Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

Zodziu reiks ieskoti medines
...vistik pergalvojai smile.gif ...sutverem metaline pas save-pabuvo 2d...dabar galvoju bus tik medine!
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 08 04, 00:59)
Zodziu reiks ieskoti medines 
...vistik pergalvojai smile.gif ...sutverem metaline pas save-pabuvo 2d...dabar galvoju bus tik medine!

Na taip, persigalvojau biggrin.gif Bet parekauti, kad man tokia nei per kur nereikalinga, pries tai vistik reikejo tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 03, 23:20)
Na taip, persigalvojau  biggrin.gif  Bet parekauti, kad man tokia nei per kur nereikalinga, pries tai vistik reikejo  tongue.gif  biggrin.gif


biggrin.gif , o aš vis galvojau, gal nieko nesuprantu, bet mano akimis medinė tikrai tiktų, na bet... o pasirodo po kurio laiko atrandi ką iš pradžių atmeti smile.gif. ir man taip būna 4u.gif , ir dabar labai džiaugiuosi, kad laiko stoka priverčia palaukti ir iš karto nepridaryti visko, ko širdis užsigeidžia.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2011 08 04, 14:00)
biggrin.gif , o aš vis galvojau, gal nieko nesuprantu, bet mano akimis medinė tikrai tiktų, na bet... o pasirodo po kurio laiko atrandi ką iš pradžių atmeti smile.gif. ir man taip būna  4u.gif , ir dabar labai džiaugiuosi, kad laiko stoka priverčia palaukti ir iš karto nepridaryti visko, ko širdis užsigeidžia.

matai, jei prie stiliuko kazkas tinka, tai gali netikti del kitu aplinkoje naudojamu medziagu. kazkaip man pradzioje butent taip ir susirode. bet paskui prisiminiau, kad pergole virs terasos irgi ateityje bus medine. Tai vat tas ir padejo mane i vieta biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri Kaune ar netoliese matete kur galima isigyti amurine alyva?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 05, 14:01)
Gal kuri Kaune ar netoliese matete kur galima isigyti amurine alyva?


Aš pabandyčiau pasidomėti botanikos sode. Jų puslapis su katalogu dabar neveikia, bet telefonas informacijai apie parduodamus augalus (8 37) 295 300.
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2011 08 05, 18:04)
Aš pabandyčiau pasidomėti botanikos sode. Jų puslapis su katalogu dabar neveikia, bet telefonas informacijai apie parduodamus augalus (8 37) 295 300.

Ir man ta pati mintis buvo kilusi, jiems jau iskart skambinausi - neturi.
Susiskambinau su Vitaflora, paskui dar ir parasiau, kad jiems paprawsciau butu, tai sake patys neturi, bet bandys ieskoti. Pagalvojau, kad arba jie ras, arba as uztaikysiu netycia. na ir dar viltis - SM, gal atsilieps kas nors.
Atsakyti
Sveikos merginos,

jau senokai seku Jūsų pašnekesius, mat ir mane kamavo mintys apie pergolę, apie medinę terasą ir t.t. Tai noriu parodyti savo išssvajotą pergolę ir paprašyti patarimų dėl jos apsodinimo. Kol kas pasodinau iš abiejų pusių lastūnes. O daugiau net nežinau....aplink vien pušys...user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gražina30 @ 2011 08 05, 23:59)
Sveikos merginos,

jau senokai seku Jūsų pašnekesius, mat ir mane kamavo mintys apie pergolę, apie medinę terasą ir t.t. Tai noriu parodyti savo išssvajotą pergolę ir paprašyti patarimų dėl jos apsodinimo. Kol kas pasodinau iš abiejų pusių lastūnes. O daugiau net nežinau....aplink vien pušys...user posted image


Pusys nera taip jau blogai. Ziurinedama italiskus parkus aptikau labai neblogu vaizdu su pusimis. Tik ten jos reciau nei pas tave biggrin.gif

Pergole grazu, tik kol kas labai jau kaimiska tokia atrodo. Kol kas traukciau tuos zibintus lauk ir ties kojelemis statyciau tuos vazonus, o gal net daugiau. o ateityje galvociau, kad reiktu kokiu krumeliu tose vietose. Jei ten lastune, tai rinkciausi kad ir tas pacias baltas hortenzijas (kam cia tu mandrysciu, galima pigiai, parastai, augs greitai, o ir spalvu tada nebus primaklinta). Tik tada jas sodinti reiktu vos ne ten, kur dabar vazonai stovi. Ir as apsodinciau krumais kokiais aukstesniais visa patvori, kad pridengtu pusu kamienus, labai jau uz ju man ten sabakstynas matosi, lai tik virsunes ju kaip debeseliai virsuje stypso, o kas apacioje, tai siuo atveju nei ten tvarka, nei ten grozis dabar. ir greiciau sedejimo pagalveles i pergole neskite - kaip cia be ju, jei jau norisi klasikos, romantikos, grozio wub.gif Ir tie kabantys vazonai ne kaip atrodo, gal kitaip metais ju jau nebus? smile.gif Jau geriau kazkokiais vienmeciais vijokliais apauginti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 08 05, 23:17)
Kol kas traukciau...

Labai graži vizija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gražina30 @ 2011 08 05, 22:59)
Sveikos merginos,

jau senokai seku Jūsų pašnekesius, mat ir mane kamavo mintys apie pergolę, apie medinę terasą ir t.t. Tai noriu parodyti savo išssvajotą pergolę ir paprašyti patarimų dėl jos apsodinimo. Kol kas pasodinau iš abiejų pusių lastūnes. O daugiau net nežinau....aplink vien pušys...


Man tai trūksta truputėlio informacijos. Kur ta pergolė stovi, į ką žmogus žiūrės sėdėdamas ant suolelio? Juk net svarbiau, kad gražu būtų būtent ten, į kur bus žiūrima ax.gif Kaip su dirvožemiu, ar jis nėra labai rūgštus? (Mano tėvai turėjo namą pušyne, tai buvo labai sunku ten bet ką priversti augti). Kokio stiliaus namas? Gal yra kitų gėlių ar augalų, kuriuos vertėtų prie pergolės atkartoti? Kokios gėlės ar bent jau pagrindinės spalvos prie širdies? Koks apželdinimo stilius daugiau patinka - su mažai augalų, vidutiniškai, ar labai gausus? Gal taip pabandžius atsakyti į šiuos klausimus ir pačiai daugiau idėjų ateis mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvele33: 06 rugpjūčio 2011 - 16:38