Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

4u.gif sveikutes mergikes,vakar tiek daug visokiu reikaliuku uzkrito,kad visa dienele prie kompo neprisedau,tik pasisveriau ryte,tai rasau treciadienio svori,nes po keliones sugebejau per dvi dienas svori atstatyti,tai vakar ryte jau sveriau 60kg. Na bet dar reikia 2kg numesti,tai vat kaip sypsenele vis trypcioju vietoje ir svoris stovi. Nors kazkaip galima pasiguost kad pavyksta ji islaikyti nors kaip ir kiekvienai pasitaiko nukrypimu lotuliukas.gif
Siandien lyja lietutis,tai vaziuosiu su masina i kluba,o visomis kitomis dienomis visur vaiksciojau pestute, kad dar prisedetu judesio po miesta ir i kluba 2km pirmyn ir atgal lotuliukas.gif
Su maistu kaip ir tu ideju nauju noretusi,bet vis neruriu laiko paieskoms,tai valgau ka ir namiskiams darau tik be garnyro, mesyte tik su darzovem, nieko kepto aliejuje,sau pasitroskinu arba pasigarinu. Ir vakare baltyminis maistas arba lasteliena(darzoves) arba zuvyte,mesyte,tai va taip ir maitinuosi.
Su viduriais ir man buna peoblemu,bet nusipirkau tu rabarbaro tebletyciu ir geriu kas antra vakara arbatyte su senos lapais tai po truputi ir issijudina viskas. Mano drauge dabar pradejo matintis po 100g bet kokio maisto,bet ne daugiau ir 5k per diena. Na cia neatsimenu kurioje laidoje isgirdo per televizoriu,tai kolkas kilogramai byra zemyn. na kaip sako ,kiekviena atranda savo buda,tik viso to esme ta,kad visa gyvenima kazin ar pavyks taip su svarstyklemis "draugauti",o pavalgiu daugiau gali vel svoris sokteleti, tai as nelabai toki buda palaikau,nes as manau mityba reikia pakoreguoti visam gyvenimui o ne tik tam kartui kad numesti svorio.
Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal cia ir ne i tema , bet gal kas is jusu naudojot zingsniamati ? biggrin.gif aplamai gal kas is pazystamu naudojo ?ar cia geras dalykas? Darbe beveik 6 val.''ant koju''galvoju , geras , taigi galima issimatuot km biggrin.gif , o kai pradejau dometis jais ,- tai pasirodo yra ir tokiu kur rodo kiek kcal isnaudoji..ot idomu g.gif
Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes,as vis dar su grypu draugauju doh.gif verysad.gif SYPSENELE as turiu zinksniamati,dabar tik jo nenaudoju nes baterija issekus o vis neprisiruosiu naujos papirkti,bet seip esu ji naudojusi dalykas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif per diena nuvarydavau po 15km,na bent jau tiek zinksniamatis rode rolleyes.gif mirksiukas.gif koju raumenis istreniruoti vien nuo darbo buvo,mat kaip sako,kad per diena,jei suvartoji savo kunui svoriui ir ugiui tinkama kaloriju kieki ir isvaikstai 10000 zinksniu svoris palengva krenta,tai butent del to as ji buvau nusipirkusi....
Atsakyti
MIGLIUUKE , supratau biggrin.gif , o koki turi ?as pasimeciau cia ju gausybe... ax.gif su visokiais ''vikruntasais''o tai tu turi , kuriame ir rodo sudegintas kcal? vat vis dar mastau....nu idomu man kikek as per dienele nuzingsnuiju ir sudeginu hihihi.gif
Atsakyti
SYPSENELE,as ji UK pirkau pavadinimo gal nerasysiu gausis reklama rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif bet taip jis rodo zinksnius,rodo km rodo sudegintas kalorijas,bet kadangi jis pritaikytas 70kg zmogui tai pagal tai apskaiciuoja kaloriju sudeginima,o kadangi mano svoris mazesnis nei 70kg tai nezinau ar daugiau ar maziau as tu kaloriju sudeginu,tai as ji naudodavau tik zinksniam matuoti i kalorijas nelabai zedavau.labai patogu,uzsikabini ji ant kojinytes ir vaikstai sau smile.gif
Atsakyti
O prie jo yra kokia naud.instrukcija ? jauciu nusipirsiu... cool.gif
Atsakyti
prie maniskio buvo mazytis lapelis instrukcija ideta.kaip nusinulinti skaicius,kaip naudoti pradeti.
Atsakyti
Ka tik gryzau namo , buvom su seimyna su dviraciais pasivazinet ,- as 16 km biggrin.gif
aciu MIGLIUUKE 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif grįžo žiema. Teks namuose pasėdėti schmoll.gif Skaitau apie žingsniamatį. Man manau reikėtų kasniamačio , kad skaičiuotų mano suvalgytą maistą: kiekį, kalorijas... ax.gif Gal jau išrastas toks g.gif g.gif

P.S. aktyviosios Rubine, Sypsenele gal mums temutes jau naujos reikia? Apleido mus SilRa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerai: 31 kovo 2012 - 10:29
Merginos
Kvieciu sventiniu pietu i nauja temute 4u.gif biggrin.gif
kas ''uzeisite''cia , galit brukstelti palinkejimus mums pacioms...truksta pora sms biggrin.gif

temos pratęsimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 02 balandžio 2012 - 18:57
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti