Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

QUOTE(Forgete @ 2011 04 21, 11:35)
nekainuoja, bet kiek suprantu su ja negali kreiptis i privacias sveikatos gydymo istaigas, tik i valstybines.  Musu atveju buvo taip, kad mes jau vykdami zinojom jog toj vietoj kur busim patogiausia ir saugiausia kreiptis i privacia klinika. Kadangi vykom su mazu vaiku, susizinojom visus niuansus is anksto. Kai vaikui uzkilo temperatura, kreipemes i viesbucio medikus. Jie panaudojo draudima kuris priklause prie vyro kreditines. Gydymas nepadejo, nakti uzkilo didele temperatura vaikas pradejo kliedet. Vyras nubego i registratura, gavo atsakyma - daktaras rytoj niekuo negaliu padeti. Paskambinom i privacia klinika, jie atvaziavo susirinko mus ir issiveze. Tai gerai, kad turejom dar nusipirke draudima, nes kreditines draudimas jau buvo isnaudotas. Gulejom pora dienu paciose geriausiose salygose, priziurimi kruvos tikrai geru mediku. Po to dar teko nakti skambintis i ta pacia klinika, konsultuotis  - jokiu problemu.
Papildyta:
ta prasme, as nenoriu pasakyti, kad jus visi dabar privalot pirkti po tirs draudimus tada jum bus viskas ok. Bet mano patirtis tokia, tai dabar kazkaip visada nusiperku ir zinau kad bedai istikus nereikes rupintis ar ta istaiga valstybine ar ne valstybine. Nes bent jau kur as perku draudima, tai salygose nurodyta kad iki 150 euru zmogui nebutinai valstybineje istaigoje, jei suma didesne. tai taip pat reikia ieskotis valstybines, susisiekt su savo draudimu ir t.t...


na tokio pobudzio negalavimams mums nereik jokio draudimo, nes patys abu esam medikai ir galim pasitvarkyt tokias bedas bigsmile.gif man draudimas reikalingas tik tokioms sitaucijoms, kuriose patys sau nepadesim, pvz apendicitas bigsmile.gif bet cia visiem tektu ieskot valdiskos ligonines ir tai butu pati tikriausia pirma pagalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 12:35)
na tokio pobudzio negalavimams mums nereik jokio draudimo, nes patys abu esam medikai ir galim pasitvarkyt tokias bedas bigsmile.gif  man draudimas reikalingas tik tokioms sitaucijoms, kuriose patys sau nepadesim, pvz apendicitas bigsmile.gif bet cia visiem tektu ieskot valdiskos ligonines ir tai butu pati tikriausia pirma pagalba smile.gif

tai jums gerai, o as nei laselines galiu prijungt nei antibiotikus stipresnius nupirkt smile.gif
Atsakyti
Nepirkau papildomo draudimo ir nepirksiu. Pasidariau kortelę ir ramu
http://www.vilniaust...sp?id=d_kortele wink.gif
Atsakyti
Ryanair'as ne vien tik Europos sajungos ribose skraido smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 21, 13:16)
Ryanair'as ne vien tik Europos sajungos ribose skraido smile.gif


o kortele galioja ne vien es, galioja ir kitose europos salyse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 13:41)
o kortele galioja ne vien es, galioja ir kitose europos salyse 4u.gif


Rimtai galioja Kroatijoj ?
O tuo tarpu Marokas net ne Europa ax.gif
Cia siaip, nesiveliant i diskusija smile.gif Apsikrauti nereikalingais draudimais tikrai neverta, bet elementariai pasidometi ir pasirupinti, kas butu, jeigu butu, nepamaisytu
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 21, 13:48)
Rimtai galioja Kroatijoj ?
O tuo tarpu Marokas net ne Europa  ax.gif
Cia siaip, nesiveliant i diskusija smile.gif Apsikrauti nereikalingais draudimais tikrai neverta, bet elementariai pasidometi ir pasirupinti, kas butu, jeigu butu, nepamaisytu


Na as domiuosi, kad galiotu ten, kur patys vaziuojam 4u.gif
kroatijoje negalioja 4u.gif
Atsakyti
Sveiki
Siandien dariau online check-in ir pazymejau prie NATIONALITY russian, galvojau, kad praso tautybes ax.gif
Isnarsiau visa FAQ nieko apie tai neradau, drauge Anglijoje bande skambinti, neprisiskambino jiems
Kaip manote ilaipins mane i lektuva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natasele: 21 balandžio 2011 - 15:00
QUOTE(natasele @ 2011 04 21, 15:59)
Sveiki
Siandien dariau online check-in ir pazymejau prie NATIONALITY russian, galvojau, kad praso tautybes  ax.gif
Isnarsiau visa FAQ nieko apie tai neradau, drauge Anglijoje bande skambinti, neprisiskambino jiems
Kaip manote ilaipins mane i lektuva?


as buvau isvis pamirsus nurodyti doh.gif perspausdino bilieta ju informacijoj pries skrydi(nemokamai) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 10:15)
nieko cia drasaus, normalu biggrin.gif  turiu kreditke, turiu europos sveikatos draudimo kortele, de ligoniu kasu draudima 4u.gif
pirma pagalba visur privalo suteikti su europine kortele, o tikrintis pas ginekologa, ar odontologa per atostogas neplanuoju biggrin.gif
drinks_cheers.gif juolab, kad ji nieko nekainuoja bigsmile.gif
nesuprantu, kam zmones pinigus i balas meto doh.gif

iš ryanairo draudimo neperku, bet VISADA perku iš draudimo kompanijos.

kadangi pati esu šiek tiek gulėjus prie draudimų, tai trumpai apie skirtumus:
a) ligonių kasų kortelė suteiks pirmą pagalbą Es šalyse. Bet... visur pirmoji pagalba yra traktuojama skirtingai. pvz gali būti, kad už nuvežimą su greitaja, Jums reiks susimokėti. ir aišku ne 50 lt... kreiptis galite tik į valstybines įstaigas, kuriose visko gali nutikti... (gali būti kad jos bus tolokai, ten reiks laukti bilekiek ir pan). apie kalnus išvis nešneku. ten vien nuleidimas nuo kalno gali kainuoti šimtus eurų...
cool.gif draudimas prie kreditinių. geras dalykas, bet reik labai pasiaiškinti kas po juo įeina. Spaudoj buvo nuskambėjęs atvėjis, kai žmogus Kinijoj rimtai susirgo ir turėjo krūvas problemų dėl netinkamo draudimo. plius tas draudimas dažnai nedengia tranportavimo tiek gyvo čieloviako, tiek jo palaikų. Juokas juokais, bet man asmeniškai tikrai yra labai svarbu... pvz atvejis, kai bendradarbės artimasis buvo užpultas ir keleta dienų komoj pragulėjo Italijos užkampy... poto artimiesiems kiek kainavo jo lankymas, tranportavimas į LT ir pan.
c) draudimo kompanijų produktai. privalumai visi tie, kuriuos paminėjau kaip minusus aukščiau. draudimas tikrai nekainuoja milijonų. galima apsidrausti ir internete, tai galit įlisti ir pasitikrinti kainą. aš pati, nors turiu kreditinę, visada draudžiuosi papildomai. Dėl šventos ramybės. ir patarimas. bent jau tos kompanijos, apie kurią aš plačiau šiek tiek žinau (viena iš didžiųjų), tai tereik imti minimalų draudimą. po tuo minimaliu įeina tos vadinamos med išlaidos ir liavonų pargabenimai. Visa kita mano akim nereikalinga. Ypač neverta imti nelamingų atsitikimų tam pačiam polise. kainuoja jie brangiai, o apsauga tikrai minimali (ten praktiškai tik lūžiai įeina). už tą pačia kainą išeis draudimas metams atskiram polise wink.gif (o nelaimingų atsitikimų draudimas galioja visam pasauly)

Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 11:35)
na tokio pobudzio negalavimams mums nereik jokio draudimo, nes patys abu esam medikai ir galim pasitvarkyt tokias bedas bigsmile.gif  man draudimas reikalingas tik tokioms sitaucijoms, kuriose patys sau nepadesim, pvz apendicitas bigsmile.gif bet cia visiem tektu ieskot valdiskos ligonines ir tai butu pati tikriausia pirma pagalba smile.gif

o negali būti, kad Jums prireiks antibiotikų? Jūs žinoma nueisit kur nors ES į vaistinė ir Jums juos maloniai parduos... pvz elementari pūlinga angina... ir nesu tikra ar ligonių kasų kortelė dengia išlaidas vaistams. Greičiausiai, kad ne. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 21 balandžio 2011 - 15:34
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 21, 16:28)
o negali būti, kad Jums prireiks antibiotikų? Jūs žinoma nueisit kur nors ES į vaistinė ir Jums juos maloniai parduos... pvz elementari pūlinga angina...


gali biggrin.gif viena norma visada vezuosi 4u.gif lietuviski receptai, jei neklystu, galioja es g.gif issirasysiu ir nusipirksiu bigsmile.gif daznai labai daug ka toje srityje keicia, tai, kad pasisakai esas daktaras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 15:15)
as buvau isvis pamirsus nurodyti  doh.gif perspausdino bilieta ju  informacijoj pries skrydi(nemokamai) 4u.gif

As skambinau i oro uosta, tai informacijos mergina man tiesiog pasake, kad visa info ryanair internetiniame puslapyje.
O pries kiek laiko iki skrydzio reik atvykti, kad perspausdintu?
Atsakyti