Įkraunama...
Įkraunama...

Netaisyklingas sąkandis

Na ką gi... Baigiu suprasti, kad šio kelio teks atsisakyti angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amelie* @ 2009 12 31, 11:28)
Na ką gi... Baigiu suprasti, kad šio kelio teks atsisakyti  angel_sadangel.gif

man atrodo pradziai nueik i konsultacija pas Grybauska, o jau po to priimsi galutini sprendima. Pinigeliai nera svarbiausi, iki operacijos dar praeis pora metu, per ta laika galima sutaupyti, yra kreditai.
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2009 12 31, 11:41)
man atrodo pradziai nueik i konsultacija pas Grybauska, o jau po to priimsi galutini sprendima. Pinigeliai nera svarbiausi, iki operacijos dar praeis pora metu, per ta laika galima sutaupyti, yra kreditai.


Deja, krizės metu tik pinigai ir yra svarbiausi verysad.gif Dėl nieko kito ir nedvejoju. O kai ir taip didžiulis kreditas paimtas, kai niekas iš šalies padėti negali, kai kiekvienas dreba, kad tik darbo neprarastų, tada belieka tik loterijoje laimėti arba pamiršti visas kosmines išlaidas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2009 12 31, 10:08)
Sveikos merginos, esu naujoke forume. Pries menesi man jau buvo atlikta operacija abieju zandikauliu ir noreciau pasidalinti jau savo dziaugsmu smile.gif Mano gydymas buvo pradetas pries 3 metus, tada ortodonte iskarto nusiunte pas nuostabiausia pasaulyje chirurga Grybauska, jis paruose gydymo plana ir zodziu pasake kaina (tada kainos uz viena zandikauli buvo apie 4-5 tukst., uz abu zandikaulius 8-10 tukst. dabar zinau kad kainos isaugo gana stipriai - tai yra kaina uz paruosima operacijai. Pacios operacijos islaidos apmoka ligoniu kasa). Jeigu kaina Grybauskas jau pasake, tai jinai ir neturetu keistis (bent man teko sumoketi gydymo pradzioje sutarta suma). Teko labai ilgai laukti ir nerimauti, bet buvo verta smile.gif sakandis superinis o ir veidas pasidare labai grazus. Apie Grybauska galiu pasakyti, kad yra nuostabus ir be galo rupestingas zmogus, eiles yra ilgos, darbu jis turi daug ir buna pavarges, bet viska padaro iki galo ir idealiai. Taip kad jeigu pasirinkote si keli tai ir eikite iki galo !!!

Katyte, gal gali papasakoti plačiau apie operaciją ir pooperacinį periodą?
Kiek laiko buvai nedarbinga? Ar ilgai patinimas laikėsi? Kada galima planuotis grįžti į darbą? Ar atostogas turėjai imtis ar gavai nedarbingumo biuletenį?
Papildyta:
QUOTE(*Amelie* @ 2009 12 31, 10:52)
Deja, krizės metu tik pinigai ir yra svarbiausi  verysad.gif  Dėl nieko kito ir nedvejoju. O kai ir taip didžiulis kreditas paimtas, kai niekas iš šalies padėti negali, kai kiekvienas dreba, kad tik darbo neprarastų, tada belieka tik loterijoje laimėti arba pamiršti visas kosmines išlaidas  verysad.gif

Na žinok aš irgi sprendime taško vis dar nededu kol nepasikonsultavau su gydytoju ir pati savo konkrečiam atvejui nesužinojau sumos. Kaip mane konsultuojanti ortodontė pasakė :"pasikonsultavusi bent jau žinosi, kad tikrai viską padarei, jei suma bus neįkandama, o taip tai ir liksi su amžinu klausimu".
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2009 12 31, 11:08)
Sveikos merginos, esu naujoke forume. Pries menesi man jau buvo atlikta operacija abieju zandikauliu ir noreciau pasidalinti jau savo dziaugsmu smile.gif Mano gydymas buvo pradetas pries 3 metus, tada ortodonte iskarto nusiunte pas nuostabiausia pasaulyje chirurga Grybauska, jis paruose gydymo plana ir zodziu pasake kaina (tada kainos uz viena zandikauli buvo apie 4-5 tukst., uz abu zandikaulius 8-10 tukst. dabar zinau kad kainos isaugo gana stipriai - tai yra kaina uz paruosima operacijai. Pacios operacijos islaidos apmoka ligoniu kasa). Jeigu kaina Grybauskas jau pasake, tai jinai ir neturetu keistis (bent man teko sumoketi gydymo pradzioje sutarta suma). Teko labai ilgai laukti ir nerimauti, bet buvo verta smile.gif sakandis superinis o ir veidas pasidare labai grazus. Apie Grybauska galiu pasakyti, kad yra nuostabus ir be galo rupestingas zmogus, eiles yra ilgos, darbu jis turi daug ir buna pavarges, bet viska padaro iki galo ir idealiai. Taip kad jeigu pasirinkote si keli tai ir eikite iki galo !!!


Sveika prisijungusi prie musu kompanijos 4u.gif
Koks tavo buso sukandimas??? Ar dare abieju zandikauliu operacija? Ir kodel taip ilgai uztruko?
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2009 12 31, 14:45)
Sveika prisijungusi prie musu kompanijos  4u.gif 
Koks tavo buso sukandimas??? Ar dare abieju zandikauliu operacija? Ir kodel taip ilgai uztruko?

Sveikute, sukandimas buvo (tikriausiai) atvirkscias - per platus apatinis zandikaulis ir per siauras virsutinis, taigi prireike abieju zandikauliu operacijos. paruosimas operacijai uztruko beveik du metus ir po to dar metus teko laukti eileje operacijos. Tad ir gavosi 3 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 02, 20:03)
Sveikute, sukandimas buvo (tikriausiai) atvirkscias - per platus apatinis zandikaulis ir per siauras virsutinis, taigi prireike abieju zandikauliu operacijos. paruosimas operacijai uztruko beveik du metus ir po to dar metus teko laukti eileje operacijos. Tad ir gavosi 3 metukai smile.gif


Sveika! O kodel taip ilgai teko laukti operacijos???????
Atsakyti
[quote=Armina,2009 12 31, 14:25]
Katyte, gal gali papasakoti plačiau apie operaciją ir pooperacinį periodą?
Kiek laiko buvai nedarbinga? Ar ilgai patinimas laikėsi? Kada galima planuotis grįžti į darbą? Ar atostogas turėjai imtis ar gavai nedarbingumo biuletenį?
Papildyta:

Sveikute, taigi apie operacija: i ligonine reikejo atvykti 7,30, ten uzregistravo. Ta diena (operacijos atliekamos pirmadieniais) grybauskas turejo 2 operacijas. Po 8 i operacine pakviete mano "likimo drauge", po mazdaug dvieju valandu ir mane nuvede i operacine (sesele laike uz rankos kad nepabegciau smile.gif ). Atsiguliau ant operacinio stalo, anasteziologe (puiki moteriske) dar bande uzkalbint, sesele tik pradejo leisti vaistus ir iskarto saldziai uzmigau, tai tiek ir prisimenu smile.gif smile.gif Pazadino jau intensyviosios terapijos skyriuje po 17, dar kuri laiko tikrino sirdies veikla, suleido laseline ir tiek. Po 2-3 valandu jau atsikeliau, mano drauge jautiesi prasciau (siek tiek pikino). Kita diena is pacio ryto jau isvare mus i palata smile.gif Ligonines valgykloje maitino mus 3 kartus per diena. Patiems reikejo papildomai spec. kokteiliuku nupirkti. Seseles buvo labai rupestingos, netgi kremuko mums duodavo lupytes patepti smile.gif ketvirtadieni is pacio ryto paleido namo, o drauge jau treciadieni isleido. Apie dvi savaites nesirodziau zmonem ( kol melynes po operacijos pradingo ) I darba sugrizau po keturiu savaiciu (turejau nadarbingumo lapeli). Patinimas atslugo po 4 savaiciu, dar siek tiek liko prie iskiepyto kaulo. Dar dantukai sukabinti gumytemis, tad maitintis gana sunku, o apie 4 savaites tik skysta maista valgiau. O del savijautos, tai po operacijos jauciausi pilna jegu, netgi norejosi koki medi su saknim israuti smile.gif, o silpnumas atsirado tik po kokios savaites (bet cia kiekvienam individualiai ). Tai tiek, jeigu dar turi klausimu rasyk smile.gif Sekmes !
Papildyta:
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 02, 20:14)
Sveika! O kodel taip ilgai teko laukti operacijos???????

sunku man pasakyti kodel taip ilgai teko laukti, kodel susidare tokios eiles . Pirmas operacijos terminas buvo numatytas vasario men., o po to kokius 3 kartus nukele. Oj kaip sunku buvo laukti sad.gif ....tikriausiai sumazejo finansavimas is ligoniu kasos tokioms operacijoms ir dabar jos atliekamos tik pirmadieniais, dar chirurgas gyne disertacija.
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 02, 21:57)
sunku man pasakyti kodel taip ilgai teko laukti, kodel susidare tokios eiles . Pirmas operacijos terminas buvo numatytas vasario men., o po to kokius 3 kartus nukele. Oj kaip sunku buvo laukti sad.gif ....tikriausiai sumazejo finansavimas is ligoniu kasos tokioms operacijoms ir dabar jos atliekamos tik pirmadieniais, dar chirurgas gyne disertacija.


Nu jo, laukti tai nera kaifas!!! Sakai kad dar dantukai gumytem sukabintos?!? O tai kiek praejo laiko nuo opercijos?
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 03, 00:45)
Nu jo, laukti tai nera kaifas!!! Sakai kad dar dantukai gumytem sukabintos?!? O tai kiek praejo laiko nuo opercijos?

jo dantukai sukabinti elastinėmis gumytėmis trijose vietose smile.gif o nuo operacijos ... jau 7 savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte75 @ 2010 01 03, 13:46)
jo dantukai sukabinti elastinėmis gumytėmis trijose vietose smile.gif o nuo operacijos ... jau 7 savaite smile.gif



o kada nujma tas gumytes? Taigi neisi i darba taip? Kazkap tos operacijos visai nebijau, nors ir maciau per online - vaizdelis nekoks! Zinau, kad suleidzia narkoze ir tu jau sapnuose lotuliukas.gif Bijau to prabudimo, tu keliu men. isivaizduoju kai tau sunku valgyti!!! Kai sunku miegoti! Eina sau, ar skausma jauti? Ar kokiu nepatogumu???
Atsakyti
QUOTE(Darida09 @ 2010 01 03, 14:26)
o kada nujma tas gumytes? Taigi neisi i darba taip? Kazkap tos operacijos visai nebijau, nors ir maciau per online - vaizdelis nekoks! Zinau, kad suleidzia narkoze ir tu jau sapnuose  lotuliukas.gif  Bijau to prabudimo, tu keliu men. isivaizduoju kai tau sunku valgyti!!! Kai sunku miegoti! Eina sau, ar skausma jauti? Ar kokiu nepatogumu???

Sveikute, gumytetes nuima maziausiai po kokiu 2 menesiu doh.gif Taip surystai tenka eiti i darba biggrin.gif ir valgyti. Valgyti sekasi sunkiausiai, nes tinka tik pusiau skystas maistas ...siaubas kaip atsibodo schmoll.gif dabar jau supjaustau smulkiai koki malta kotleta arba keksiuka ir suvalgau mazyciaias gabaliukais mirksiukas.gif Atpratau valgyti saldainius thumbup.gif Del skausmo - nejauciau jo visiskai, tik ligonineje pirmom dienom suleisdavo nuskausminamuju nakciai ir tiek (bet cia labai individualiai, skaiciau forume kad kai kuriom ir po keliu savaiciu dar skauda !?), man tik po narkozes kartais atsigulus skaudejo sirdi ir isvis prastai miegojau bet viskas praejo, viskas isgyvenama !
Atsakyti