Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų cerebrinis paralyžius

QUOTE(melodija @ 2006 03 12, 21:25)
Ziema tikrai nenori pasitraukt sendien net pusto brrrr nemaloni diena, bet i sokius vistiek nuejau smile.gif
As saves neprisiziuriu, jokiu vaistu negeriu nuo VCP gaila pinigu ir nera garantijos kad bus geriau...... gal ir blogai galvoju......
Kol jauna ir nejausi progresavimo, tik antroje jaunysteja:)....... man tai sitaip yra. Kokia forma pas mane, net nezinau cool.gif pasireiskia nevalingi judesiukai kai kirminiukai ranku pirstai juda ir veidukui kliuvo.... cool.gif
Papasakosiu sio vakaro yvyki: isvede vyriokas sokt mane, o mano desines rankos nykstis saujoje guli ir dar juda, zmogutis matomai smalsaus buta sako ka cia laikai ir pradejo ziurinet kai suprato labai susinepatogino man taip pat nepatogu kai sitaip nutinka wub.gif bet ka daryt neebendraut,  nesokt, bet man taip patinka sokt sokiai man kaip raminamuju doze  doh.gif

nu jo visko pasitaiko, juk mes zmones ir bendraut ir sokti norim smile.gif na, kai dar buvau neistekejus, turejau daug sveiku draugiu, kurios tempdavo mane i sokius, vyno taure isgirdavom ir tikrai pas mane spazmai atsipalaiduodavo, ir taip daznokai nuslepdavau.
visgi gal vyno taure butu neprosali tongue.gif bigsmile.gif
ar tau daznai pasitaiko, kad zmones atkreiptu demesi i neigaluma?
lankaisi sveikuju sokiuose?
Atsakyti
[quote=FDS,2006 03 13, 14:00]
nu jo visko pasitaiko, juk mes zmones ir bendraut ir sokti norim smile.gif na, kai dar buvau neistekejus, turejau daug sveiku draugiu, kurios tempdavo mane i sokius, vyno taure isgirdavom ir tikrai pas mane spazmai atsipalaiduodavo, ir taip daznokai nuslepdavau.
visgi gal vyno taure butu neprosali tongue.gif bigsmile.gif
ar tau daznai pasitaiko, kad zmones atkreiptu demesi i neigaluma?
lankaisi sveikuju sokiuose?
[/q

Vyno taure padaro mus drasesnem ir nebekreipiam demesio i savo trukumus tongue.gif
As seip stengiuosi savo defektus slept kiek imanoma, bet nevisada iseina vistiek yla islenda is maiso doh.gif Jaunysteja tai buvo tragedija, dabar jau nebetaip, bandau su jumoru issisukt, bet vistiek skaudu buna ir kameros mane baugina dar blink.gif sunku jau nuslept man savo defektus......
Taip, sveikuju sokiuose lankausi, nes kitur nera. Akliuku draugija dar pries naujus padaro vakarone su sokiais, ten buna smagu, pats eini akla vest sokt:) o kitos draugijos tik suvaro prie stalo staciom neigaliukus, kad prikise skrandzius greiciau isinesdintu. tongue.gif
Atsakyti
tai gal kurk koki kluba ir sveikiems ir neigaliems smile.gif turbut butu faina ax.gif
kazkada turejau tokia svajone, nes esancios draugijos buvo pasyvios ir nuobodzios, kaip tu sakai, padaro viena karta i metus ir buk laimingas zmogau........
o juk noretusi bent i savaite viena karta ar ne g.gif na, is kitos puses gal antroj jaunystej zmones ne taip jau kreipia demesi i neigaluma ir galbut lengviau issisukti mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 13, 17:49)
tai gal kurk koki kluba ir sveikiems ir neigaliems smile.gif turbut butu faina ax.gif
kazkada turejau tokia svajone, nes esancios draugijos buvo pasyvios ir nuobodzios, kaip tu sakai, padaro viena karta i metus ir buk laimingas zmogau........
o juk noretusi bent i savaite viena karta ar ne g.gif na, is kitos puses gal antroj jaunystej zmones ne taip jau kreipia demesi i neigaluma ir galbut lengviau issisukti  mirksiukas.gif .


mazute zinok turiu as ideju tik va nebesu tokia greita nes kisene mana tuscia o susirast remeju reik, triusa daug idet tokiems planams igyvendint nebeman, jau mus pasitenkinsiu tuo kas yra, o draugijos tikrai galetu dazniau daryt sokiu vakarus zinau tai finansai, bet manau kad isisuktu jei noretu, vienai siuliau bet tyla byla nebenoriu lyst, gal mane, kad vel noriu pirmininkes vietos biggrin.gif
Kilo mintis dar vienai draugijei pasiulyt jin turi didele sale hi gal pavyks ir sau darbo viecike gal susikursiu jau nebepaliksiu kitiems:P o kur dabar as einu i sokius tai buvo mano ismisllas ir jie po sia diena gyvuoja thumbup.gif tik pas mus buvo po 2 Lt bilietas, dabar po 3 LT yra rolleyes.gif
Neigalumas slegia tave visa gyvenima negali su juo susitaikyt apsiprast kaip kiti, kad sako nei velnio, kai pastebi kitas zmogus kad esi kitoks taip ir uzkaista zandai ir pajunti kaltes jausma ir nepatoguma pries ta zmogu, na nezinau gal as tik tokia kvaila, mane isveziu ismusa net vaikai wub.gif
Kaip tu reguoji i kitu zvilksnius ar klausimus kodel netaip?
Atsakyti
siandien toks grazus rytas, saulute sypsos, bet atsikeliau ir negaliu pasukti galvos, ar kakla numiegojau,ar man prasideda vcp degreddacija,vaikystej buvo kaklas operuotas,vyras tokiu specialiu tepalu itrine,tai biski geriau dar islydekus vyra, nulekiau i vaistine nuo skausmo nusipirkau vaistu, bet kad poveikis mazokas...

Tu jauciu, organizuotas zmogus esi, galetum tikrai kokia vietele draugijoj gauti, o kaip jei eitum per darbo birza?anksciau invalidui idarbindavo ir dar tam kas idarbina skyria 4000LT, ir turedavo 3metus laikyti invalidui vieta. Tik turedavai firma ar darbdavi susirasti.

O tos draugijos tai pinigeliu turi ir labdaru gauna is uzsienio bent jau kauno,bet nenori promogu daryti, gal tingi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 14, 11:46)
siandien toks grazus rytas, saulute sypsos, bet atsikeliau ir negaliu pasukti galvos, ar kakla numiegojau,ar man prasideda vcp degreddacija,vaikystej buvo kaklas operuotas,vyras tokiu specialiu tepalu itrine,tai biski geriau dar islydekus vyra, nulekiau i vaistine nuo skausmo nusipirkau vaistu, bet kad poveikis mazokas...

Tu jauciu, organizuotas zmogus esi, galetum tikrai kokia vietele draugijoj gauti, o kaip jei eitum per darbo birza?anksciau invalidui idarbindavo ir dar tam kas idarbina skyria 4000LT, ir turedavo 3metus laikyti invalidui vieta. Tik turedavai firma ar darbdavi susirasti.

O tos draugijos tai pinigeliu turi ir labdaru gauna is uzsienio bent jau kauno,bet nenori promogu daryti, gal tingi doh.gif



Tikriausiai numiegojai kakla ir nesigasciok labai tai laikina ir praeis.
O del ko operavo kakla?
Buvo viena proga man su vienu is uzsienio docentu pakalbet apie savo VCP tai sake kad operuot spranda reiktu bet tik garantijos ner gali ir i lova paguldyt sako neblogai atrodai tai ir neieskok stebuklu o gali prisisaukt didesne beda tai va bukim patenkintos tuo ka turime doh.gif

Darbo birza su manimi nekalba, nes parasyta popieriukuose kad as nedarbinga ir tongue.gif
Bandysiu isiaiskint kodel nedaro jie tokiu tanciu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2006 03 14, 16:10)
Tikriausiai numiegojai kakla ir nesigasciok labai tai laikina ir praeis.
O del ko operavo kakla?
Buvo viena proga man su vienu is uzsienio docentu pakalbet apie savo VCP tai sake kad operuot spranda reiktu bet tik garantijos ner gali ir i lova paguldyt sako neblogai atrodai tai ir neieskok stebuklu o gali prisisaukt didesne beda tai va bukim patenkintos tuo ka turime  doh.gif

Darbo birza su manimi nekalba, nes parasyta popieriukuose kad as nedarbinga ir tongue.gif
Bandysiu isiaiskint kodel nedaro jie tokiu tanciu... biggrin.gif

kai buvau 2.5m, pastebejo, jog mano galva ant sono pakreipta,ir liepe mamai butinai sutikti mano operacijai, ji sutiko, istaise klaida.
Tu gali pasidaryti darbinga, pvz: as kai mokiaus buvau nedarbinga, paskui perejau dar karta komisija pasakiau, jog noriu ir galiu lengvus darbus dirbti galiu, ir pakeite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FDS @ 2006 03 14, 15:48)
kai buvau 2.5m, pastebejo, jog mano galva ant sono pakreipta,ir liepe mamai butinai sutikti mano  operacijai, ji sutiko, istaise klaida.
Tu gali pasidaryti darbinga, pvz: as kai mokiaus buvau nedarbinga, paskui perejau dar karta komisija pasakiau, jog noriu ir galiu lengvus darbus dirbti galiu, ir pakeite  smile.gif


Spranduka tau traumavo gimdymo metu kaip sako patempe.

bijau ligt darbinga, nes sumazins grupe pinigeliai sumazes geriau jau taip kentesiu kaip yra nes neaisku ar as gausiu ta darbuka ir ar galesiu dirbt gal pasakys mars ir ka tuomet daryt??????? Neigaliu zmogenu nelabai kas nori. O beto mano panele daznai serga bilioteniai dazni nenaudingi nei vienai pusei jie, kad va kiek visokiu nuansu islenda, kad viena gyvenciau tik del saves tuomet taip bandyciau, o dabr lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(melodija @ 2006 03 14, 18:22)
Spranduka tau traumavo gimdymo metu kaip sako patempe.

bijau ligt darbinga, nes sumazins grupe pinigeliai sumazes geriau jau taip kentesiu kaip yra nes neaisku ar as gausiu ta darbuka ir ar galesiu dirbt gal pasakys mars ir ka tuomet daryt??????? Neigaliu zmogenu nelabai kas nori. O beto mano panele daznai serga bilioteniai dazni nenaudingi nei vienai pusei jie, kad va kiek visokiu nuansu islenda, kad viena gyvenciau tik del saves tuomet taip bandyciau, o dabr lotuliukas.gif

nu kazkaip liudnoka, jog ti dviese laikom fronta cia, negi neatsiras daugiau bigsmile.gif
jo viskas del spranduko ivyko gimdymo metu,na, siandien jau geriau jauciuosi ir lyg pavasaris atkeliauja kaip smagu 4u.gif
zinai elgkis kaip tau geriau, ir istikruju su tais darbais sunku gausi negausi,o pakeista grupe vargu atgausi mirksiukas.gif
oi leksiu siandien miesta..
iki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FDS: 15 kovo 2006 - 12:45
Sėdi blondinė ir advokatas lėktuve. Advokatas siūlo merginai sužaisti paprastą žaidimą - kad nebūtų nuobodu. Blondinė atsisako - ji pavargo ir nori miegot. Advokatas reikalauja žaist: - Na, gerai, - sako advokatas. Pakeisim taisykles: jei aš nesugebėsiu atsakyt į jūsų klausimą, aš moku jums 500$, o jei atvirkščiai - jūs man tik 5. Mergina sutinka. Advokatas klausia jos, kiek kilometru nuo Žemės iki Mėnulio. Ji tylėdama ištraukia 5$ atiduoda jam ir savo ruožtu klausia: - Kas pakyla į kalną ant trijų kojų, o atgal nusileidžia ant keturių kojų? Advokatas ilgai galvoja, ima savo nautbuką, bando surast kažką naudingo Internete, vėliau skambina draugams - viskas veltui. Po dviejų valandų žadina blondinę ir atiduoda jai 500$. Ji juos paima ir vėl įsitaiso miegot. Jis ją išjudina ir klausia: - Tai koks atsakymas? Ji tylėdama paima savo rankinuką, atiduoda 5$ advokatui ir užmiega...
Atsakyti
Su pavasariu, Melodija smile.gif , pagaliau ir pas mus atkeliavo, o as ta proga plaukus nusidaziau,oi jauciu pagyvejima,o kaip tau sekas 4u.gif
Atsakyti
pavasaris lėkštas
lėkštutėj turškias
lyg kėkštas
su pavasariu mieloji 4u.gif


Saunuole kad jau keiti spalva ir dekui, kad man priminei reik ir man keist bigsmile.gif
Atsakyti