Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio gimdymo namai



QUOTE(RytineSaule @ 2011 12 24, 16:15)

Aš ir toliau pasisakau, jog gydytojams už jų atliekamą darbą nereikia papildomai atsidėkoti.

drinks_cheers.gif bet nevisos ta supranta mirksiukas.gif
as gimdziau mazylyle ir antrakart negimdyciau jau ten schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jautuke30 @ 2011 12 27, 13:32)
drinks_cheers.gif  bet nevisos ta supranta mirksiukas.gif 
as gimdziau  mazylyle ir antrakart negimdyciau jau ten schmoll.gif

kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Sniegas4 @ 2011 12 24, 02:31)
iš dalies nepritariu  schmoll.gif...........
parazitai su per aukštu kretaninu išleido namo ir net nepasakė su kuom jis valgomas ir kas čia do reikalas. Gryžus namo po 2 sav renimacija, o po 2 mėnesių jau palaidojau  angel_sadangel.gif

Tai kodel einat pas jusu taip vadinamus parazitus? kodel tiriates? jeigu jie tik zmones i kapus gali nuvaryti, tai manau ligoniniu nebutu....
Is viso pikta skaityti tokius komentarus gydytojai su zememis maisomi... Tai neikit pas tuos parazitus, juk tik i kapus nuvarys.
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RytineSaule @ 2011 12 27, 13:33)

nepatiko nei gydytoja ,nei po gimdymo prieziura,nors buvau prisiklausius labai geru atsiliepimu is draugiu ir nei vienas nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2011 12 27, 15:56)
Tai kodel einat pas jusu taip vadinamus parazitus? kodel tiriates? jeigu jie tik zmones i kapus gali nuvaryti, tai manau ligoniniu nebutu....
Is viso pikta skaityti tokius komentarus gydytojai su zememis maisomi...  Tai neikit pas tuos parazitus, juk tik i kapus nuvarys.
doh.gif  doh.gif  doh.gif

O jus tai maziau ginkite,ne visi medikai SAVO MEDIKO vardo verti.{sakau tai is patirties}
gal pati medike esate,kad taip ginate.
Tikrai yra neatsakingu personu!
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2011 12 28, 12:02)
O jus tai maziau ginkite,ne visi medikai SAVO MEDIKO vardo verti.{sakau tai is patirties}
gal pati medike esate,kad taip ginate.
Tikrai yra neatsakingu personu!

hihihi.gif net ir ne medikais mes būdami ir išgirdę tos moters istoriją negalime kaltinti vien tik medikų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RytineSaule: 28 gruodžio 2011 - 14:27
QUOTE(RytineSaule @ 2011 12 28, 15:26)
hihihi.gif net ir ne medikais mes būdami ir išgirdę tos moters istoriją negalime kaltinti vien tik medikų 4u.gif

butent drinks_cheers.gif

jau gaunasi poster_offtopic.gif , taigi teskit mamytes tema apie siuos gimdymo namus (o ne apskritai apie visus medikus)
Atsakyti
Tkrai jau diskusijos ne i tema uzsitese, taigi gristam prie siu GM tai jau antra karta teko gimdyti siuose GN tai pries 4 metus galeciau vertinti siek tiek prasciau, man tada nepatiko vaikucio prieziura, nes jai vaikas vergdavo tai akuseres tuoj su misiniu atbegdavo, net nesigilindavo gal jam kas rimciau, manes nlb kas klause kai sakiau vaikas nesitustino gal jau 4dienos. Bet si kart man viskas super patiko, vaiku sesutes viska paaiskindavo, dienine vaiku daktare viska papsakodavo net klausti nereikia ispasakodavo viska, sesutes daznai uzeidavo i palata, zodziu super, viskas skambejo kaip pasiulymai, o ne savo nuomones įpirsimas,patiko, kad pasiule damaitint ivaikuti is taureles, pamokino kaip tai daryti ateidavo paklasuti ar viskas gaunasi. 4u.gif Intensyvioj palatoj teko praleisti beveik para prieziura taip pat super, taigi si kart viso 10 balu.Jokiu priekaistu neturiu. trecia kart jei jis bus grisiu vel ten pat, zinoma jei mano daktre dar ten dirbs smile.gif
Atsakyti
Gal kuri tiksliai žinote, ar gyd. Jackonienė dar priima gimdymus, pvz. ar būna jos budėjimų? Tos kurios gimdėte 2011 metais, gal žinote?
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2011 12 29, 12:38)
Gal kuri tiksliai žinote, ar gyd. Jackonienė dar priima gimdymus, pvz. ar būna jos budėjimų?  Tos kurios gimdėte 2011 metais, gal žinote?


as kai tik atvaziavau i GN nakti (birzelio men) tai ji mane apziurejo, po to baigesi jos pamaina ir gimdziau pas Goberi, o kai issirasinejau namo irgi atejo paziureti, nieko tokia, manau tikrai priima gimdymus iki sios dienos biggrin.gif nugi pasiskambinkit i Mazyli ir viska suzinosit wink.gif

as kai pro sali vaziuoju ten, tai labai daznai uzplusta tie sentimentai kai vaiksciojau i ju baseina, kai paskutine savaite kas diena prisidavinejau ten, kai puskuodavau i 4 auksta su sysium rankoje biggrin.gif nuostabus laukimas buvo wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2011 12 30, 01:17)
as kai tik atvaziavau i GN nakti (birzelio men) tai ji mane apziurejo, po to baigesi jos pamaina ir gimdziau pas Goberi, o kai issirasinejau namo irgi atejo paziureti, nieko tokia, manau tikrai priima gimdymus iki sios dienos biggrin.gif nugi pasiskambinkit i Mazyli ir viska suzinosit wink.gif



Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2011 12 29, 23:17)
as kai pro sali vaziuoju ten, tai labai daznai uzplusta tie sentimentai kai vaiksciojau i ju baseina, kai paskutine savaite kas diena prisidavinejau ten, kai puskuodavau i 4 auksta su sysium rankoje biggrin.gif nuostabus laukimas buvo wub.gif ...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir man tie laukimo prisiminimai ten tokie gyvi...ir tas sysiu nesimas. toks db mielas wub.gif Ir dienos stacionaras..morku misraine ten, bulkutes, jogurtukai- niekur kitur tokie skanus nebuvo...Judita, Vida is paskaiteliu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti