Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanėstus 59

parodysiu ir as kelis blush2.gif
user posted image
pirmas mano 3 aukstu tortas blush2.gif nuo apacios medutis, zozefina, rafaelo puosta pastilazu viso 5 kg.

user posted image
medutis , slape beze pirma karta dariau ir pirma karta isvis naudojausi antgaliu . tai zolyte tokia grynai pavasarine dar neuzaugusi blush2.gif ir pastilazas.
abu tortai realiai ryskesni . reiks turbut mokytis fotografuoti ax.gif
Atsakyti
Parodykite kaip is arti atrodo tas "zolytes" antgalis g.gif Jis su viena skylute ar keliomis, nes jei viena, tai galima pražilti kol ta pieva "užsėji" smile.gif
Atsakyti
Mergaites, pasakykit man, tos kurios siuntėsi dažus iš Sal2. Per kiek laiko sulaukėt siuntinuko? Ir ar atneša pašto kurjeris tiesiai į namus?
Būčiau dėkinga už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2011 04 12, 14:24)
Mergaites, pasakykit man, tos kurios siuntėsi dažus iš Sal2. Per kiek laiko sulaukėt siuntinuko? Ir ar atneša pašto kurjeris tiesiai į namus?
Būčiau dėkinga už atsakymą


per viena diena 4u.gif atsiemiau paste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 04 12, 15:02)
Kai prispaudi antgalį prie torto  , spaudi kremą  ir staigiu judesiu keli į viršų ( priklijuoji ir tymptelni ) , pas tave tik spausta  smile.gif .

bet, kad man kazkaip iskart pro antgali nelindo siulai g.gif o vat taip unsure.gif
sakau gal per mazos skyles antgaly?
va toks maniskis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziu Ziu: 12 balandžio 2011 - 14:31
QUOTE(Bijuna @ 2011 04 12, 15:14)
Parodykite kaip is arti atrodo tas "zolytes" antgalis  g.gif  Jis su viena skylute ar keliomis, nes jei viena, tai galima pražilti kol ta pieva "užsėji"  smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2011 04 12, 15:24)
Mergaites, pasakykit man, tos kurios siuntėsi dažus iš Sal2. Per kiek laiko sulaukėt siuntinuko? Ir ar atneša pašto kurjeris tiesiai į namus?
Būčiau dėkinga už atsakymą

man i namus atnese, per pora dienu ax.gif
beje esu labai patenkinta americolor juoda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 04 12, 14:37)
klausimas ne man,bet atsakysiu ,kad tikrai pavyktu.ir nebutina jas deti i kruopas.pvz as tokias gelytes dedu i rankom visaip kaip sulamdyta folija  biggrin.gif


ot mintis! Ačiū! flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(sssagis @ 2011 04 12, 15:30)

nu tai vadinasi per prastai isplakiau ta slapia beza, nors plakiau tai 20 min tikrai? bet tie mano dzibukai matot tokie, nu nepabege, ta prasme laikantys forma? nesuprantu arba rimtai nemoku antgaliu naudotis, to staigaus judesio nedariau, kaip cypciukas parase, na reikes bandyti dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2011 04 12, 14:53)
Ačiū už gražius žodžius 4u.gif

Mano tortai nėra idealūs, dažnai padarau klaidų. Bet, kaip rašė Cipciukas, reikia mokėti paslėpti trūkumus ir broką smile.gif



Už tai irgi žaviuosi! Reikia ne tik įgūdžių turėti, bet ir skonį, ir kruopštumo. Negaliu nepastebėti ir gražių, tvarkingų jūsų gaminių nuotraukų smile.gif Trūkumus arba gerai mokate paslėpti, arba jūsų tortuose jų nėra thumb_yello.gif
Pasikartosiu, bet man jūsų tortai - sektinas pavyzdys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2011 04 12, 14:24)
Mergaites, pasakykit man, tos kurios siuntėsi dažus iš Sal2. Per kiek laiko sulaukėt siuntinuko? Ir ar atneša pašto kurjeris tiesiai į namus?
Būčiau dėkinga už atsakymą

per dvi dienas, gavau tiesiai i namus.
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2011 04 12, 15:39)
jūsų tortai - sektinas pavyzdys  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti