Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"

QUOTE(MAMICY @ 2011 04 21, 16:28)
draudimas prie kreditinių. geras dalykas, bet reik labai pasiaiškinti kas po juo įeina.


Ane g.gif Galvojau, kad draudimas prie korteles yra identiskas kelioniu draudimui, kuri perkam prie keliones. Greituoju budu permeciau draudimo prie korteles salygas Yra tie transportavimai ir pan prie draudziamuju ivykiu. Tai kaip cia dabar zinot, ko bijot, nuo ko neesu apsaugotas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(natasele @ 2011 04 21, 16:37)
As skambinau i oro uosta, tai informacijos mergina man tiesiog pasake, kad visa info ryanair internetiniame puslapyje.
O pries kiek laiko iki skrydzio reik atvykti, kad perspausdintu?


nepamenu doh.gif cia as vokieciams uzkliuvau smile.gif tiesiog perspausdino ir tiek. pati nebuvau pastebejus, kitiems padarius buvau gerai, o save nuskriaudziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 15:44)
nepamenu doh.gif cia as vokieciams uzkliuvau smile.gif tiesiog perspausdino ir tiek. pati nebuvau pastebejus, kitiems padarius buvau gerai, o save nuskriaudziau biggrin.gif

tikiuosi as niekam neuzkliusiu ir vizos is manes neprades reikalaut biggrin.gif ID kortele Lietuvos gi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 21, 15:37)
gali biggrin.gif viena norma visada vezuosi 4u.gif lietuviski receptai, jei neklystu, galioja es g.gif issirasysiu ir nusipirksiu bigsmile.gif daznai labai daug ka toje srityje keicia, tai, kad pasisakai esas daktaras mirksiukas.gif

lenkijoj tai tikrai galioja biggrin.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 21, 15:41)
Ane  g.gif  Galvojau, kad draudimas prie korteles yra identiskas kelioniu draudimui, kuri perkam prie keliones. Greituoju budu permeciau draudimo prie korteles salygas Yra tie transportavimai ir pan prie draudziamuju ivykiu. Tai kaip cia dabar zinot, ko bijot, nuo ko neesu apsaugotas  unsure.gif

Ne visai identiškas. panašus 4u.gif būna kai kurios sąlygos, sumos skiriasi...
viskas čia gerai smile.gif dar gali būti naudinga turėti su savim tel tarptautinį, kur skambinti, jei kokie klausimai kils... 4u.gif Jūsų atveju arba banke arba PZU pasiteiraukit.
Atsakyti
Sveiki,
Natasele-nesupratau,nationality tai ir yra tautybe isvertus g.gif O tai ka ten reikia tada zymet,jei ne tautybe?Mano drauge pati maciau ten rase tautybe,ir niekas neprikibo.

Ir dar paaiskinkit man kaip galima draudimo is Ryanair atsisakyt.Nu as pirkau ir pirkau su juo,nes niekaip man neisejo jo atsisakyt.Jei nepasirinkdavau draudimo,tai net neleido toliau pirkimo test.Ar as kazko nemoku ten.
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 04 21, 22:08)
Sveiki,
Natasele-nesupratau,nationality tai ir yra tautybe isvertus g.gif O tai ka ten reikia tada zymet,jei ne tautybe?

pilietybę.
Atsakyti
QUOTE(Nenyte82 @ 2011 04 21, 22:08)


Ir dar paaiskinkit man kaip galima draudimo is Ryanair atsisakyt.Nu as pirkau ir pirkau su juo,nes niekaip man neisejo jo atsisakyt.Jei nepasirinkdavau draudimo,tai net neleido toliau pirkimo test.Ar as kazko nemoku ten.

pasirinkit "no travel insuranse required "
Atsakyti
Labai aciu ziogiux.Jau dabar radau kai pasakei.Kaip as anksciau nemaciau,kelis kartus bereikalingai mokejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 21, 16:41)
Ane  g.gif  Galvojau, kad draudimas prie korteles yra identiskas kelioniu draudimui, kuri perkam prie keliones.

Deja, net pačių kortelių draudimo sąlygos skiriasi. Pvz MB ir mano kortelės skirtingos, tai ir sąlygos skiriasi. Kadangi niekaip nesugebu išmokt, ką ten kas žada, tai abiejų kortelių mini aprašymus ir svarbiausia telefonus, kuriais reikia skambint nelaimes atveju, visada vežiojuosi.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 04 20, 19:53)
galima, bet mokestis bus skaiciuojamas.



Cia rimtai rimtai viruton kortele tinka??? blink.gif
nes kai uzsakineji bilietus ten duoda laukeli, kuriame pasirenki kortele...o ten nera nurodyta, kad galima visa viruton..ar tokiu atveju tiesiog renkiesi "Visa"?
Atsakyti
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 22, 12:35)
Cia rimtai rimtai viruton kortele tinka??? blink.gif
nes kai uzsakineji bilietus ten duoda laukeli, kuriame pasirenki kortele...o ten nera nurodyta, kad galima visa viruton..ar tokiu atveju tiesiog renkiesi "Visa"?

taip rekia rinktis "visa"
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Klausimelis - ar ka nors girdejot apie skrydzius is Kauno i Milana?? Ryanair puslapyje leidzia skrydzius i Milana rinktis tik iki balandzio menesio, o toliau nieko.. ieskojau info, gal bus atsaukti i Milana reisai (nes is Vilniaus yra), bet nieko nerandu... labai noriu liepos menesi nuskristi... ar duos naujus grafikus skrydziu, ar vis tik nebus Milano is Kauno?? g.gif
Papildyta:
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 22, 12:35)
Cia rimtai rimtai viruton kortele tinka??? blink.gif
nes kai uzsakineji bilietus ten duoda laukeli, kuriame pasirenki kortele...o ten nera nurodyta, kad galima visa viruton..ar tokiu atveju tiesiog renkiesi "Visa"?


Taip, Visa Virtuon - tai virtuali visa kortele, ja gali atsiskaitineti pirkdama internetu vietoj VISA korteles. As ja taip pat naudoju saugumo sumetimais. mirksiukas.gif
Atsakyti