Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

As tai darau tokia kauke: mieles ( nusiperku 100 gr. slapiu, uztenka 4-5 kartam), kefyras, truputi aliejaus ( pilu augalini, nors geriau alyvuogiu, ar koki geresni), viska gerai ismaisau ir užtepu plaukus ir laikau, siaip reikia 3 val. as tai 1 val.ir tada nuplauni. Daryti kauke ne maziau 1 menesio. Man patiko ir plaukai atsigavo. ( si kauke is zurnalo, o ne is galvos).
O siaip tai kai isplaunu galva sampunu, tai prasiplaunu dar balzamu plaukam.
Mano palukai letai auga, gal ka patarsit.
Atsakyti
QUOTE(Ingutė @ 2006 07 13, 14:46)
As tai darau tokia kauke: mieles ( nusiperku 100 gr. slapiu, uztenka 4-5 kartam), kefyras, truputi aliejaus ( pilu augalini, nors geriau alyvuogiu, ar koki geresni), viska gerai ismaisau ir užtepu plaukus ir laikau, siaip reikia 3 val. as tai 1 val.ir tada nuplauni. Daryti kauke ne maziau 1 menesio. Man patiko ir plaukai atsigavo. ( si kauke is zurnalo, o ne is galvos).
O siaip tai kai isplaunu galva sampunu, tai prasiplaunu dar balzamu plaukam.
Mano palukai letai auga, gal ka patarsit.

Plauku augima gali paspartinti ampules.
Atsakyti
Pati geriausia kada nors tureta plauke plaukams tai Sebastian Potion 7
Esu ivairiausiu firmu naudojusi,bet si pralenkia visas kaukesuser posted image
Atsakyti
pas mane labai veliasi plaukai..kazka matomai netinkamo naudoju. Siaip linke sauseti. Gal kas ka gero gali patarti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zelviene @ 2006 07 20, 16:23)
pas mane labai veliasi plaukai..kazka matomai netinkamo naudoju. Siaip linke sauseti. Gal kas ka gero gali patarti? blush2.gif


papasakok ka naudoji,kaip priziuri plaukus,bandysim patarti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, cia jums, profems, gal ir pasirodys kvailas klausimas: plauku kauke reik tepti labiau ant saknu ar ant apskritai visu plauku? aciukas uz ats! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 20, 10:47)
Pati geriausia kada nors tureta plauke plaukams tai Sebastian Potion 7
Esu ivairiausiu firmu naudojusi,bet si pralenkia visas kaukesuser posted image


kokia jos kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2006 07 20, 18:49)
Sveikutes, cia jums, profems, gal ir pasirodys kvailas klausimas: plauku kauke reik tepti labiau ant saknu ar ant apskritai visu plauku? aciukas uz ats!  rolleyes.gif


jei tepsi ant saknu,greiciau plaukai riebaluosis.tepti ant plauku tik ne ant saknu : mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aschenputtel @ 2006 07 20, 10:47)
Pati geriausia kada nors tureta plauke plaukams tai Sebastian Potion 7
Esu ivairiausiu firmu naudojusi,bet si pralenkia visas kaukesuser posted image

O jos yra LT pirkt? Kokia kaina? rolleyes.gif
Atsakyti
jau metus naudoju Garnier fruktis kauke plaukams. nebeisivaizduoju savo plauku be jos. o anksciau ir veldavosi ir sausedavo ir galiukai baisiai sakodavosi, o dabar thumbup.gif plaukai atrodo, naturaliai blizga, jau net ir nebedazau. bet cia dar neviskas smile.gif pries kelias dienas nuejau apsikirpti, kirpeja klausia, kaip kirpsim, as sakau galiukus taip gerokai pakirpkit. pakirpo gal koki centimetra. vel sakau, kad negailetu, kirptu, kiek reikia (nes siaip man galiuku pakirpimas kainuotu apie 60lt.0), galvoju tik pinigus plesia, ir nieko nedirba mad.gif tada kirpeja sako, kad nesenai kirpti ir galiukai nei kiek nenusiure daugiau nematanti reikalo kirpti. smile.gif o kirpti buva tai daugiau nei pries puse metu. tada ir padariau isvadas - gera ta kauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 07 20, 20:05)
jau metus naudoju Garnier fruktis kauke plaukams. nebeisivaizduoju savo plauku be jos. o anksciau ir veldavosi ir sausedavo ir galiukai baisiai sakodavosi, o dabar  thumbup.gif  plaukai atrodo, naturaliai blizga, jau net ir nebedazau. bet cia dar neviskas smile.gif pries kelias dienas nuejau apsikirpti, kirpeja klausia, kaip kirpsim, as sakau galiukus taip gerokai pakirpkit. pakirpo gal koki centimetra. vel sakau, kad negailetu, kirptu, kiek reikia (nes siaip man galiuku pakirpimas kainuotu apie 60lt.0), galvoju tik pinigus plesia, ir nieko nedirba mad.gif tada kirpeja sako, kad nesenai kirpti ir galiukai nei kiek nenusiure daugiau nematanti reikalo kirpti.  smile.gif  o kirpti buva tai daugiau nei pries puse metu. tada ir padariau isvadas - gera ta kauke smile.gif

O kokia cia ta kauke? Repair&shine? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2006 07 20, 19:16)
O kokia cia ta kauke? Repair&shine? rolleyes.gif


FORTIFYING DEEP NOURISHING MASK
1minute
sausiems ir pazeistiems plaukams
stipresni ir labiau blizgantys plaukai

lietuviskai tik tiek matesi ant etiketes.
Atsakyti