Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural, ekologiški, naturalūs produktai

user posted image

AromaNatural (trumpiau-AN) turi natūralių, ekologiškų priemonių, skirtų kosmetikos gamybai ar jų patobulinimui, pritaikymui pagal savo individualius poreikius.

Pagrindinės kategorijos:
*Eteriniai aliejai (sutrumpinimas EA)
*Ekologiški ir natūralūs hidrolatai
*Ekologiški ir egzotiški aliejai
*Kosmetikos gamybai
*Pagalbinės priemonės, tara

AromaNatural šeimininkauja Monica, pateiksianti čia įvairių receptų, patarimų. Atskiroje temoje galbūt pavyks ilgiau išsaugoti svarbią specifinę informaciją, kuri paskęsta "Natūralios kosmetikos gamintojų" temos platybėse

Apie komerciją čia nekalbama! Parduotuvės klausimais kreiptis į Monica per AŽ.

Kai kurių AromaNatural prekių galima įsigyti ir Kaune thumbup.gif ekolinija.lt

Ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 11 balandžio 2011 - 19:36
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 04 11, 18:21)
Patarkit, kurios žinot, kokius ea rinktis veido kremui:
santalų,
frankincenso,
italinių šlamučių,
mirų laukinių?

Kurie iš jų tarpusavy geriau derėtų?
Kurie labiau tinkami sausai, pasispuoguojančiai odai?

Gal ir pati Monica patars?


Perkeliu savo klausimą į naują temą, nes labai reikia atsakymo. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpulpulka: 11 balandžio 2011 - 20:36
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 04 11, 21:35)
Perkeliu savo klausimą į naują temą, nes labai reikia atsakymo. blush-anim-cl.gif

4u.gif frankincenso nepatarciau,as del jo atidaviau savos gamybos kremuka,nes niekaip prie jo slykstaus kvapo nepripratau doh.gif
Atsakyti
Labas mergaitės, norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų. Perskaičiau praėjusią temą, prisirinkau įvairių patarimų, komentarų. Dar norėjau užduoti gal ir keistą klausimą, kokį mineralinį negazuotą vandenį naudojate veido prausimui, valymui? Ar tinka pvz. Vytauto, ar jis nėra per sūrus, ar neliks kokių dėmių? Ir kur perkate distiliuotą vandenį, kad tikrai tiktų kremo, prausiklio gamybai?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2011 04 21, 17:54)
Ir kur perkate distiliuotą vandenį, kad tikrai tiktų kremo, prausiklio gamybai?

Bet kokios parduotuvės mašinų skyriuje
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 04 11, 21:35)
Perkeliu savo klausimą į naują temą, nes labai reikia atsakymo. blush-anim-cl.gif

rinkciausi santalu EA, nes padeda subalansuoti odos riebalu gaminimasi..

QUOTE(liepa27 @ 2011 04 11, 22:01)
4u.gif frankincenso nepatarciau,as del jo atidaviau savos gamybos kremuka,nes niekaip prie jo slykstaus kvapo nepripratau doh.gif

tik del kvapo nepatartum? na, kvapas labai subjektyvus dalykas.. kitam gal kaip tik tai nuostabiausias kvapas..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 04 23, 17:09)
rinkciausi santalu EA, nes padeda subalansuoti odos riebalu gaminimasi..
tik del kvapo nepatartum? na, kvapas labai subjektyvus dalykas.. kitam gal kaip tik tai nuostabiausias kvapas..

Pritariu drinks_cheers.gif , mano taip mėgstamo sviestmedžio kai kas negali pakęsti.
O apie frankincenso ea turiu klausimą:apie indijos frankincenso(boswelia serrata) ir smilkalinių bosvelijų ea skirtumus. Gal kas žinote, o gal galės Monica atsakyti? 4u.gif
Atsakyti
Bandau ir aš jungtis prie jusu. Ar tie visi produktai intr parduotuvėje o gal yra kur nors Panevėžyje. Domina kas nors sausoms rankoms (po apšalimo)
Atsakyti
QUOTE(vicka8 @ 2011 04 28, 17:40)
Bandau ir aš jungtis prie jusu. Ar tie visi produktai intr parduotuvėje o gal yra kur nors Panevėžyje. Domina kas nors sausoms rankoms (po apšalimo)


Kai kas iš Aromanatural asortimento jau yra Panevėžyje, Sinjoros parduotuvėje, prie Žiogelio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 28 balandžio 2011 - 21:12
Ačiū už info. tongue.gif O ką man nusipirkti rankom ar ten mane pakonsultuos. Turiu petražoliu sėklu ea, į ką man imaišyti, norečiau pabalinti dėmes ant veido . Ačiū 4u.gif
Atsakyti
labas turiu klausimeli i monika blush2.gif
gal jusi parduotuvej galetu atsirasti to misinio kur vitulka yra minejusi sezamo aliejus ir salieru ea ax.gif nuo pigmentiniu demiu blush2.gif jei as cia nieko nesumaisiau g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar gali mango milteliai suerzint odą? Dariausi kaukę ir įdėjau jų, tai oda atrodo kaip nudegus saulej doh.gif Turbūt padauginau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 01 gegužės 2011 - 10:53