Įkraunama...
Įkraunama...

Būkime sveiki!

QUOTE(Vicious Vici @ 2011 04 20, 19:59)
Kaži g.gif Kad dabar pas daug ką pavasariais šašlai, alus... smile.gif

o šašlai ir alus irgi sveika,jei grynam ore smile.gif vtėvai valgo,vaikai grynu oru kvėpuoja smile.gif

Šiaip tai tikrai-labai plati konkurso tema,bet ir gerai,bus fiti,bus į ką pažiūrėt ir pan smile.gif man tai visai nekliudo tie apsibuzoję vaikai ir pan ax.gif Beje,daržovių kaukės nu irgi sveika,juk moretys dedasi visokias ten marmaliūzes ant veidų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 04 21, 14:04)
o šašlai ir alus irgi sveika,jei grynam ore smile.gif vtėvai valgo,vaikai grynu oru kvėpuoja smile.gif

grynam ore ir cigaretės sveika biggrin.gif Tėvai rūko, vaikai tolėliau laksto...
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 04 21, 16:31)
grynam ore ir cigaretės sveika  biggrin.gif

na taip, juk grynas oras biggrin.gif
Atsakyti
Šaunus konkursas. Kiek jau dabar foto, ir nei vienos burokiuotos tongue.gif . Ko gera gerų foto bus daug - sunku bus išsirinkti gražiausias thumbup.gif . Na, bet yra kur akis paganyt bigsmile.gif
Atsakyti
man tai šitas konkursas išvis apie nieką biggrin.gif , tinka bet kokia foto jei tik ji lauke, t.y. grynam ore biggrin.gif kol kas nedaug foto dar, bet iš jau esančių kol kas nei viena neužkabino blush2.gif
Atsakyti
http://www.supermama...p...&phid=22401

o man šita graži - gaivi tokia, ir akimirka pagauta smile.gif

o kad visai apie nieką... na, pvz aš labai norėjau pavasario - bučiau savo avataro foto idėjus - žydinčią šaką... arba turiu dar foto - pagavau paukštį skrydyje... bet - nei viena iš jų netinka schmoll.gif... o dabar bus daug gamtos, pavasario, vandens, dviračių, sveikuoliškų foto žodžiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapelokė: 22 balandžio 2011 - 13:08
QUOTE(Lapelokė @ 2011 04 22, 14:06)
na, pvz aš labai norėjau pavasario - bučiau savo avataro foto idėjus - žydinčią šaką... arba turiu  dar  foto - pagavau paukštį skrydyje... bet - nei viena iš jų netinka  schmoll.gif... o dabar bus daug  gamtos, pavasario, vandens, dviračių, sveikuoliškų foto žodžiu  4u.gif

drinks_cheers.gif Aš ir tokio norėjau, o tai su tais žmonėmis, tai... Kaip minėju, tik sekliai po to ima darbuotis ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 04 22, 14:34)
drinks_cheers.gif Aš ir tokio norėjau, o tai su tais žmonėmis, tai... Kaip minėju, tik sekliai po to ima darbuotis ir tiek...

Argi tai problema irnesakyk.gif Juk nenurodyta, kad turi būti veidas stambiu planu. Tikrai galima žmogų taip nufotografuoti, kad ir sveikuoliška veikla matytųsi ir veido visokiems keistiems smalsuoliams nepavyktų įžiūrėti mirksiukas.gif
Man konkurso metas daugiau keblumų sudaro. Šventinis savaitgalis bent jau pas mus tai menkai su sveika gyvensena siejasi blush2.gif O per lakstymus į svečius neliks laiko ką nors įdomesnio sugalvoti ir įgyvendinti. O gal pas močiutę svečiuojantis, pabandyti ją įkalbėti "rolikus" apsiauti ir po kiemą pasisukioti... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 22 balandžio 2011 - 13:50
Viena tokia pavasarine foto tai aš vis taupau, biggrin.gif Na gal kada panaudosiu, šiemet, kitamet - nesvarbu.
O čia sakot kad tinka bet kokia foto gryname ore, tai manau teks renkant pasistengti rinkti tokią kur ir atsispindėtų tas pavadinimas, "būkime sveiki" . Tik dar nesumasčiau kas tai turėtų būti. Rytinė mankšta? joga? (maistas man kažkodėl nelabai asocijuojasi)
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 04 21, 14:04)
Beje,daržovių kaukės nu irgi sveika,juk moretys dedasi visokias ten marmaliūzes ant veidų cool.gif


Ir daug ju save su marmaliuzem ant veido i konkursus deda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2011 04 22, 15:31)
Ir daug ju save su marmaliuzem ant veido i konkursus deda? biggrin.gif


Savo ne, bet vaikų, pilnu tempu biggrin.gif
Atsakyti
šita graži
user posted image
Atsakyti