Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(ellektra3 @ 2011 09 12, 13:00)
Sveikos, kazin kiek procentu kompensuojamas L tiroxinas, jei skydliauke pasalinta?

Ir dar, gal kas zinote, ar priklauso sanatorinis gydymas po operacijos, arba po jodo?
Atsakyti
Prisiskaiciau cia senesnese temose, kad uzsienyje esant pirmos stadijos skydkliaukes Ca, jodas netaikomas. Ir cia tik baranauskiskas konvejeris, skiriam visom is eiles, kam reikia, o kam ne. Nezinau, visai pasimeciau.
Atsakyti
QUOTE(ellektra3 @ 2011 09 12, 12:42)
Ir dar,  gal kas zinote, ar priklauso sanatorinis gydymas po operacijos, arba po jodo?

pagal ta vaistu knygute, tai kompensuoja 80 proc.
o del sanatorijos - tai pries kokius 3 metus buvo aiskinama, kad kompensuojamas sanatorinis gydymas, bet uz apgyvendima, maitinima ir pan. turi pats susimoketi, tai is pricipo irgi nemenka sumele susidare...
Atsakyti
QUOTE(ellektra3 @ 2011 09 12, 22:07)
Prisiskaiciau cia senesnese temose, kad uzsienyje esant pirmos stadijos skydkliaukes Ca,  jodas netaikomas. Ir cia tik baranauskiskas konvejeris, skiriam visom is eiles, kam reikia, o kam ne. Nezinau, visai pasimeciau.


sveika, o kaip tavo Tg tyrimas, kiek pamenu, jis parodo veziniu lasteliu kieki, bent taip supratau, kiek skaiciau merginu zinutes....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 09 14, 18:51)
sveika, o kaip tavo Tg tyrimas, kiek pamenu, jis parodo veziniu lasteliu kieki, bent taip supratau, kiek skaiciau merginu zinutes....

Tg is vis pas mane tokio nera. Cia kiek suprantu is kraujo? Nedare man tokio tyrimo. Turiu tik tyrimu is laboratorijos rezultatus. Raso: papiline skydliaukes (desines skilties) karcinoma PT2 N0.
C73
Skydliaukes desineje skiltyje navikas (du mazgai: 0,3 ir 2,5cm) suformuotas susiliejanciu papiliniu strukturu, isklotu epiteliu is lasteliu gana gausia eozinofiline citoplazma, kiek polimorfiskais, skeltais, vietomis "susigrudusiais" branduoliais. Navikas skydliaukes kapsules neperauga.
Skydliaukes kaireje skiltyje dalinai inkapsuliuotas mazgas is mikro ir makro folikulu, isklotu kibiniu epiteliu su gausiu koloidu spindziuose.
Sesiuose limfmazgiuose sinusu histiocitoze. Prieskydines liaukos fragmentas.
Skubaus intraoperacinio tyrimo diagnoze.
Papiline skydliaukes karcinoma 0,3 cm. Folikuline adenoma.

Kraujo man netyre.
Atsakyti
QUOTE(ellektra3 @ 2011 09 14, 21:31)
Tg is vis pas mane tokio nera. Cia kiek suprantu is kraujo? Nedare man tokio tyrimo. Turiu tik tyrimu  is laboratorijos rezultatus. Raso: papiline skydliaukes (desines skilties) karcinoma PT2 N0.
C73
Skydliaukes desineje skiltyje navikas (du mazgai: 0,3 ir 2,5cm) suformuotas susiliejanciu papiliniu strukturu, isklotu epiteliu is lasteliu gana gausia eozinofiline citoplazma, kiek polimorfiskais, skeltais, vietomis "susigrudusiais" branduoliais. Navikas skydliaukes kapsules neperauga.
Skydliaukes kaireje skiltyje dalinai inkapsuliuotas mazgas is mikro ir makro folikulu, isklotu kibiniu epiteliu su gausiu koloidu spindziuose.
Sesiuose limfmazgiuose sinusu histiocitoze. Prieskydines liaukos fragmentas.
Skubaus intraoperacinio tyrimo diagnoze.
Papiline skydliaukes karcinoma 0,3 cm. Folikuline adenoma.

Kraujo man netyre.


http://www.sorpo.lt/...
perskaityk, tau bus idomu ir reikalinga...si tyrima tau reikia atlikti...
kiek supratau, kad ne kiekviena laboratorija ji atlieka, pasidomek,
kaip jautiesi? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos.

Turiu tokia problemele.... jauciu smaugima gerkles srityje... ko tik netyre... skrandi, stemple, skydliauke, gerkle... ir spekit... nieko nera.... Buvau AVEVITOJ ir padare skydliaukes tyrimus. Tik beda, kad nera kam ju pakonsultuoti. Gal kas galite padeti

ANTI-TPO 59,2 kIU/l (kazkodel raso kad norma maziau 60, kai kitur radau jog turi buti maziau 35)
FT3 4,30
FT4 16,50
TTH 1,853

Beje kraujo tyrimu yra RBC per mazai, o EOS dvigubai daugiau negu galima

Gal galit pakomentuot....?

Beje, vakar ziurejo echoskopu ir pasake jog skydliauke veikia tinkamai, nera padidejus. Ir labai patare nueiti pas LOR (nors esu buvusi).

Taip pat, kazkodel buvau isitikinusi, kad su skydliauke turiu problemu, nes jauciu nuolat nuovargi, oda sausa, sausi plaukai, trupineja nagai, uzkieteje viduriai, auga svoris....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 09 15, 12:53)
http://www.sorpo.lt/...
perskaityk, tau bus idomu ir reikalinga...si tyrima tau reikia atlikti...
kiek supratau, kad ne kiekviena laboratorija ji atlieka, pasidomek,
kaip jautiesi? 4u.gif

Labutis, maskatuk. Buvau pas endokrinologe. Karujo tyrimu atsakymu rankose neturejau, gydytoja paziurejo, pasake, kad nezymiai truksta tiroxino. Sake turi buti 1.1. o pas mane 1.6. Kas tas vienas sesi, taip ir likau nesupratus. Liepe gerti, kaip paskyres Baranauskas, po 150. Ir viena diena per savaite ji man liepe gerti po 200. paklausiau del sanatorijos. Pasake, kad po operacijos jau praejes laikas, kada skiria, ir liepe po jodo pasiimti is onkologo rekomendacija, kad reikalinga sanatorija. Ir iskart pas ja. Kiek supratau skirs ji pati. Jei tik nebus isnaudoti limitai, nes metu pabaiga, bet kadangi niekam dar nera skyrusi, tai galvoja, kad ji ir gali nors viena zmogu pasiusti i sanatorija. O kai paklausiau savo seimos gydytojo, tas pasake taip, kaunas uzdraude, limitai isnaudoti smile.gif))). Jokiu sanatoriju. Gerai, kad paklausiau tos endokrinologes. Ji tuoj puole skambinti, konsultuotis. Siaip sveikata gereja, tik tas svoris nekrenta. smile.gif O bendradarbe, kad parasiau jai teminius planus, parveze tokia grazia suknele is ispanijos, juoda visa tik apatinis krastas su raudonais, geltonais ir zaliais ornamentais. Ir balta dar, ir dar keleta tuniku, tik, kad ne i viena neitelpu
Atsakyti
QUOTE(ellektra3 @ 2011 09 06, 13:51)
As dar tik menuo po operacijos, o jodas manes tik laukia. Del savijautos, galiu pasakyti, kad jauciuos zymiai geriau negu pries operacija, tik retkarciais kankina uzeinantis silpnumas.  Ir kaklas dar patines ties randu. Bet manau laiko dar mazai praeje. Labai noriu numesti svori.



Labas,

Noreciau tave apraminti. Po skydliaukes operacijos man praejo daugiau nei 2.5 metu. diagnoze buvo skydliauke papiline CA, antra stadija (nors kai kur rase ir 3), metaztazes limfmazgiuose ir plauciuose (metastazes plauciuose paaiskejo tik po 2 jodo).

Visada buvau liekna 56-58 kg ir auksta 178 cm (labai rupinausi figura), tad po operacijos buvau panikoje, kad sustoresiu...
Gydausi jodu - jau 7 kartus geriau, viena dar skyre spalio 28 diena (pagal TG tyrimus dar reikia, nors skenograma ryskiu zidiniu neberodo nei kakle, nei plauciuose). Svoris kinta mazdaug 5 kg ribose - tai padideja, tai sumazeja. O pries joda tas 21 diena, kai negeri thyroxino, is viso nukrenta, nes nieko valgyti bent jau man nesinori. Is ligonines iseinu su gerokai paryskejusiais sonkauliais =) tarp jodu save labai lepinu, bet svoris sugrizta ir neauga. O jei dar susilaikau nuo saldumynu koki menesi, tai is viso buna 55 kg. Figura rupinuosi net su tokia diagnoze biggrin.gif

Joda geriau isgerti dabar - gausi max 2 kartus ir pamirsi, kad apkritai tokia liga turejai. pagalvok, o jei kokia pikta lastele kazkur likusi? veliau reikes daugiau jodo, jei jos ims daugintis. TG pasidaryt gali, bet per mazai laiko praejo nuo operacijos, dar pas tave nuo skydliaukes rodys dideli jo skaiciu. neinformatyvu bus.

Kaklas man buvo patines gal 6 menesius, o tempima jauciau apie vienerius metus. rando beveik nesimato, nors is pradziu norejau net plastine operacija daryt doh.gif
visokius keistus jausmus kakle jauciu iki siol.

Taip, kartais jauciuosi silpniau, karscio nelabai toleruoju (ka anksciau labai megau). Bet gyvenu ir labai dziaugiuosi kiekviena diena, labai labai save myliu ir nieko sau negailiu. O jei kartais pagalvoju, kad gal geriau pataupyt - prisimenu, kaip verkiau suzinojusi diagnoze... o tada galvojau, kiek nepadariau ir kiek nepatyriau dar gyvenime, o juk man tada buvo tik 24 metai...

Vyras visada buvo salia, padejo ir po truputi kapstomes is sitos bedos. Didelis jam aciu uz tai, nes ne visi vyrai galetu toki isbandyma pakelti...

merginos labai labai save mylekit wub.gif
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif
Pasiskaitinėjau truputuką čia pas jus ir pagalvojau, kad menkos mano problemos blush2.gif Bet betkokiu atveju vistiek neramu. Man be 5 minučių 30 metų, turiu skydliaukės pakitimą, diagnozė: Mazginė I laipsnio struma eutirozė, TTH kovo mėnesį buvo 1,326, kontrolė po metų. Viskas būtų gerai ir visai ramiai toliau sau gyvenčiau, bet liepą prasidėjo širdies permušimai (vėliau nustatė, kad jie prieširdiniai g.gif ) ir oro gaudymai. Tada pirmą kartą susitikau su endokrinologe, kuri nieko man dorai ir nepaaiškino schmoll.gif Paklausiau, ar galiu sportuoti - atsakymas teigiamas ir dar prideda: gyvenk kaip gyvenusi. O aš negaliu, nes orą gaudau konkrečiai blink.gif Iki užsikosėjimo unsure.gif Ir nežinau, ką daryti, ką manyti ir ko imtis, kad galėčiau grįžti į įprastas vėžias, kad nebedusčiau, kad galėčiau toliau treniruotis, galų gale nebesinervuoti ir nebenervuoti aplinkimių su savo oro gaudymais. Gal galite kas nors ką nors patarti, pakomentuoti, nes jaučiuosi sumautai: lyg ir ne ligonis, bet negaliu normaliai gyventi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2011 09 21, 21:22)
Laba, merginos  4u.gif
Pasiskaitinėjau truputuką čia pas jus ir pagalvojau, kad menkos mano problemos blush2.gif Bet betkokiu atveju vistiek neramu. Man be 5 minučių 30 metų, turiu skydliaukės pakitimą, diagnozė: Mazginė I laipsnio struma eutirozė, TTH kovo mėnesį buvo 1,326, kontrolė po metų. Viskas būtų gerai ir visai ramiai toliau sau gyvenčiau, bet liepą prasidėjo širdies permušimai (vėliau nustatė, kad jie prieširdiniai g.gif ) ir oro gaudymai. Tada pirmą kartą susitikau su endokrinologe, kuri nieko man dorai ir nepaaiškino schmoll.gif Paklausiau, ar galiu sportuoti - atsakymas teigiamas ir dar prideda: gyvenk kaip gyvenusi. O aš negaliu, nes orą gaudau konkrečiai blink.gif Iki užsikosėjimo unsure.gif Ir nežinau, ką daryti, ką manyti ir ko imtis, kad galėčiau grįžti į įprastas vėžias, kad nebedusčiau, kad galėčiau toliau treniruotis, galų gale nebesinervuoti ir nebenervuoti aplinkimių su savo oro gaudymais. Gal galite kas nors ką nors patarti, pakomentuoti, nes jaučiuosi sumautai: lyg ir ne ligonis, bet negaliu normaliai gyventi verysad.gif

O kodėl tie oro gaudymai? Dėl širdutės jie ar dėl skydliaukės? Neseniai irgi skaitinėt pradėjau, tai klausimų daugiau nei žinių
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2011 09 21, 21:13)
O kodėl tie oro gaudymai? Dėl širdutės jie ar dėl skydliaukės? Neseniai irgi skaitinėt pradėjau, tai klausimų daugiau nei žinių


Sako, kad dėl skydliaukės ir permušimai širdelės ir oro gaudymai, tik niekas nepasako, ką daryti, kad jų nebūtų ar kad juos susilpninti unsure.gif Vat ir man, kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių doh.gif
Atsakyti