Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga 54 pala

Apklausa: Įsivaizduokim: rengiamasi fotosesijai... Kokios norėtumėt? (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jus man atsakykit i klausima - kaip galima mylimam vyrui pasakyti - as ji myliu, bet tave labiau? Totali nesamone sioje vietoje filme...
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 04 22, 10:26)
Ka čia šviest mamukau... Kai širdis didelė tai telpa ir du...  lotuliukas.gif

As suprantu, kad mano dukruzes sirdis dideeeleeeeeee dideeeeeeleeee ir plati kaip jura...
O kaip gyventi tada....jei myli du ir tai imanoma, tai kaip su tuo susitvarkyti, nes gyveni su viena meile, o kita kur? ar su kuo? gyvena...
Ar cia tinka toks mano drauges posakis...mylejau tris... gyvenu su ketvirtu, o svajoju apie penkta....
Pagalvojus...netinka sis posakis, nes yra zodis "mylejau", o ne "myliu"

Visur isivaizduojame juoka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 balandžio 2011 - 10:47
galima tikrai du mylet. Tik tos meiles skirtingos... Kaip pvz megstam plombyra ir sokolada. Tai plombyro norisi, bet po vienos porcijos geriau sokolado, nei dar viena plombyro porcija. O jei dar pats plombyras ir pats sokoladas prasosi buti suvalgomi, tai negai nei vienam atsisakyti lotuliukas.gif

O jei rimtai tai gal viena meile buna brandesne, o kita susizavejimas, tai ir gaunasi belen kas...
o dvieju aistru (susizavejimu, isimylejimu) tai nemanau... jau netilps sirdy manau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 04 22, 11:17)
Jus man atsakykit i klausima - kaip galima mylimam vyrui pasakyti - as ji myliu, bet tave labiau? Totali nesamone sioje vietoje filme...


Man tai labai logiska filmo vieta smile.gif Tikra, atvira... Bet jau tikrai reikia nerealiai pasitiketi zmogumi kad taip pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 11:35)
galima tikrai du mylet. Tik tos meiles skirtingos... Kaip pvz megstam plombyra ir sokolada. Tai plombyro norisi, bet po vienos porcijos geriau sokolado, nei dar viena plombyro porcija. O jei dar pats plombyras ir pats sokoladas prasosi buti suvalgomi, tai negai nei vienam atsisakyti  lotuliukas.gif

Cia jau ne meile...cia jau kurvizmas ups gaunasi....

Panos, primenu, mano sypseneles neisijungia, tai jau jus i viska su sypsena zvelkite....
Kai rasysiu rimtai, ispesiu....
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 10:38)
galima tikrai du mylet. Tik tos meiles skirtingos... Kaip pvz megstam plombyra ir sokolada. Tai plombyro norisi, bet po vienos porcijos geriau sokolado, nei dar viena plombyro porcija. O jei dar pats plombyras ir pats sokoladas prasosi buti suvalgomi, tai negai nei vienam atsisakyti  lotuliukas.gif

O jei rimtai tai gal viena meile buna brandesne, o kita susizavejimas, tai ir gaunasi belen kas...
o dvieju aistru (susizavejimu, isimylejimu) tai nemanau... jau netilps sirdy manau  rolleyes.gif




Tai ar gali būt dvi vienodos meilės? Ar vis tik viena? Nes kažkaip ant galo susimakalavot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 11:35)
galima tikrai du mylet. Tik tos meiles skirtingos... Kaip pvz megstam plombyra ir sokolada. Tai plombyro norisi, bet po vienos porcijos geriau sokolado, nei dar viena plombyro porcija. O jei dar pats plombyras ir pats sokoladas prasosi buti suvalgomi, tai negai nei vienam atsisakyti  lotuliukas.gif

O jei rimtai tai gal viena meile buna brandesne, o kita susizavejimas, tai ir gaunasi belen kas...
o dvieju aistru (susizavejimu, isimylejimu) tai nemanau... jau netilps sirdy manau  rolleyes.gif

Filme, scenoje po bucinio - neatskleide, kokia ta meile skirtinga. Nepaaiskino Belos poelgio.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . Na merginos greiciausiai tai skirtingi jausmai g.gif viena myli kaip artima ir labai brangu zmogu, o kita myli stipriai , aistringai kaip moteris vyra wub.gif . Ir gaunasi myli du bet skirtingai lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 11:38)
Man tai labai logiska filmo vieta smile.gif Tikra, atvira... Bet jau tikrai reikia nerealiai pasitiketi zmogumi kad taip pasakyti.

Padaryk eksperimenta su vyru... kazin, ar jis labai tave supras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Militukas @ 2011 04 22, 11:45)
Sveikutes  4u.gif . Na merginos greiciausiai tai skirtingi jausmai g.gif viena myli kaip artima ir labai brangu zmogu, o kita myli stipriai , aistringai kaip moteris vyra  wub.gif . Ir gaunasi myli du bet skirtingai lotuliukas.gif .

As zinokit jau supratau...tikrai galima myleti du ir vienu metu....tai reiskia kad myli save ir ji ( save juk visos mylim?)....
Atsakyti
Man žiūrint filmą (vakar kaip tik tą vietą žiūrėjau), Belos jausmai Džeikui labiau atskleisti prieš bučinį, kai pasako, kad jis yra svarbus (suprantu kaip geras geras draugas, šeimos narys ar kažkas pan.). Tik va po to su tuo bučiniu ir myliu tave labiau, truputį jau ji nuskliedėjo...
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 04 22, 10:51)
Bet tai unsure.gif Vis tiek kažkurį turi labiau mylėt, nes neįmanoma dviejų diedų vienodai mylėt unsure.gif

Viskas šiais laikais įmanoma ax.gif Matai juk ir myli visi žmonės skirtingai, ir suvokia tą jausmą skirtingai... Vieniems tai bus susižavėjimas, prisirišimas, o kitam tai atrodys kaip meilė.
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 04 22, 11:46)
Padaryk eksperimenta su vyru... kazin, ar jis labai tave supras  ax.gif


Tai kad paprasti vyrai nieko nesupranta irnesakyk.gif
Vampyrai pasirodo moteris supranta labiau tongue.gif Po filmo isejau i miesta, perejau visa gediminke, bet nei vieno vampyro nepamaciau... doh.gif Gal emigravo rolleyes.gif
Atsakyti