Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

Sveikos, jungiuosi į Jūsų gretas smile.gif
Šiandien išsityriau kraują. ATPO 200, F4 12,2, TSH 4,10. Tai man čia skaitosi irgi kažkas panašaus į hipotireozę? Užsirašiau pas edokrinologą kitai savaitei echoskopui ir konsultacijai.
Ar didelė tikimybė, kad reikės gerti hormonus?
Paaiškinkit man neišmanėlei, kaip hormonai veikia svorį? Ar mano atveju geriant hormonus didelė tikimybė priaugti daug svorio? Ir kokia dažniausiai ta priaugimo norma? Ar atvirkščiai geriant hormonus svoris krenta. Gal ir kvailai nuskambės tas klausimas dėl svorio, bet kažkaip nesinori jo daug priaugti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karelija: 12 kovo 2012 - 15:26
Sveikos. Na va grizau ir po antrojo jodo, Gavau tris kapsules,leido ryti su kisielium smile.gif , nes visas tabletes as kramtau. Cia po anginos operacijos vaikysteje. Grizau nusiminus, nes dar reikia treciojo jodo. Paskyre birzelio 15 diena. Sake likes mikroskopinis taskiukas. O turi nebuti ne to. Vakar susitvarkiau kelialapi i sanatorija, tik nezinau kokia sanatorija pasirinkti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellektra3: 14 kovo 2012 - 07:55
QUOTE(Karelija @ 2012 03 12, 15:56)
Sveikos, jungiuosi į Jūsų gretas smile.gif
Šiandien išsityriau kraują. ATPO 200, F4 12,2, TSH 4,10. Tai man čia skaitosi irgi kažkas panašaus į hipotireozę? Užsirašiau pas edokrinologą kitai savaitei echoskopui ir konsultacijai.
Ar didelė tikimybė, kad reikės gerti hormonus?
Paaiškinkit man neišmanėlei, kaip hormonai veikia svorį? Ar mano atveju geriant hormonus didelė tikimybė priaugti daug svorio? Ir kokia dažniausiai ta priaugimo norma? Ar atvirkščiai geriant hormonus svoris krenta. Gal ir kvailai nuskambės tas klausimas dėl svorio, bet kažkaip nesinori jo daug priaugti unsure.gif

Sveika, tau autoimuninis tiroiditas, hipotiroze 4u.gif turim kita temele, paieskok 4u.gif nuo tiroksino nepriaugsi jei neimsi laaabai valgyt, nes apetita jis didina unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas, gal nelabai į temą bet norėjau paklausti. Man gruodžio mėn išoperavo skydliaukę. Pašalino visą. Dabar paskyrė gerti tiroksino 125, anksčiau gerdavau po 100. Ginekologė sakė kad gali sutrikti moteriški reikalai, bet pirmus mėn po operacijos viskas buvo kaip laikrodukas. O dabar jau savaite kaip nesulaukiu. Aišku turėjau ypač paskutiniu metu daug stresų. Gal buvot kas su panašiu reikalu susidūrusios? blush2.gif g.gif , Ogal man jau laikas begti į nestuke.gif temukę? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites nezinau ar i tesinga temute rasau,taciau norejau paklausti kokius pagrindinius skydliaukes hormonus reikia pasidaryti?esu nescia 20 sav. ir nesenai pradejau jausti sirdies permusimus, nors cia man ne naujiena, nes pries 3 metus puse metu kaz kur kankinausi su sirdies permusimais, apejau visus imanomus gydytojus ir kardiologus ir endokrinologa, dare hormonu tyrimus bet tada jie buvo normos ribose, tik skydliaukeje zinau turiu du mazus mazgelius, bet gydytojas pasake, kad jei hormonai tvarkoj gydyti nieko nereikia. Tai dabar vel noriu patikrinti tuos hormonus tik nebeatsimenu kokiu butent reikia pasidaryti. Aciu zu atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 03 14, 12:47)
Sveikos mergaites nezinau ar i tesinga temute rasau,taciau norejau paklausti kokius pagrindinius skydliaukes hormonus reikia pasidaryti?esu nescia 20 sav. ir nesenai pradejau jausti sirdies permusimus, nors cia man ne naujiena, nes pries 3 metus puse metu kaz kur kankinausi su sirdies permusimais, apejau visus imanomus gydytojus ir kardiologus ir endokrinologa, dare hormonu tyrimus bet tada jie buvo normos ribose, tik skydliaukeje zinau turiu du mazus mazgelius, bet gydytojas pasake, kad jei hormonai tvarkoj gydyti nieko nereikia. Tai dabar vel noriu patikrinti tuos hormonus tik nebeatsimenu kokiu butent reikia pasidaryti. Aciu zu atsakyma 4u.gif


sveika, sorpo.lt, puikus puslapis, ten rasi kokius tyrimus daryti , ju normas ir visa kita
sekmes tau ir leliukui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedra3012 @ 2012 03 14, 11:31)
Labas rytas, gal nelabai į temą bet norėjau paklausti. Man gruodžio mėn išoperavo skydliaukę. Pašalino visą. Dabar paskyrė gerti tiroksino 125, anksčiau gerdavau po 100. Ginekologė sakė kad gali sutrikti moteriški reikalai, bet pirmus mėn po operacijos viskas buvo kaip laikrodukas. O dabar jau savaite kaip nesulaukiu. Aišku turėjau ypač paskutiniu metu daug stresų. Gal buvot kas su panašiu reikalu susidūrusios? blush2.gif  g.gif , Ogal man jau laikas begti į  nestuke.gif  temukę?  4u.gif  g.gif


sveika, matai, man irgi pasalinta visa skydlaiuke, ilgai rinko tiroksino doze, taigi, as pabunu abejose temose, tiesiog pasikalbam, geru minciu ir ideju gaunu,
patekau pas gera endokrinologe, kuri pasake , kad tiroksinas skiriamas tik pagal tyrimu rezultatus, o ne pagal svori, as sveriu 40 kg, o geriu 125 mg tiroksino
visu pirma pasidaryk tyrimus, jei tyrimai geri-reiskia, kalti stresai, man asmeniskai tai tikrai paveikia cikla,
sekmes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ellektra3 @ 2012 03 14, 08:47)
Sveikos. Na va grizau ir po antrojo jodo, Gavau tris kapsules,leido ryti su kisielium  smile.gif , nes visas tabletes as kramtau. Cia po anginos operacijos vaikysteje. Grizau nusiminus, nes dar reikia treciojo jodo.  Paskyre birzelio 15 diena. Sake likes mikroskopinis taskiukas. O turi nebuti ne to. Vakar susitvarkiau kelialapi  i sanatorija, tik nezinau kokia sanatorija pasirinkti....

sveika, parasiau tau i AZ
Atsakyti
Sveikos smile.gif
kita savaite maes laukia jodas, lapkriti turejau operacija skydliaukes.
Norejau paklausti, ka vezates su savim ten i joda?
Kuom apsirupinti reikia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitele @ 2012 03 14, 18:55)
Sveikos smile.gif
kita savaite maes laukia jodas, lapkriti turejau operacija skydliaukes.
Norejau paklausti, ka vezates su savim ten i joda?
Kuom apsirupinti reikia? smile.gif

Labas, as pirma karta nusiveziau daug gerimu,nes reikia gerti daug, biski maisto, nes ten maistas neskanus, vaisiu ir daug skaityti, apatiniu rubu dar, kuriuos paskui ismeciau. Buvo labai nuobodu, nusibodo net skaityti.... O antraji karta veziausi jau kompiuteri su vadafone isankstinio mokejimo internetu. Laikas prabego labai greitai. Dar patarciau veztis vyno, arba brendziuko. taip man patare viena gydytoja. Greiciau suskyla jodas. Veztis reikia sampuno dar , muilo, nes reikia daug kartu maudytis.
Atsakyti
QUOTE(ellektra3 @ 2012 03 14, 20:04)
Labas, as pirma karta nusiveziau daug gerimu,nes reikia gerti daug, biski maisto, nes  ten maistas neskanus, vaisiu ir daug skaityti, apatiniu rubu dar, kuriuos paskui ismeciau. Buvo labai nuobodu, nusibodo net skaityti.... O antraji karta veziausi jau kompiuteri su vadafone isankstinio mokejimo internetu. Laikas prabego labai greitai. Dar patarciau veztis vyno, arba brendziuko. taip man patare viena gydytoja. Greiciau suskyla jodas. Veztis reikia sampuno dar , muilo, nes reikia daug kartu maudytis.


aciu uz informacija smile.gif taip ir drauge buvo sakius, bet galvoju dar pasitikslinsiu. Vienintele beda, kad vaziuosiu ten greiciausiai su gipsu at kojos doh.gif tai kaip cia visus tuos gerimusreikes nusitempti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitele @ 2012 03 14, 22:01)
aciu uz informacija smile.gif taip ir drauge buvo sakius, bet galvoju dar pasitikslinsiu. Vienintele beda, kad vaziuosiu ten greiciausiai su gipsu at kojos  doh.gif tai kaip cia visus tuos gerimusreikes nusitempti smile.gif

Pades slaugytojos,juk ne juokas su gipsu. Nuves su vezimeliu daiktus. As pasiemiau 2 litrus apelsinu sulciu ir 5 litru vandens buteli,skiedziau su raudonuju serbentu uogiene arba citrinu prisimesdavau ir taip geriau. dar pasiimk tiroxino, nes pirma karta daktarai liepe gerti isvaziavimo diena, o antraji karta, antra diena po jodo.
Papildyta:
Baigiasi musu tema, maskatuk, prasysim taves sukurti naujaja. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri esat girdėjusi apie leistinas kontracepcijos priemones sergant papiline skydliaukes karcinoma? Aš jau po dviejų jodų. smile.gif
Atsakyti
Neseniai uztikau Jusu temute 4u.gif Norejau gauti siokios tokios informacijos blush2.gif Jau seniai gydytoja stebi mano skydliauke. Zodziu turiu mazga skydliaukeje, kiek suprantu, apie 3 cm. Gydytoja pastoviai ji stebejo, dare punkcijas, tikrino hormonus. Siandien pas ja apsilankiau, paeme krajo ir po 2 dienu paskyre echo ir procedura su radioaktyviuoju jodu rolleyes.gif Gal kas galetu apie ja placiau papasakoti blush2.gif Kiek laiko trunka ir aplamai, kas tai per procedura. Kiek supratau, kad tikrins, ar mazgas saltas ar karstas, o po o jau galvos del gydymo budo g.gif Siek tiek nerimauju, nes kazkada gydytoja minejo apie mazgo salinima, o dabar cia dar ta procedura... g.gif Jauciuosi pasimetusi unsure.gif
Atsakyti