Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

Baisa, grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2006 12 16, 19:05)
Idedu foto  ax.gif  user posted image user posted image
Labai grazu 4u.gif as ir po Vaidos apsilankymo patenkinta.4 val sruogelem daze jau maniau gyva nebeliksiu biggrin.gif bet del rezultato verta pakentet biggrin.gif tiesa o kiek pas vaida plauku priauginimas?kiek tau kainavo jei ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 18 gruodžio 2006 - 09:47
Smagu, kad esi patenkinta thumbup.gif Idek foto! O pas mane plaukai yra tik prisegti, vienam vakaruj, nes buvau kazkada prisiauginus, man labai nepatiko schmoll.gif O Vaida plauku nepriaugineja, tik prisegt gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baisa @ 2006 12 18, 22:33)
Smagu, kad esi patenkinta  thumbup.gif  Idek foto! O pas mane plaukai yra tik prisegti, vienam vakaruj, nes buvau kazkada prisiauginus, man labai nepatiko  schmoll.gif  O Vaida plauku nepriaugineja, tik prisegt gali smile.gif
o vienkartinio prisegimo kokia kaina? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kuri lanketes pas Jurate Dapkeviciene, kirpykla Savanoriu pr. netoli 5 pasto. Ar likot patenkintos jei taip?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 12 19, 08:52)
o vienkartinio prisegimo kokia kaina? g.gif  mirksiukas.gif

ash uz galiuku pakirpima ishdziovinima ir tiesinima, bei mano atsineshtu tresu prisegima mokejau 30-35lt, tiksliai nepamenu smile.gif
Atsakyti
Kaži užrašytu dar Vaidutė mane šiai savaitei plaukų dažymui sruogelėm? Tik dabar sumasčiau kad reik nusidažyti nes šventės jau ant nosies...
Atsakyti
VERITI, pas kure kirpeja dazei plaukus?nupasakok man kaip ji atrodo mirksiukas.gif aciu mirksiukas.gif beja kiek mokejai?uz ta grozi? mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 20 gruodžio 2006 - 16:21
QUOTE(etynsur @ 2006 12 20, 16:21)
VERITI, pas kure kirpeja dazei plaukus?nupasakok man kaip ji atrodo mirksiukas.gif aciu  mirksiukas.gif  beja kiek mokejai?uz ta grozi? mirksiukas.gif  thumbup.gif

zinok labai cia ilga istorija su tais mano plaukais ...jei netingi pasiskaityk kazkur nuo 36 psl smile.gif
Atsakyti
kazin ant naujuju metu bus dar vietos pas ina pasidazyti? vestuves ant naujeko o man isgaravo kad dazyti reikes - kazkaip sukuosena uzsisakaiu ir vsio...nuo kelintos baidis dirba?
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2006 12 20, 19:40)
zinok labai cia ilga istorija su tais mano plaukais ...jei netingi pasiskaityk kazkur nuo 36 psl  smile.gif

o kiek mokejai?o tos natali vyriskai kirpti plaukai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 20 gruodžio 2006 - 22:08
QUOTE(etynsur @ 2006 12 20, 22:07)
o kiek mokejai?o tos natali vyriskai kirpti plaukai? g.gif

60 lt, daze sruogelem ,bet ne visa galva, smile.gif natali plaukai truputi zemiau peciu
Atsakyti