Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(maxiule @ 2006 07 26, 11:30)
as naudoju loreal kauke geltona ir kol kas nieko geriau dar nebuvau isbandzius smile.gif

as esu naudojusi ilga laika loreal kauke raudona ir be galo patiko
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 07 02, 14:00)
As irgi sita ziurejau, yra dar 2 rusiu. Kai kas nors isbandys, parasykit  mirksiukas.gif



bandžiau šitą kaukę kur su česnakais bigsmile.gif Va nuo šitos kaukės nustojo slinkti mano plaukai thumbup.gif Tikrai man tiko ir patiko
Atsakyti
QUOTE(maxiule @ 2006 07 26, 10:30)
as naudoju loreal kauke geltona ir kol kas nieko geriau dar nebuvau isbandzius smile.gif

Man ji irgi patinka, plaukučiai tokie švelnučiai po jos, tik aš ją ilgiau laikau nei parašyta, apie 30min, tikiuosi, kad nuo jos mažiau skilinės galiukai ir nebesišakos 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Lorealio geltona balzama skilinejantiems plaukams, esu labai patenkinta, nes plaukuciai tvirtesni, cia, aisku ir genera kauke padejo. tikiuosi, akd dabar pavyks uzsiauginti ilgesnius plaukus, nes maniskiai pastoviai luzinedavo
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 07 28, 12:47)
Naudoju Lorealio geltona balzama skilinejantiems plaukams, esu labai patenkinta, nes plaukuciai tvirtesni, cia, aisku ir genera kauke padejo. tikiuosi, akd dabar pavyks uzsiauginti ilgesnius plaukus, nes maniskiai pastoviai luzinedavo


O kokia tu generos kauke naudoji? ax.gif Ir kokia mazdaug jos kaina?
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 07 28, 14:59)
O kokia tu generos kauke naudoji?  ax.gif Ir kokia mazdaug jos kaina?


Galima as atsakysiu blush2.gif
Ju yra 3 rusiu, su kokosais, pati bandziau, patiko, su zolelem ir su ryziais, 500ml, 11lt, tai yra platinam kosmetika ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Lalaa @ 2006 07 28, 13:27)
Galima as atsakysiu  blush2.gif
Ju yra 3 rusiu, su kokosais, pati bandziau, patiko, su zolelem ir su ryziais, 500ml, 11lt, tai yra platinam kosmetika  ax.gif


Aciu lala wink.gif Pabandysiu paieskot, grizus i lietuva noreciau kokios geresnes kaukes. Atvykus cia pastebejau, kad plaukai atsigavo, nes vandens kokybe, aiskiai jauciu net prausdama veida, yra kurkas geresne g.gif
Tiesa! stai ka radau surfindama po neta (lyja pas mus, ner kur dingt biggrin.gif ):


# Conditioners that claim to deeply penetrate work only if there's enough time and heat for them to be absorbed into the hair shaft. Most women who apply a conditioner in the shower never leave it on for longer than 1 or 2 minutes. That's fine, but don't expect the hair to soak it up. If you have damaged hair, it is very important to leave the conditioner on for as long as possible.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2006 07 28, 14:42)
Aciu lala wink.gif Pabandysiu paieskot, grizus i lietuva noreciau kokios geresnes kaukes. Atvykus cia pastebejau, kad plaukai atsigavo, nes vandens kokybe, aiskiai jauciu net prausdama veida, yra kurkas geresne  g.gif
Tiesa! stai ka radau surfindama po neta (lyja pas mus, ner kur dingt biggrin.gif ):
# Conditioners that claim to deeply penetrate work only if there's enough time and heat for them to be absorbed into the hair shaft. Most women who apply a conditioner in the shower never leave it on for longer than 1 or 2 minutes. That's fine, but don't expect the hair to soak it up. If you have damaged hair, it is very important to leave the conditioner on for as long as possible.


Na cia ir taip savaime suprantama kad kaukes,balzamus,kondicionierius geriau ilgiau palaikyti.O vat tai daryt dushe irgi laaaabai gerai,nes siluma plius garai thumbup.gif
Atsakyti
Siandien uzsidejau sebastian kauke,issiploviau plaukus ir dregnuose plaukuose paskirsciau ja.Ir tada ziuriu,kad reikejo ant sausu plauku doh.gif
Taip gaila paliko,kad paskubejau,net nepagalvojau,kad kauke dedama ant sausu plauku.
Jus ekspertes galbut zinot,kodel ant sausu o ne ant slapiu plauku
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 07 28, 18:21)
Siandien uzsidejau sebastian kauke,issiploviau plaukus ir dregnuose plaukuose paskirsciau ja.Ir tada ziuriu,kad reikejo ant sausu plauku  doh.gif
Taip gaila paliko,kad paskubejau,net nepagalvojau,kad kauke dedama ant sausu plauku.
Jus ekspertes galbut zinot,kodel ant sausu o ne ant slapiu plauku

Kaip įdomiai,pirmą kartą girdžiu g.gif O ją palaikyti reikia ir poto nuplauti?
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 07 28, 18:21)
Siandien uzsidejau sebastian kauke,issiploviau plaukus ir dregnuose plaukuose paskirsciau ja.Ir tada ziuriu,kad reikejo ant sausu plauku  doh.gif
Taip gaila paliko,kad paskubejau,net nepagalvojau,kad kauke dedama ant sausu plauku.
Jus ekspertes galbut zinot,kodel ant sausu o ne ant slapiu plauku

As irgi pirma karta girdziu g.gif
Dauguma kaukiu, kiek esu turejus, reik deti ant ranksluosciu nusausintu plauku unsure.gif
Atsakyti
kauke reikia 5-10 min palaikyti arba visa diena arba visa nakti.Vot taip
taip as visa diena ir sedziu su kauke
Atsakyti