Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

sveika atvykus, Fehler!
sveikinu, Rubine!!o kas del raumenuku, tai irgi pastebejau, kad atrodo tikrai sulieknejai, bet svarstykles to nerodo, o vat pagal apimtis-matosi:)
merginos, kiek kartu per savaite jus treniruojates?
Sallamandrra, tu visiskai teisi del pagundu, jau tuo isitikinau. o del nusistovejusio svorio, tai kad ir kaip suk, pikta darosi, bet gal cia dar viena paskata dar labiau stengtis?smile.gif
beje, merginos, kai sukursite kita svetaine, prasau, prasykit, nes esu naujoke, nezinosiu, kaip jus rasti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adanlee: 21 kovo 2012 - 14:09
Labutis, 4u.gif atėjau ir aš prisiduoti. Tai net nezinau kokį svorį rašyti, ryte prieš sportą buvo - 500 gr. , o po sporto - 1,400 kg. Čia toks pakitimas per savaitę. Ech patinka man sportuoti klube. Nes namuose atrodo ir sportuoju ir plušu bet rezultatų nelabai doh.gif Tiesa, tas sunkus lankas rezultatus duoda. Ai, dar pasiguosiu, kad sportuojant svoris ir mažai nukrenta, bet vaizdelis veidrodyje gerėja. Nu nors tiek smile.gif
Sėkmės visoms lieknėjant, geros nuotaikos ir kantrybės.
Atsakyti
Sveikos, pasirodau ir aš biggrin.gif laikausi stabiliai ties 68 kg riba, o rūpesčių kaip tyčia, rodos viskas griūna doh.gif
Atsakyti
GERAI o ka tiu be lanko sukimo namuose dar darai,kokius pratimukus?
Atsakyti
As, Migliuke, suku lanka 20 -30 min, bet ne kasdien, tada pilvo presui darau pratimus apie 20 min, ir rankom su svareliais 1,5 ar 2 kg. irgi apie 20 min. Dar esu labai megeja vaikscioti, tai kur tik imanoma visur einu pescia. Tai specialiai kojoms pratimu nedarau. Toks naminis mano sportas. Lenkiu galva pries Rubine, kad sporto klube ji gali 2,5 h sportuoti. Sporto klube sportuoju 3 kartus per savaite po 40 min., tiek man teikia malonuma ir jauciuosi energinga, bet nepervargusi. Tada pescia apie 1,5 km einu namo. Bet oras va gereja, tai ir vakarais tempsiu vaikus nuo kompiuteriu i lauka. Toks mano ir sportas.
Atsakyti
4u.gif Labas rytas merginukes,kaip savaitgalis,kaip pirma savaites dienele? Ka nuveiket,kaip su maistu draugavot? Kiek zinau ir orelis sestadieni buvo labai superinis,pavasariskas.
O siandien apniuke,vakar grizau velai,tai pragulejau,pramiegojau,nuovargis didziulis,nieko apsoliuciai neveikiau. Kelione buvo sunki ir laaaabaaai saldi blush2.gif
Netycia maiselyje issiliejo mano pasukos vaziuojant ir uzpyle visa mano maista,tai teko kelioneje valgyt kolegos valgius ir kavineje,taigi grizau,pasisveriau ir iskarto supratau,kad man kiekvienas nuklydimas eina i kuna,pasunkejau net kilogramu doh.gif
Va ka reiskia nors trumpam nuklysti nuo nustatyto gyvenimo budo,,,,rukytos desrytes uzvalgiau, saldainiu su kava, bananu,zodziu....jauciuosi bjauriai ir nusivylusi savim. Siandien isgeriau kavos ir kadangi saldytuve beveik nieko nelike man "valgomo",tai eisiu i treniruote,o poto jau pasidarysiu sau sveikus pietus. O nuo saldainiu,tai turbut taip patenkinau savo cukraus poreiki,kad ilgai ju nenoresiu,nes net nupurto nuo minties apie "kazka saldaus" lotuliukas.gif
Gerai, bet koks judejimas yra zmogui labai gerai, nereikia net sporto klubu, nes susitvarkius mityba, krenta svoris ir be to. Bet judejimas suteikia energijos,zvalumo,stiprina kuna. As kai buvo dar maza dukryte,rytais kol ji miegodavo,keldavausi apie 6 ryto ir begiodavau stadione,tada gryzus darydavau pratimukus,gal delto kad jaunesne budavau,bet labai greitai kunas susitvarkydavo,jei tik pamatydavau nereikalingus kilogramus veidrodyje.
Taigi su gera nuotaika,ikvepimu ir judesiu pradedam pirmadieni drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na, aš šiandien neturiu kuo pasigirti. Visą savaitę valgiau tvarkingai, bet savaitgalį ,,pasilepinau". Ir ką, svarstyklės nedžiugina. Per savaitę numečiau tik 300 gramų, tai, galima sakyti, nieko nenumečiau. Bet guodžiu save, kad gal ten gryni riebalai nukrito lotuliukas.gif Žodžiu kažkaip reikia susiimti. Geros dienos visoms ir lieknėjam toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos laugh.gif !!!
As sia savaite nuo 55,4 "nukritau" iki 54,9. Na, nera daug, bet kazko truputi jauciasi sioks toks palengvejimas, nenusiviliu. O kai orai atsyla, galvoju, kad vakarais begiot reiks pradet... smile.gif Sia savaite netgi su maistu kazkaip padauginau, bet buvo labai daug darbu, daug lakstymo, taigi ir krito tie pora simtu gramu lauk ... smile.gif Kaip kitoms sekesi? thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mergytes 4u.gif na ka mane ir pavasario apgaulingi orai apgavo ir prigriebe grypas kaip reikiant trecia diena is lovos islipti negaliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif nuo skysciu jauciuosi tokia istynusi,kad jauciu ryt svoris i minusa nebus,kaip tik koks kg i pliusa, verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes TRECIADIENIO PROGA 4u.gif
As kazkaip sustojau ties savo 57 kg.ir ne krust biggrin.gif , nors esu gavusi gavusi komplimentu ir ''svelniu''perspejimu, kad daugiau tik nesikudink biggrin.gif , tai kazkaip ir sedziu vietoj , nors vistiek kirba man dar 1 numest...
Su lanku , dviraciu ir begimo bateliais draugauju...Vakarais stengiuosi po 18 nevalgyti (aisku per sav.buvo 2k.nuklydimu doh.gif ),bet ar cia sutapimas ar ne , kai vakarais pradejau nevalgyt ,- prasidejo problemos su tustinimusi doh.gif , aisku mityba savo ruostu ziuriu, aisku rabarbaru tab.padeda , bet pradejau sukt galva...ir nusipirkau Lepicol dar papildomai su probiotikais ir skaidulom(naturalus prod.) tai panasu , kad problemos taisosi...gal kas naudojot ?
Liko balandis ir geguze....cia susimastymui visoms biggrin.gif 4u.gif
Rubine , nesielvartauk , kad taip isejo kelioneje...nuklydimai buna pas visas...mes moterys ir sugriesijam ir bunam uzsispyrusios kai reikia smile.gif
Migliuke prasom sveikt 4u.gif , pasveiksi tada ir stosi i musu ''tiesiaja''as praeitas metais sirgau tikruoju gripu doh.gif , tai zinau kas tas yra..
Merginos gal turit kokiu pamastymu del musu liesesnio maisto gamybos receptuku ax.gif ir kaip pajudint medziagu apykaita?
Sveikinu is anksto tas , kurios turi kuo pasigirti 4u.gif
Atsakyti
sveikos, merginos:)
na, mano svoris 67kg, tai jau minus 5 kg..nors galejo but ir dar daugiau, bet si savaitgali irgi turejau nuklydima blush2.gif bet nieko, svarbu nenuklysti nuo kelio, del takelio..o siaip tai labai sunku, dabar, darbe zavalas siaubingas, tai stresas daro savo, valgyt ner kada, kaip ir visa kita daryti verysad.gif
o apie lepikol, tai girdejus, ir vartojus, geras daiktas, pravalo zarnyna.
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 03 28, 10:56-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 03 28, 10:56)
Sveikutes TRECIADIENIO PROGA  4u.gif
As kazkaip sustojau ties savo 57 kg.ir ne krust  biggrin.gif , nors esu gavusi gavusi komplimentu ir ''svelniu''perspejimu, kad daugiau tik nesikudink biggrin.gif , tai kazkaip ir sedziu vietoj , nors vistiek kirba man dar 1 numest...
Su lanku , dviraciu ir begimo bateliais draugauju...Vakarais stengiuosi po 18 nevalgyti (aisku per sav.buvo 2k.nuklydimu doh.gif ),bet ar cia sutapimas ar ne , kai vakarais pradejau nevalgyt ,- prasidejo problemos su tustinimusi doh.gif , aisku mityba savo ruostu ziuriu, aisku rabarbaru tab.padeda , bet pradejau sukt galva...ir nusipirkau Lepicol dar papildomai su probiotikais ir skaidulom(naturalus prod.) tai panasu , kad problemos taisosi...gal kas naudojot ?
Liko balandis ir geguze....cia susimastymui visoms  biggrin.gif  4u.gif
Rubine , nesielvartauk , kad taip isejo kelioneje...nuklydimai buna pas visas...mes moterys ir sugriesijam ir bunam uzsispyrusios kai reikia smile.gif 
Migliuke prasom sveikt  4u.gif , pasveiksi tada ir stosi i musu ''tiesiaja''as praeitas metais sirgau tikruoju gripu  doh.gif , tai zinau kas tas yra..
Merginos gal turit kokiu pamastymu del musu liesesnio maisto gamybos receptuku ax.gif ir kaip pajudint medziagu apykaita?
Sveikinu is anksto tas , kurios turi kuo pasigirti  4u.gif


Esu naudojusi lepicol.Labai geras dalykas.Man veike labai gerai.Tik skysciu reikia isgerti kiek priklauso.Naturalus dalykas-skaidulos ir gerosios bakterijos-butent tai ko reikia musu pilveliui:) O su rabarbaru tabletemis atsargiai,nes zarnynas gali priprasti ir be tableciu nebeissiversite.Cia su visais laisvinanciaisiais vaistais taip.Lepicol ne,nes tai skaidulos,jis tik prasluoja zarnyna gerai(panasiai kaip selenos).O gerosios bakterijos padeda greiciau ir geriau suskaidyti maista ir jis neuzsibuna zarnyne per ilgai.Be baimes galite vartoti ji ilga laika,tiek kiek jausite kad reikia.
Atsakyti