Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškoma ne super bet GERA kirpėja KAUNE

QUOTE(Baisa @ 2006 12 20, 16:25)
ash uz galiuku pakirpima ishdziovinima ir tiesinima, bei mano atsineshtu tresu prisegima mokejau 30-35lt, tiksliai nepamenu smile.gif
Aj tada neiseis man, nes as plaukus sruogelemis buvau prisiauginus,o ne su tresais verysad.gif
Atsakyti
vakar y baidy skambtelėjau, tai jau šiemet nepriima užsakymų doh.gif verysad.gif dar galvojau pries naujeka spesiu pasidazyti plaukus, bet nebe..reiks ieškoti kirpėjos, kuri dar galėtų palkirpti ir padazyti mane - gyvybės mirties klausimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2006 12 22, 08:31)
vakar y baidy skambtelėjau, tai jau šiemet nepriima užsakymų  doh.gif  verysad.gif dar galvojau pries naujeka spesiu pasidazyti plaukus, bet nebe..reiks ieškoti kirpėjos, kuri dar galėtų palkirpti ir padazyti mane - gyvybės mirties klausimas  blush2.gif

manau, kad sunkiai berasi kokia kirpeja, nebent po kaledu mirksiukas.gif
Atsakyti
labai nusivyliau natali kirpykla doh.gif net nenoriu pasakoti bet pasakysiu tik tiek geriau vyrui sumoketi nei kirpejai kuri visiskai nemoka atlikti savo darbo.kodel vyra?nes pinigai sugryz o moka tai tiek pat tikrai doh.gif kaip jos drysta is klijanto tokius pinigus lupti verysad.gif blink.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 12 24, 10:45)
labai nusivyliau natali kirpykla doh.gif  net nenoriu pasakoti bet pasakysiu tik tiek geriau vyrui sumoketi nei kirpejai kuri visiskai nemoka atlikti savo darbo.kodel vyra?nes pinigai sugryz o moka tai tiek pat tikrai doh.gif kaip jos drysta is klijanto tokius pinigus lupti verysad.gif  blink.gif  g.gif  doh.gif

idomu?.. g.gif nezinau man visa laika viskas ten normaliai, be to mano uosve, kuri gyvena vokietijoj pas ja visada eina, ir visada patenkinta...ji trumpais plaukais, ir tikrai graziai apkerpa...
be to as niekada nesakiau ,kad ten pigu..tiesiog ji gera kirpeja, nezinau kas cia galejo tokio atsitikti...
Papildyta:
gal vienam vienam vienokia pinigu suma yra daug, o kitam ne...?
na papasakok daugiau, labai idomu pasidare
Atsakyti
Tikrai labai įdomu ką padarė kirpėja, jog sugebėjo taip nuotaika sugandinti?
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 24, 16:53)
Tikrai labai įdomu ką padarė kirpėja, jog sugebėjo taip nuotaika sugandinti?

oi ilga istorija doh.gif mergytes po svensiu butinai apsviesiu :mirksiukas:beja 100 litu tai nera mazi pinigai atsiprasant uz s.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 24 gruodžio 2006 - 16:56
QUOTE(etynsur @ 2006 12 24, 16:55)
oi ilga istorija doh.gif mergytes po svensiu butinai apsviesiu :mirksiukas:beja 100 litu tai nera mazi pinigai atsiprasant uz s.... doh.gif

oho,tikrai nemazai smile.gif
Atsakyti
doh.gif dar nesu 100 lt palikus kirpykloje. jei man taip nepatiktu tai buciau tikrai pakelus šumą ten ir buciau tiek nemokejus, jeigu neverta. man taip karta buvo tai pasakaiu kad spalva net netokia kaip norejau ir pan, tai bent 10 lt man nuleido. bet ir pati kirpeja suprato kad visai netaip isejo kaip gavosi... atsimenu pikta kaip visa rusija buvau irgi... mergytes, su kalėdom visas mirksiukas.gif vis tiek mes pacios gražiausios hihihi.gif
Atsakyti
as tai irgi netyleciau, juk moki ne 10 litu , o 100 !
taciau kai man vaidute nudaze ir tos saknys buvo super geltonos ir man tikrai tai nepatiko, be to ji uztikrino mane , kad tikrai po poros savaiciu nusiplaus...taciau nei nusiplove nei ka...
na , bet pas ja atgal nejau nei aiskintis, nei cia forume rasiau , kad ji nemokanti atlikti savo darbo ir panasiai...
Papildyta:
tai va moterys ir mergaites daugiau i natali kirpykla neikit, kad paskui cia nereiketu skaityti blogu atsiliepimu ir taip toliau...galima suprasti , kad cia as lieku kalta, kad parekomendavau bloga kirpeja.. pavyzdziui man natalija tikrai nera bloga kirpeja!
na dar neaisku kas ten is tikro blogo atsitiko, taciau sventes jau i pabaiga, tai jau tuoj viska suzinosim...
Atsakyti
As tai noriu parekomenduoti kirpykla kaune ,,Perlita".ji yra raudondvario pl. 127,prekybos centro norfa patalpose,kirpykla atsidare spalio men,labai graziai irengta,o kas svarbiausiai,labai gerai kerpa.Siulau apsilankyti,mes su mama tai labai patenkintos likom thumbup.gif
tel 8 646 66323
Perlita@mail.lt
Atsakyti
As tai sestadieniui uzsirasiau i kirpykla esancia Barsausko gatveje, tarp Molo ir VI Forto ziedo.. ax.gif I "zinomesnes" NEIMANOMA, neber vietu verysad.gif Tikiuos eksperimentas iseis i geraja puse ax.gif cool.gif
Atsakyti