Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

sveikutės,jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif tai va mano istorijos pradžia tokia:jau n metu slenka plaukai,bandžiau visko,tai lyg ir apmažėdavo slinkimas,paskui vėl gausiau slinkdavo,pasidarė gan riebi odai,tiesiog vieni inkštirai,pradėjo kietėti viduriai.Na ir ka,2008m,kai mano mergaitė buvo Gintaro sant,turėjau galimybę pasidaryt skydliaukės echo.,tai buvo išvada-echo be pakitimų.Na ir gyvenau taip,kol praeitoje savaitėje sugalvojau kad reikia eit pas endokrinologę,užkniso tas plaukų slinkimas. doh.gif Jinai apžiūrėjus sako yra guzelis ir nusiuntė echo,tai va padaro echo,girdžiu kaip gyd., sesutei diktuoja visokį velnią,sako suaugusi,padidejęs vienas ar kitas,žodžiu nelabai ką ir supratau,bet įtariu,kad kažkas blogai blink.gif Dbr siuntė kraujo tyrimus pasidaryt TTH ir ATPO doh.gif O bijau baisiausiai...Tiesa po echo ir kaklas kažkos skaudus.....
Ai,va dar pastebėjau kai garsiau pašaukus toks įdomus jausmas kakle doh.gif verysad.gif Tai tokia mano istorijos pradžia o toliau bijau,bijau.....
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 06 27, 13:12)
sveikutės,jungiuosi ir aš į jūsų būrį 4u.gif tai va mano istorijos pradžia tokia:jau n metu slenka plaukai,bandžiau visko,tai lyg ir apmažėdavo slinkimas,paskui vėl gausiau slinkdavo,pasidarė gan riebi odai,tiesiog vieni inkštirai,pradėjo kietėti viduriai.Na ir ka,2008m,kai mano mergaitė buvo Gintaro sant,turėjau galimybę pasidaryt skydliaukės echo.,tai buvo išvada-echo be pakitimų.Na ir gyvenau taip,kol praeitoje savaitėje sugalvojau kad reikia eit pas endokrinologę,užkniso tas plaukų slinkimas. doh.gif Jinai apžiūrėjus sako yra guzelis ir nusiuntė echo,tai va padaro echo,girdžiu kaip gyd., sesutei diktuoja visokį velnią,sako suaugusi,padidejęs vienas ar kitas,žodžiu nelabai ką ir supratau,bet įtariu,kad kažkas blogai blink.gif Dbr siuntė kraujo tyrimus pasidaryt TTH ir ATPO doh.gif O bijau baisiausiai...Tiesa po echo ir kaklas kažkos skaudus.....
Ai,va dar pastebėjau kai garsiau pašaukus toks įdomus jausmas kakle doh.gif  verysad.gif Tai tokia mano istorijos pradžia o toliau bijau,bijau.....

Sveika,

tikrai nebijok, nera cia taip baisu ir operacija jei tektu daryti nera baisi, man kaip pacioj sasmaukoj didelis mazgas buvo, tai ir ant balso krito ir ryjimui trukde na ir aisku kosmetinis vaizdas buvo nekoks nes labai islindes i pavirsiu jis buvo ir matesi. Tiesa po operacijos liepe daktaras gerti tiroksina , bet as nuo jo blogai jauciausi todel nulekiau pas endokrinologa jis liepe negerti kadangi net nerekomenduoja pas mane paliko kairi skilti skydliaukes tai jin turi pati pradeti dirbti.

Dar man kazkodel labai idomiai kakla nubere po operacijos, prasidejo nuo nugarines dalies kaklo ir ejo i prieki ,,, tikiusoi valosi kas nors cia, nes berimas slenkanti ir nykstantis.

O del tyrimu tikrai nebijok, tuo labiau reikia eiti pas specelistus ir tada ziureti ka jie pasakys, kaip sakoma paciu mazgeliu mazai kas neturi, o plius kool neissityrei iki galo, tai gali buti ne tik skydliaukes problema, buna kaklo cistos.
Atsakyti
QUOTE(vestinukas @ 2011 06 28, 10:31)
Sveika,

tikrai nebijok, nera cia taip baisu ir operacija jei tektu daryti nera baisi, man kaip pacioj sasmaukoj didelis mazgas buvo, tai ir ant balso krito ir ryjimui trukde na ir aisku kosmetinis vaizdas buvo nekoks nes labai islindes i pavirsiu jis buvo ir matesi. Tiesa po operacijos liepe daktaras gerti tiroksina , bet as nuo jo blogai jauciausi todel nulekiau pas endokrinologa jis liepe negerti kadangi net nerekomenduoja pas mane paliko kairi skilti skydliaukes tai jin turi pati pradeti dirbti.

Dar man kazkodel labai idomiai kakla nubere po operacijos, prasidejo nuo nugarines dalies kaklo ir ejo i prieki ,,, tikiusoi valosi kas nors cia, nes berimas slenkanti ir nykstantis.

O del tyrimu tikrai nebijok, tuo labiau reikia eiti pas specelistus ir tada ziureti ka jie pasakys, kaip sakoma paciu mazgeliu mazai kas neturi, o plius kool neissityrei iki galo, tai gali buti ne tik skydliaukes problema, buna kaklo cistos.


Dekui uz palaikyma mirksiukas.gif Uz savaites man ir kraujo tyrimu ats bus,ir pas gydytoja doh.gif O laukimas tai ir sekina,minciu pilna galva doh.gif
Atsakyti
Tai stenkis anksciau laiko nepanikuoti mirksiukas.gif o jei ka ir ras, tai tikrai ne pati baisiausia prognoze mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinukas @ 2011 06 29, 10:56)
Tai stenkis anksciau laiko nepanikuoti  mirksiukas.gif o  jei ka ir ras, tai tikrai ne pati baisiausia prognoze  mirksiukas.gif


Dekui merginos mirksiukas.gif lauksiu kito ketvirtadienio,nes tada tik pas gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Dariausi bendra kraujo tyrima ir sesute tarp kitko pasiule pasidaryti skydliaukes tyrimus. Geriau buciau nedarius! Hormonai (FT4ir TTH) tai normoj, o anti-TPO pakiles iki 500! Vos nenumiriau pamacius! Dabar viska apie tai skaitau...bet nusiraminimo nerandu....po pietu susitiksiu su seimos gydytoja, tai jau sius pas endokrinologus.... bijau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kriste91 @ 2011 06 29, 13:26)
Dariausi bendra kraujo tyrima ir sesute tarp kitko pasiule pasidaryti skydliaukes tyrimus. Geriau buciau nedarius! Hormonai (FT4ir TTH) tai normoj, o anti-TPO pakiles iki 500! Vos nenumiriau pamacius! Dabar viska apie tai skaitau...bet nusiraminimo nerandu....po pietu susitiksiu su seimos gydytoja, tai jau sius pas endokrinologus.... bijau... verysad.gif

Na jei yra problema geriau ja gydyti , o bijoti nera ko mirksiukas.gif baisiau kaip problemos priezasties neranda, pas mane yra kuno niezuliai kurie nei is sio nei is to uzeina ir taip pat praeina, ir niekas neranda nuo ko ir alergijas tyriausi ir pas hematologus tyrineta zodziu, o ci arado priezastis paskirs gydima 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, as naujoke sitoje temoje. man pries dvi savaites ispjove puse skydliaukes, nes kita puse buvo apimta didelio mazgo - moksline diagnoze - folikuline adenoma, nepiktybinis auglys. Man jau spaude gerkle, lyg koks kasnis gerklej uzstriges. Man neramu, kad ir po operacijos dar tas jausmas liko, gal ne toks stiprus ir vis tiek matosi iskilimas prie skydliaukes. Ar tai praeis su laiku, ar verta sunerimti? Ar kitoms irgi taip buvo? Pas operavusi chirurga turiu pasirodyti tik po dvieju menesiu, bet gal kreiptis anksciau? Patarkit!
Atsakyti
QUOTE(akitomi @ 2011 07 01, 16:30)
Laba diena, as naujoke sitoje temoje. man pries dvi savaites ispjove puse skydliaukes, nes kita puse buvo apimta didelio mazgo - moksline diagnoze - folikuline adenoma, nepiktybinis auglys. Man jau spaude gerkle, lyg koks kasnis gerklej uzstriges. Man neramu, kad ir po operacijos dar tas jausmas liko, gal ne toks stiprus ir vis tiek matosi iskilimas prie skydliaukes. Ar tai praeis su laiku, ar verta sunerimti? Ar kitoms irgi taip buvo? Pas operavusi chirurga turiu pasirodyti tik po dvieju menesiu, bet gal kreiptis anksciau? Patarkit!

Sveikutė,
manau jausmų visokių gali būti, juk praėjo tik dvi savaitės po operacijos...Dėl iškilimo net negalėčiau pakomentuoti, čia reikia žiūrėti - koks jis, ar didelis, kokio jis kietumo - gal ten tik skysčiai susirinkę, gal patinę po operacijos. Jeigu labai neramu, pasiskambink operavusiam gydytojui ir pasišnekėk, jis patars ką daryti ir pačiai bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mvirgute: 01 liepos 2011 - 15:45
sveikutes,gavau kraujo atsakymus,gal kas galit pakomentuot nieko nesuprantu doh.gif TSH- 0,382 mIU/l
A-TPO 6,85 kIU/l Buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
As dar vis laukiu operacijos, dvi savaites liko. Man salins visa skydliauke. Tas laukimas varo is proto, kuo toliau, tuo labiau neramu...Noriu paklausti: operuos Vilniuje, Santariskese. Tik nepamenu, ar I ar II chirurginiam. Kazin po operacijos, reikia pabuti kazkam is artimuju ir kiek laiko duoda nedarbinguma? As dirbu mokykloje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellektra3: 18 liepos 2011 - 19:20
QUOTE(ellektra3 @ 2011 07 18, 20:19)
As dar vis laukiu operacijos,  dvi savaites liko. Man  salins visa skydliauke. Tas laukimas varo is proto, kuo toliau, tuo labiau neramu...Noriu paklausti: operuos Vilniuje, Santariskese. Tik nepamenu, ar I ar II chirurginiam. Kazin po operacijos, reikia pabuti kazkam is artimuju ir kiek laiko duoda nedarbinguma? As dirbu mokykloje.

Sveikutė,
Mane operavo gegužės pabaigoje, gulėjau II (atrodo blush2.gif ) chirurginiam. Prie manęs būti nereikėjo, nes nei pykino, nei skaudėjo. Tik pirmą kartą einant į tualetą galva truputį svaigo. Mūsų palatoje moterys labai draugiškos buvo, tai padėjo viena kitai. Dėl nedarbingumo nežinau, nes tada dar buvau vaiko auginimo atostogose.
Bijoti tikrai neverta, viskas bus gerai. bigsmile.gif
O kas tave operuos?
Atsakyti