Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(rita-x @ 2006 07 20, 19:05)
jau metus naudoju Garnier fruktis kauke plaukams. nebeisivaizduoju savo plauku be jos. o anksciau ir veldavosi ir sausedavo ir galiukai baisiai sakodavosi, o dabar  thumbup.gif  plaukai atrodo, naturaliai blizga, jau net ir nebedazau. bet cia dar neviskas smile.gif pries kelias dienas nuejau apsikirpti, kirpeja klausia, kaip kirpsim, as sakau galiukus taip gerokai pakirpkit. pakirpo gal koki centimetra. vel sakau, kad negailetu, kirptu, kiek reikia (nes siaip man galiuku pakirpimas kainuotu apie 60lt.0), galvoju tik pinigus plesia, ir nieko nedirba mad.gif tada kirpeja sako, kad nesenai kirpti ir galiukai nei kiek nenusiure daugiau nematanti reikalo kirpti.  smile.gif  o kirpti buva tai daugiau nei pries puse metu. tada ir padariau isvadas - gera ta kauke smile.gif

Ir jaučiu ne Lietuvoje pirktas? g.gif
Atsakyti
cia ne Lietuvoj neipirkciau tokio dalyko. taip kad pirktas LT ir uz LTL. yra kiekvienoj sarmoj ar droge ar kokiu ten dar yra parduotuviu, netgi IKI yra. toks zemas apvalus 300ml indas. grisiu rudeniop, vel pirksiu , nes manasis jau baigiasi, reikia pradet taupyt.
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 07 20, 19:22)
FORTIFYING DEEP NOURISHING MASK
1minute
sausiems ir pazeistiems plaukams
stipresni ir labiau blizgantys plaukai

lietuviskai tik tiek matesi ant etiketes.

Aš pamačiau,kad ne Lietuvoje esi,tai ir nusprendžiau,kad ne LT pirktas. blush2.gif O šitą kaukę esu senai turėjus,tai kiek prisimenu patiko bigsmile.gif
Atsakyti
sakiau geras daiktas biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat kiek galva plaunu, tiek ir kauke tepu ax.gif kiek esu isbandzius is situ parduotuviniu, tai patiko Dove ir avon alyvuogiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 07 20, 20:12)
kokia jos kaina? 4u.gif

Sebastian kauke kainavo 23.90 EUR


Atsakyti
pagaliau atradau "savo" kauke tai double action kauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 07 21, 17:58)
pagaliau atradau "savo" kauke tai double action kauke  thumbup.gif

O kokios čia firmos? blush2.gif
Atsakyti
cia tokia firma duoble action jos visokiu priemoniu plaukam yra , as ja palangoj pirkau .tokioj parduotuvei man paziurejo su kompu plaukus ir rekomendavo sita kauke , dar ir ampoles pirkau nuo slinkimo
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 07 21, 19:24)
cia tokia firma duoble action jos visokiu priemoniu plaukam yra , as ja palangoj pirkau .tokioj parduotuvei man paziurejo su kompu plaukus ir rekomendavo sita kauke , dar ir ampoles pirkau nuo slinkimo

Viskas aišku,o aš pagalvojau,kad čia pavadinimas blush2.gif . O kiek kainuoja ta kaukė?
Atsakyti
gal kas turit GENERA kauke repair? teko pabandyti, labai plaukam tiko!
tik neteko jos matyti parduotuvese...
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 07 22, 08:29)
gal kas turit GENERA kauke repair? teko pabandyti, labai plaukam tiko!
tik neteko jos matyti parduotuvese...



Tai man rodos tik iš platintojų galima įsigyt 4u.gif O kokią pirkai? Jei gerai pamenu visos GENERA kaukės skatina plaukų augimą bigsmile.gif
Atsakyti