nesupainiojau kazkas rase, kad dar galima kazkokia dali paruosimo kainos sumazinti, gal galite papasakoti placiau.. Tikrai labai aktualu suzinoti daugiau, kadangi jau isleista nemazai, o dar reikia breketu apacioje ir implantu.


Sveika! Noriu paklausti o kodel tau reikia implantu??? Man siaip ir reikia todel ir domiuosi!
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 07, 00:32)
Sveika! Noriu paklausti o kodel tau reikia implantu??? Man siaip ir reikia todel ir domiuosi!


Labuka smile.gif Apacioje man truksta 2 dantuku (sesetuku) ir gydytoja Dalia sake kad reikia butinai implantu, kadangi per mazai dantu biggrin.gif

Kazkas klause kokius kam dejo breketus, man ant virsutinio zandikaulio sudejo ant pirmu 4 dantu keraminikinius, ant kitu metalinius breketus (ir niekas nepastebi kad as su breketais thumbup.gif nors ir vengiu sypsotis)
Papildyta:
QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 06, 21:32)
sveikute,  g.gif gal cia skaitei: http://www.orthognat...as/gydymo_kaina 
Ortognatinis gydymas yra labai įvairus ir jo kainą apibendrinti sunku, nes kiekvienam pacientui yra sudaromas individualus gydymo planas.
Gydymas susideda iš trijų pagrindinių etapų:
1. Ortodontinis gydymas trunka 1.5-2 metus ir kainuoja apie 4000-8000 Lt. Ortodontinio gydymo ligonių kasos neapmoka.
2. Priešoperacinis paruošimas ir planavimas: veido kompiuterinis planavimas, sąkandžio ir veido planavimas ir simuliavimas, pagalbinių priemonių ir instrumentų gamyba, laboratorijų išlaidos ir išlaidos skaitmeninėms technologijoms. Šio etapo kaina priklauso nuo sąkandžio anomalijos sunkumo. Planavimo ir paruošimo išlaidų ligonių kasos neapmoka. Pacientams, turintiems medicinos draudimą, dalį išlaidų neretai sutinka apmokėti draudimo kompanijos.
3. Ortognatinė žandikaulių operacija. Visų stacionare atliktų  tyrimų kainą, operacijos ir medikamentinio gydymo išlaidas apmoka ligonių kasos, jei operacija atliekama valstybinėje įstaigoje, o pacientas yra socialiai draustas Lietuvos pilietis.
Šiuo metu populiarėjant medicininio draudimo paslaugoms, dalį gydymo išlaidų sutinka padengti draudimo kompanijos.


Laba, Gal ir cia smile.gif
Gal kas esate susidure su medicinos draudimu, gal galite papasakoti smulkiau? 4u.gif

Aciu.
Atsakyti