Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(vida777 @ 2011 07 06, 20:23)
as taip pat niekada niekur nesu nei maciusi, nei skaiciusi apie kokia nauja vijokline veisle. Ir dabar dar karta perziurejau google, vienintele tipiska - hydrangea petiolaris.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o dėl ko sutinki? Dėl to, kad abiem kartu nesiseka rasti? biggrin.gif
Teisintis nesiruošiu ir padėti surasti - taip pat tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 07 06, 22:27)
o dėl ko sutinki? Dėl to, kad abiem kartu nesiseka rasti?  biggrin.gif
Teisintis nesiruošiu ir padėti surasti - taip pat tongue.gif

O kodel nepasidalinti ziniom? smile.gif O kam tada si tema reikalinga? Jei tikrai yra grazesniu, atsparesniu ir visaip kaip geresniu ar tinkamesniu tam tikrai aplinkai, tai kodel nepasidalinti ziniom? Man tai is principo patiktu, kad ne musu aplinka butu pati graziausia gatveje, bet, kad visa gatve, visas rajona ir t.t. butu kuo grazesni wub.gif Todel ir daliniesi ziniom, kontaktais, idejomis, kad tik kas dometusi ir noretu dalintis jomis su manimi wub.gif
Ai, gal nusisnekejau cia as, bet siaip man nesupranta, kodel nepaprotinti zmogaus, kuriam kazkas neaisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 07 06, 21:27)
o dėl ko sutinki? Dėl to, kad abiem kartu nesiseka rasti?  biggrin.gif
Teisintis nesiruošiu ir padėti surasti - taip pat tongue.gif


Man čia jau į pasikoliojimą panašu. doh.gif rolleyes.gif lotuliukas.gif Tik manau, kad Gaudvilei pasivaideno laipiojančių hortenzijų rūšys. tongue.gif


QUOTE(Cobre @ 2011 07 06, 23:07)
O kodel nepasidalinti ziniom?  smile.gif  O kam tada si tema reikalinga? Jei tikrai yra grazesniu, atsparesniu  ir visaip kaip geresniu ar tinkamesniu tam tikrai aplinkai, tai kodel nepasidalinti ziniom? Man tai is principo patiktu, kad ne musu aplinka butu pati graziausia gatveje, bet, kad visa gatve, visas rajona ir t.t. butu kuo grazesni  wub.gif  Todel ir daliniesi ziniom, kontaktais, idejomis, kad tik kas dometusi ir noretu dalintis jomis su manimi  wub.gif
Ai, gal nusisnekejau cia as, bet siaip man nesupranta, kodel nepaprotinti zmogaus, kuriam kazkas neaisku  blush2.gif


Dar kartą sutinku. drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 06, 22:07)
Man tai is principo patiktu, kad ne musu aplinka butu pati graziausia gatveje, bet, kad visa gatve, visas rajona ir t.t. butu kuo grazesni  wub.gif

Dievinu tokius zodzius, ir pati sio principo laikausi.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 07 03, 22:07)
Prasom isiterpti dazniau, nes nuomones su faktais bei realiomis nuotraukomis  cia labai naudingos, to mes cia ir tikimes 4u.gif

Koks augaliukas yra pirmoje foto, tas kur ant namelio kampo lipa, blizgiais lapeliais g.gif

Ir šiaip žiūrėjau, ir taip... schmoll.gif jei nuo viršaus pirmoj nuotraukoj, tai gebenė... jei nuo galo pirmoj - tai kampe vynuogė, o pirmam plane - ląstūnė...
Papildyta:
QUOTE(aispra @ 2011 07 01, 22:56)
Suintrigavo ir mane Oli_vijos pasiūlymas. Dirbu netoliese, gegužį visterijos žiedais gėrėjausi (tikras elfų namas iš pasakos wub.gif ), bet kaip tas augalas atrodo paskui, kažkaip dėmesio niekad nebuvau atkreipusi. Taigi šiandien kulniuodama į darbą sustojau apsidaryti ir... visterijos galima sakyti neradau unsure.gif Krūva plikų pilkų sumedėjusių stiebų, vienas kitas suvargęs lapas ir dar vienas užsilikęs mėlynuojantis žiedelis. Bet už tai ląstūnė įspūdingo dydžio ir nuostabaus tamsaus raudonumo žiedais thumbup.gif Jei tikrai visterija po trumpo žydėjimo lieka tik šakų raizgalynė, tai tikrai gera idėja komponuoti du vijoklius, kurie pabunda ir žydi skirtingu laiku. Bet aš savo santykius su visterijomis galutinai išsiaiškinau ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Iš tikro tai toks įspūdingas ir ilgas ląstūnės žydėjimas... Žiedų ir lapų originalumas ir, aišku, neprilygstamas grožis... netgi naudą kambarinėms gėlėms duoda, apraizgant langus ir užstojant pietinę saulę...
Atsakyti
labas rytas, na net neisivaizduoju ar cia pataikiau bet noriu paklausti, kaip isnaikint skruzdeles? g.gif pas mane sode tai ju milijonai gal net milijardai.. patarkit nebezinau ka daryt. atsiprasau jei necia pataikiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 07 08, 01:09)
Ir šiaip žiūrėjau, ir taip... schmoll.gif jei nuo viršaus pirmoj nuotraukoj, tai gebenė... jei nuo galo pirmoj - tai kampe vynuogė, o pirmam plane - ląstūnė...


Nuotraukos kazkodel dingo blink.gif , bet buvo pirmoje nuo virsaus.
Gal galetum dar karta ta foto ideti ax.gif - akis prasitrinsiu ir dar kart apziuresiu lens.gif

Ar realu pas mus LT toki grozi (ar bent panasu) tureti? gal zinot veisle?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 07 08, 16:40)
Nuotraukos kazkodel dingo blink.gif , bet buvo pirmoje nuo virsaus.
Gal galetum dar karta ta foto ideti ax.gif - akis prasitrinsiu ir dar kart apziuresiu lens.gif

Ar realu pas mus LT toki grozi (ar bent panasu) tureti? gal zinot veisle?

Labai populiari veisle New Dawn.
Atsakyti
pratęsiant temą apie medlievas: manoji 'Ballerina' pasipuošė uogytėmis.
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2011 07 14, 08:46)
pratęsiant temą apie medlievas: manoji 'Ballerina' pasipuošė uogytėmis.


Skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 07 08, 17:40)

Ar realu pas mus LT toki grozi (ar bent panasu) tureti? gal zinot veisle?
user posted image



realu mirksiukas.gif

http://www.rozes.lt/htm/katalogas.htm
Atsakyti