Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus 59

As labai atsiprasau, bet nezinau kur kitur kreiptis 4u.gif
Noriu surasti Reikaliuke, atrodo toks nikas. Ji is kretingos 4u.gif perziurejau nemazai temu bet nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2011 04 12, 11:44)
As labai atsiprasau, bet nezinau kur kitur kreiptis  4u.gif
Noriu surasti Reikaliuke, atrodo toks nikas. Ji is kretingos  4u.gif perziurejau nemazai temu bet nerandu  verysad.gif


gal sita? 4u.gif
Atsakyti
tikrai labai grazus torciukai.
Olestuk pasakyk kaip tau tokia balta mase tos knygos gavosi? nuostabus tortas wub.gif
taip man patinka cipciuko pastilazas dengimui, bet ji neturi akinancio baltumo, o man kartais norisi. bandziau ir baltu dazu deti ir vistiek. cia kazkas rase apie alieju ir medu. tai va reiks medu pakeisti jei pavyks rasti toki, nes kur skysti tai toki tamsoki, o alieju naudoju pati sviesiausia koks tik gali butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 04 12, 11:11)
Ačiū visoms merginoms už atsiliepimus apie mano tortus 4u.gif

Mėgstu ryškias spalvas, tokius tortus ir daryčiau, tik ne visoms progoms ryškumas tinka ir ne visiems jis patinka ax.gif

Tortas merginai:

Viduje - vaisinis tortas su ananasais, papuošimai - pastilažas, pabarstukai, aisingas.


Aš Miglės79 tortų fanė thumbup.gif Už tai, kad su skoniu. Už tai, kad neperkrauta. Už tai, kad labai labai tvarkingi ir kruopštūs. Iš jūsų norėčiau mokytis! wink.gif

Ar padaryčiau tokias gėlytes iš marshmellow masės? Galvoju, išsipjauti su trafaretu ir kokiose kruopose išdžiovint, kad pakilusios būtų. Kaip manot, pavyktų?
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2011 04 12, 13:23)
Ar padaryčiau tokias gėlytes iš marshmellow masės? Galvoju, išsipjauti su trafaretu ir kokiose kruopose išdžiovint, kad pakilusios būtų. Kaip manot, pavyktų?

klausimas ne man,bet atsakysiu ,kad tikrai pavyktu.ir nebutina jas deti i kruopas.pvz as tokias gelytes dedu i rankom visaip kaip sulamdyta folija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2011 04 12, 12:23)
Aš Miglės79 tortų fanė  thumbup.gif Už tai, kad su skoniu. Už tai, kad neperkrauta. Už tai, kad labai labai tvarkingi ir kruopštūs. Iš jūsų norėčiau mokytis!  wink.gif

Ar padaryčiau tokias gėlytes iš marshmellow masės? Galvoju, išsipjauti su trafaretu ir kokiose kruopose išdžiovint, kad pakilusios būtų. Kaip manot, pavyktų?


Ačiū už gražius žodžius 4u.gif

Mano tortai nėra idealūs, dažnai padarau klaidų. Bet, kaip rašė Cipciukas, reikia mokėti paslėpti trūkumus ir broką smile.gif

Iš sald. masės galima daryti gėlytes, jos ilgiau džiūs, nei darant iš pastilažo. Gėlytėms džiovinti naudoju pakuotę nuo kiaušinių.


Atnešu dar vieną tortuką.

"Avinukė":
user posted image
Viduje - tortas "Snikersas", papuošimai - šokoladinė masė maišyta su pastilažu, bezė.

Neapskaičiavau proporcijų, galva gavosi didoka blush2.gif
Atsakyti
bet kaip ta galva laikosi ? blink.gif
Atsakyti
laaaabai grazi avyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 04 12, 13:53)
"Avinukė":

OJEJ, koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 04 12, 13:53)

"Avinukė":

Kokia miela wub.gif net gaila butu valgyt bigsmile.gif
Atsakyti
Migle aviuke be zodziu wub.gif

papasakok placiau kaip cia darei, kaip galva pritvirtinta?

rodau ir as savo toki paprastuti, viduj varskinis tortas su persikais, virsus sviestinis kremas smile.gif
user posted image

O CIA RODAU NEVYKUSI SLAPIA BEZA blush2.gif
PAAISKINKIT man ka ne taip padariau blush2.gif sitie dzibukai daryti su zolytes antgaliu, iki zolytes cia toli...
ar antgalis blogas g.gif ar nedaplakiau, nu bet atrodo, kad gerai isplakiau blush2.gif
user posted image

Zodziu labai laukiu patarimu, kaip man ta zole padaryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2011 04 12, 13:49)


Zodziu labai laukiu patarimu, kaip man ta zole padaryti unsure.gif



Kai prispaudi antgalį prie torto , spaudi kremą ir staigiu judesiu keli į viršų ( priklijuoji ir tymptelni ) , pas tave tik spausta smile.gif .
Atsakyti