Įkraunama...
Įkraunama...

Pramoginiai šokiai

QUOTE(svajone74 @ 2011 08 28, 18:16)
Na, mes pripratę prie angliškų, žinome jų dydžius, visada tinka, o pvz. Balticdance batų kokybė prastesnė. Jei pirkti jauniams, jų kulniukas ne 5cm, bet aukštesnis 6-6,5cm, žodžiu, mums labiau patinka angliški  smile.gif
Dabar dar radau vietelę, kur galima gauti angliškus - dar pigiau, iki 140Lt  tongue.gif

Taip, rūpesčiai jau prasidėjo  biggrin.gif , mes jau dabar ieškome naujų rūbų, nes po Naujų pereisime į Jaunius, oij kaip sunku ką nors gražaus rasti  doh.gif

drinks_cheers.gif
Balticdane,dar valkas pasake,ziauriai nepatogus.Kur jus matet pigiau mirksiukas.gif Maniske soka su Galex,mokejom apie 300lt.Tai angliski domina.
Atsakyti
QUOTE(Mamučia @ 2011 08 28, 20:02)
drinks_cheers.gif
Balticdane,dar valkas pasake,ziauriai nepatogus.Kur jus matet pigiau mirksiukas.gif Maniske soka su Galex,mokejom apie 300lt.Tai angliski domina.

Mes Galex nebandėm, nes kaina tai jau kanda blink.gif , o aš radau Supadance batus tiesiai iš tos firmos vadybininko, be tam tikrų antkainių ir siuntimo išlaidos pigesnės, jei norėsite, galėsiu į AZ įmesti jo adresiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 28, 21:37)
Mes Galex nebandėm, nes kaina tai jau kanda  blink.gif , o aš radau Supadance batus tiesiai iš tos firmos vadybininko, be tam tikrų antkainių ir siuntimo išlaidos pigesnės, jei norėsite, galėsiu į AZ įmesti jo adresiuką  mirksiukas.gif

Noriu,man daug reikia.dvi panos soka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 22, 14:25)
4u.gif Mielos mamytės, aš dabar savo dukrai užsakinėju šokių batus naujus iš SUPADANCE (Anglija), gal kas norite jungtis, nes kuo batų daugiau, tuo pigiau  4u.gif

Labukas Visoms ir sioje temoje 4u.gif
Noretume prisijungti ir mes .Tik klausimelis?ar ismeros atitinka.mums reiktu berniukui38/39d.Ir lot.ir standartu.Idomu kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 28, 21:37)
Mes Galex nebandėm, nes kaina tai jau kanda  blink.gif , o aš radau Supadance batus tiesiai iš tos firmos vadybininko, be tam tikrų antkainių ir siuntimo išlaidos pigesnės, jei norėsite, galėsiu į AZ įmesti jo adresiuką  mirksiukas.gif


Sveiki, aš irgi noriu smile.gif.
Atsakyti
Jei kas užsisakysite batus iš mano pateiktos nuorodos, parašykite po to atsiliepimus, ar jums viskas sklandžiai gausis 4u.gif

Beje, radau ir nupirkau savo panai jaunių ST batus, naujus, Supadance tik už 36Lt, parsisiunčiau smile.gif . Pataikiau netyčia tokį variantą per Ebay thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajone74: 31 rugpjūčio 2011 - 13:09
QUOTE(svajone74 @ 2011 08 31, 14:06)
Jei kas užsisakysite batus iš mano pateiktos
Beje, radau ir nupirkau savo panai jaunių ST batus, naujus, Supadance tik už 36Lt, parsisiunčiau  smile.gif . Pataikiau netyčia tokį variantą per Ebay  thumbup.gif


thumbup.gif oho kaip pasisekė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingridaa: 31 rugpjūčio 2011 - 13:31
QUOTE(iingridaa @ 2011 08 31, 14:30)
thumbup.gif oho kaip pasisekė  bigsmile.gif

čia, kaip aklai vištai - grūdas lotuliukas.gif , bet ilgai ieškant, galima ne vieną tokį variantą rasti
Atsakyti
Laba vakareli mamytes 4u.gif noriu paklausti kur Klaipedoje geriausia lankyti pramoginius sokius? ir ar nuo 3.5 metu galim pradet lankyt ar dar per anksti, nes mano panele sokti nori tai doh.gif , tai sakau gal pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2011 08 31, 16:32)
Laba vakareli mamytes 4u.gif noriu paklausti kur Klaipedoje geriausia lankyti pramoginius sokius? ir ar nuo 3.5 metu galim pradet lankyt ar dar per anksti, nes mano panele sokti nori tai doh.gif , tai sakau gal pabandyti g.gif

manau tokio amziaus vaikas tik trukdys visiems, jei kalba eina apie sportinius sokius, mano penkiu metu vaiko nelabai norejo priimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2011 08 31, 21:20)
manau tokio amziaus vaikas tik trukdys visiems, jei kalba eina apie sportinius sokius, mano penkiu metu vaiko nelabai norejo priimt biggrin.gif

ziurint kokiam klube norit sokti, juk yra ir tokiu, kur ir su tokiais maziukais dirba. Maniškė pradėjo 4,5 metukų ir aš nesigailiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2011 08 31, 17:32)
Laba vakareli mamytes 4u.gif noriu paklausti kur Klaipedoje geriausia lankyti pramoginius sokius? ir ar nuo 3.5 metu galim pradet lankyt ar dar per anksti, nes mano panele sokti nori tai doh.gif , tai sakau gal pabandyti g.gif

isivaizduokit,treneris sako,pasisukt i kaire,zengti desine koja atgal.jai supranta.galit atiduoti.jai ne,ismesti pinigai ir laikas. 4u.gif
Atsakyti