Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų cerebrinis paralyžius

Labas, Melodija,
Kas ten tau nuotaika gadina?nekreipk demesio, geriau paziurek pro langa, koks oras lietuvoj, pas mus, cia vokietijoj, beprotiskai sninga, pusto doh.gif , jau atsibodo juodai mirksiukas.gif

Ar nebuna tau kad susergi kita liga bet tau sako daktarai, kad nuo VCP?
[/quote]
Zinai, kas del ligu, tai jau seniai kada sirgau, paauglystej budavo, jog uzeidavo tai sona tai sirdies plota skaudeti, atsimenu pasidariau visus sirdies tyrimus,- sako viskas tvarkoj, sveika sirdele, ir sako jo cia nuo VCP.Nu tai sakydavo cia nerviniu sakneliu uzdegimas, bet siuo metu jauciuosi puikiai. matai, is tikruju viskas priklauso nuo gyvenimo salygu-kuo maziuo stresu, depresiju, tuo sveikesnis zmogus, nors aisku, kartais zmones sunku isvengti visa tai, tenka nervuotis, o ir ligos gi visos nuo nervu. rolleyes.gif
Kagi geros dienos 4u.gif
Atsakyti
mazute nebegalejau ziuret pro langa as sendien nes daug vampyru apilpuole mane ir isiurbe ciut antkoju laikausi ir daug vasistu prigeriau kad visai nenuluzciau. Buvau isbegus i miesta su dukryte, visai nieko dienike buvo, bet parvijo namo. Eh tas gyvenimas ...........
Bet kodel kaltina zmogu ta kuris visa gyvenima rupinosi seima ir gyveno del seimos ir is jo sendien dar reikalauja kad aprupintu ta zmogu kuris gyveno del saves tik ir dar skriaude savo artimus, nesuprantu g.gif
As zinau kad nervai stresai depresijos mums yra didis nuodas, bet kaip ju isvenkt?
As ju labai labai nenoriu as noriu dziauktis gyvenimu ji mylet, mylet savo artimus ir but mylima. Gi as nedaug noriu. Aisku ir finansu kad nebutu trukumo, kad tureciau ka vaikams valgyt paduot, aprenkt, susirgus vaistuku nupirkt. Negi as daug noriu. cool.gif
Atsakyti
hi hi isvire mano kunas karstame katile kaip tikram pragare, senai taip bera buve ux karsta buvo, paduke virusai buvo uzpuole bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2006 03 06, 15:48)
hi hi isvire mano kunas karstame katile kaip tikram pragare, senai taip bera buve ux karsta buvo, paduke virusai buvo uzpuole bigsmile.gif

Apie ka tu cia, gal paaiskink man g.gif

Blin, si ryta vos masina radom, buvo kaip sniego tortas teko gerokai papluseti cool.gif , iki pietu buvo ramu, ir vel pradejo sningti.Matyt ne tik zmones pykstasi su protu, gamta irgi, o galetu saule sviesti juk pavasaris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 06, 16:38)
Apie ka tu cia, gal paaiskink man g.gif

Blin, si ryta vos masina radom, buvo  kaip sniego  tortas teko gerokai papluseti  cool.gif , iki pietu buvo ramu, ir vel pradejo sningti.Matyt ne tik zmones pykstasi su protu, gamta irgi, o galetu saule sviesti juk pavasaris  mirksiukas.gif


hi hi o pas mane saulute zeme ritiniejasi ir man sirdi dziugina nusigripavusia smile.gif bronhitas neapleidzia manes skaudziai kostu verysad.gif



Moterys bukime kaip kulkos, kurios trenkia i galva, pereina per sirdi, musa per kisene ir iseina kada nori! Su kovo 8-aja visas moterytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2006 03 08, 11:00)
hi hi o pas mane saulute zeme ritiniejasi ir man sirdi dziugina nusigripavusia smile.gif bronhitas neapleidzia manes skaudziai kostu verysad.gif
Moterys bukime kaip kulkos, kurios trenkia i galva, pereina per sirdi, musa per kisene ir iseina kada nori! Su kovo 8-aja  visas moterytes 4u.gif

Tiesa, siandien gi moteru diena smile.gif tad bukim laimingos 4u.gif

zinai, su bronchais ir man si problema aktuali, siemet teko sirgti.Linkiu tau greit pasveikti 4u.gif
Atsakyti
lekiu i koncerta mamytem mociutem ir tetom skirta 4u.gif Linkiu ir tau pasilinksmint sia proga thumbup.gif
O bronhitui isakysiu patylet tongue.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melodija: 08 kovo 2006 - 17:28
QUOTE(melodija @ 2006 03 08, 18:26)
lekiu i koncerta mamytem mociutem ir tetom skirta 4u.gif  Linkiu ir tau pasilinksmint sia proga thumbup.gif
O bronhitui isakysiu patylet tongue.gif  smile.gif

Na, ir kaip koncertas? bigsmile.gif ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 09, 10:57)
Na, ir kaip koncertas? bigsmile.gif  ar patiko?


Sauniai vaikuciai pasirode, pratesimas vyko kavineja katpedele:) o syvakara parejau is Paltinienes ir Ivanausko koncerto, dar nemokamai thumbup.gif biggrin.gif kartais ir .................. 4u.gif
Kaip sekasi paciai ? Kaip sekasi grumtis su sniegu? negi saules voniu nera pas tave? Pas mane tai kasdien jos thumbup.gif
Atsakyti
kyla klausimukas kaip uzkirsti kelia progresavimui VCP????
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2006 03 10, 10:13)
kyla klausimukas kaip uzkirsti kelia progresavimui VCP????

na, pas dar vis snieguriuoja nors retkarciais ir saulute pasirodo, bet retokai, o siaip gyvuoju normaliai.Gera klausima uzdavei- tiesa pasakius man jis neprogresuoja, bent jau nejauciu, galbut dar jauna ir kas zino kaip toliau bus, na is kitos puses as truputi prisizuiriu, t.y.karta i metus sugeriu Mydocalm,plius visokiu vitaminu, zuvu taukus ir pan.
sakyk, kaip jis tau pasireiskia? kokia forma tu turi vcp? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 12, 14:25)
na, pas dar vis snieguriuoja nors retkarciais ir saulute pasirodo, bet retokai, o siaip gyvuoju normaliai.Gera klausima uzdavei- tiesa pasakius man jis neprogresuoja, bent jau nejauciu, galbut dar jauna ir kas zino kaip toliau bus, na is kitos puses as truputi prisizuiriu, t.y.karta i metus sugeriu Mydocalm,plius visokiu vitaminu, zuvu taukus ir pan.
sakyk, kaip jis tau pasireiskia? kokia forma tu turi vcp? smile.gif


Ziema tikrai nenori pasitraukt sendien net pusto brrrr nemaloni diena, bet i sokius vistiek nuejau smile.gif
As saves neprisiziuriu, jokiu vaistu negeriu nuo VCP gaila pinigu ir nera garantijos kad bus geriau...... gal ir blogai galvoju......
Kol jauna ir nejausi progresavimo, tik antroje jaunysteja:)....... man tai sitaip yra. Kokia forma pas mane, net nezinau cool.gif pasireiskia nevalingi judesiukai kai kirminiukai ranku pirstai juda ir veidukui kliuvo.... cool.gif
Papasakosiu sio vakaro yvyki: isvede vyriokas sokt mane, o mano desines rankos nykstis saujoje guli ir dar juda, zmogutis matomai smalsaus buta sako ka cia laikai ir pradejo ziurinet kai suprato labai susinepatogino man taip pat nepatogu kai sitaip nutinka wub.gif bet ka daryt neebendraut, nesokt, bet man taip patinka sokt sokiai man kaip raminamuju doze doh.gif
Atsakyti