Įkraunama...
Įkraunama...

Čia lieknėja GRUODINUKĖS 2008

Labas
Išvažiuoju Velykom pas tėvus, tai prisiduodu šiandien - lygiai 56 kg. Labai lėtai, bet judu atgal. Neaišku, kaip bus po švenčių, paprastai prsivalgau tuo metu. Bet stengsiuios susilaikyti vakarais.
Atsakyti
aha, tema apmirusi ax.gif
Man ir sunkiai einasi dietintis doh.gif bet stengiuosi nors vakare neprisiėsiti ax.gif įdomu kaip po Velykų bus unsure.gif Ruošiuosi pati šimtalapį kepti, tai tikrai ėsiu paskui rolleyes.gif
Atsakyti
Aš, kvaiša, vis pasižiūriu favorituose, kad naujų žinučių lieknėjimo temoj nėra ir neinu ten. O kad ta tema baigta ir nauja pradėta, tai tik dabar dašuto lotuliukas.gif

Tai va biškį pasidžiaugsiu ax.gif Užėjo man "galėjimas". Tokia psichologinė būsena, kad turiu numest ir viskas. Net alkio nejaučiu (kažkiek į anoreksiją užneša, bet man dar toli iki to rolleyes.gif ).
Tai prisiduodu (nes rytoj nebūsiu):

Pradžia 71,5kg

Dabar 69,8 kg

Šią savaitę numečiau 1,1kg

Viso numečiau 1,7kg


Ledai pajudėjo assa.gif assa.gif assa.gif
Kelnės jau laisvokos thumbup.gif


QUOTE(stripulis @ 2011 04 17, 23:48)
sekmadienis... ėdimas non stop, psio, jau kelnės veržia. traškučių pakelis, saldainiai, vištienos buljonas, višta, virtos morkos, bulvės, pusė puoduko manų košės, dvi duonos riekės su žalumynine varške, iš kurių viena su keturiais griežinėliais vytintos dešros, dvi sluoksniuotos tešlos bandelės su karibų jūros daržovių troškinuku (home-made), ir žinau, kad tikrai ėdžiau dar kažką... .


NU geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameron: 21 balandžio 2011 - 10:12
QUOTE(Dagma @ 2011 04 20, 20:16)
aha, tema apmirusi ax.gif
Man ir sunkiai einasi dietintis doh.gif bet stengiuosi nors vakare neprisiėsiti ax.gif įdomu kaip po Velykų bus unsure.gif Ruošiuosi pati šimtalapį kepti, tai tikrai ėsiu paskui rolleyes.gif

man tai vakare nebesunku visai nevalgyt - tik labai idiotiškai kažkaip pas ammane en su pietum.... doh.gif gaunasi kokia nuo 14 iki 16 VALGAU vis kažką doh.gif doh.gif ..O paskui jau nieko - tik ryte ,,,,, ir ne pagal sistemą valgau doh.gif doh.gif tai ir nekrenta ...

QUOTE(cameron @ 2011 04 21, 11:11)
Viso numečiau 1,7kg[/b]

NU VA KAIP NUOSTABU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš svarstyklių nerandu lotuliukas.gif Nu kur vyras jas paslėpė... jaučiu penktadienį ištiks infarktas... nes su antibais negali žmogus badaut - skrandį suėstų...
Atsakyti
taip, cameron sveikinimai,
sau pačiai irgi, paprastai prisiduodavau naktį, bet šįsyk tegu bus vakaras. tie patys 59 bigsmile.gif Gal radau savo svorį ir dabar dzin, ėdu ar neėdu, jis stovės vietoj, jei nesportuosiu? o sportuojant GAL pakris? jei gausis, tai bandysiu sportuot trissyk per savaitę...
Atsakyti
Na po įsigijimo tų nelemtų elektroškių, kai parodė man 78,2 kg., pagaliau šiandien ryte parodė 76,8 kg, na tai be didelių labai pastangų kažkaip po bički juda, aišku stengiuos neprisiėst ir valgyt neriebiai, beveik nevalgau duonos ir bulvių, duonos nes ėda rėmuo, na stengsimės toliau 4u.gif
Atsakyti
Prisiduodu ir aš pioneer.gif tie patys 64 kg kaip ir prieš savaite ax.gif svarbu nepriaugam, tai jau į gera thumbup.gif neaišku kaip per šventes bus, plius visa kita savaite būsiu pas tėvus kaime su panom, tai nežinau kaip čia su ta dieta bus g.gif na bent jau po 18 val nevalgyt tikrai jau nėra sunku, priprato organizmas thumbup.gif
Atsakyti
77.6 BUVO RYTE thumbup.gif irgi kažkiek pakrito blush2.gif
Gal kokį 700 gramų blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Laba!Nesirodot nei viena? lotuliukas.gif Turbut priaugtu kg nesinori rodyti. :lotuliukas:Prisismaliziavot per Velykas. biggrin.gif As tai neturiu svarstykliu cia-tai sedziu rami. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 26, 19:35)
biggrin.gif Laba!Nesirodot nei viena? lotuliukas.gif Turbut priaugtu kg nesinori rodyti. :lotuliukas:Prisismaliziavot per Velykas. biggrin.gif As tai neturiu svarstykliu cia-tai sedziu rami. biggrin.gif


Aštao grįžau su tais pačiais kaip ir išvažiavau, sldumynų nevalgiau visiškai ir šiaip susilaikiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 04 26, 20:35)
biggrin.gif Laba!Nesirodot nei viena? lotuliukas.gif Turbut priaugtu kg nesinori rodyti. :lotuliukas:Prisismaliziavot per Velykas. biggrin.gif As tai neturiu svarstykliu cia-tai sedziu rami. biggrin.gif

Ėdžiau labai daug, sveriu 59,5 atrodo. Nieko, ryt poryt dvi trešos iš eilės, penktadienį-sekmadienį klaikios velėnos kasimo darbai, migom pakris viskas, kas užėsta bigsmile.gif
Atsakyti