Įkraunama...
Įkraunama...

Būkime sveiki!

QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 04 22, 17:14)
šita graži

Man irgi patiko smile.gif Svarbiausia, kad meškerę mergaitė laiko. Kas išdrįstų ginčytis, kad merginos valdo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 04 22, 17:14)
šita graži
user posted image

ir man, labai faina šita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 04 22, 14:48)
Argi tai problema irnesakyk.gif Juk nenurodyta, kad turi būti veidas stambiu planu. Tikrai galima žmogų taip nufotografuoti, kad ir sveikuoliška veikla matytųsi ir veido visokiems keistiems smalsuoliams nepavyktų įžiūrėti mirksiukas.gif
Man konkurso metas daugiau keblumų sudaro. Šventinis savaitgalis bent jau pas mus tai menkai su sveika gyvensena siejasi blush2.gif O per lakstymus į svečius neliks laiko ką nors įdomesnio sugalvoti ir įgyvendinti. O gal pas močiutę svečiuojantis, pabandyti ją įkalbėti "rolikus" apsiauti ir po kiemą pasisukioti... hihihi.gif

Problema, nes foto ideali butu, jauciu daug kam ir patiktu, bet... netgi kad ir veidu ten nesimato, bet zmoniu ne vienas ir garantuoju, kad kas nors atpazins save arba kazkas kitas atpazins juos, nes vieta ir visa kita... ir mane kaip fotografe prisiminti gali... Et... visgi sunku su tais konkursais forume, kitur butu lengviau, nes nebutu kur sekioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 04 22, 14:34)
drinks_cheers.gif Aš ir tokio norėjau, o tai su tais žmonėmis, tai... Kaip minėju, tik sekliai po to ima darbuotis ir tiek...

Man irgi labiau patinka konkursai apie gamta, kur zmones neprivalo figuruoti. Su zmonemis tai kazkaip labai daug tokiu buitiniu nuotrauku atsiranda (Tipo labai grazus mano vaikas, nu ir kas, kad aplink betvarke - negi pulsi tvarkytis pries fotografuodamas...)
kol kas ypatingu sedevru tarp dalyvaujanciu foto nerandu, nors siaip tai aki traukianciu yra, pvz sita
user posted image
(nors meskeriotojas tai toks ne nuotaikoj atrodo...)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitaru: 25 balandžio 2011 - 15:38
smagi
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 04 22, 17:14)
šita graži
user posted image

man irgi sita wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2011 04 25, 16:37)

user posted image
(nors meskeriotojas tai toks ne nuotaikoj atrodo...)

...ir panasu, kad su tel. zaidzia biggrin.gif Bet foto ir man patinka. smile.gif
Atsakyti
Soy, tai,kad nebuvo tokio konkurso,kad tiktų moretis su marmaliūze ant veido smile.gif Dabar tai galima dėt gi-tiks pagal temą thumbup.gif
Atsakyti
Geras konkursas thumbup.gif Ir svarbu tinka vos ne bet kokia foto lauke thumbup.gif
Iš jau įdėtu patiko sportas su tetuku, visai smagi biggrin.gif Nors ir kitos ne prastesnės

Atsakyti
na bėkite žiūrėti, ką tik patvirtinau kone 10 foto bigsmile.gif

fantastika, kokios išradingos kai kurios 4u.gif
Atsakyti
net panorėjau keliom dienom žiemos
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 04 26, 15:37)
net panorėjau keliom dienom žiemos


kol kas si foto mano favorite thumbup.gif
Atsakyti