Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga 54 pala

Apklausa: Įsivaizduokim: rengiamasi fotosesijai... Kokios norėtumėt? (53 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Gal matei, tik nežinai, kad ten vampyras bigsmile.gif Netikiu, kad jei eitų koks vampyras garsiai visiems rėktų - aš vampyras biggrin.gif O jei koks ir rėks, tai greičiausiai bus ir atitinkamoj stadijoj, tai tuo netikėk schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 11:38)
Man tai labai logiska filmo vieta smile.gif Tikra, atvira... Bet jau tikrai reikia nerealiai pasitiketi zmogumi kad taip pasakyti.



QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 13:21)
Tai kad paprasti vyrai nieko nesupranta  irnesakyk.gif
Vampyrai pasirodo moteris supranta labiau 
tongue.gif  Po filmo isejau i miesta, perejau visa gediminke, bet nei vieno vampyro nepamaciau... doh.gif  Gal emigravo  rolleyes.gif


Pati sau priestarauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 13:21)
Tai kad paprasti vyrai nieko nesupranta  irnesakyk.gif
Vampyrai pasirodo moteris supranta labiau  tongue.gif  Po filmo isejau i miesta, perejau visa gediminke, bet nei vieno vampyro nepamaciau... doh.gif  Gal emigravo  rolleyes.gif


QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 11:38)
Man tai labai logiska filmo vieta smile.gif Tikra, atvira... Bet jau tikrai reikia nerealiai pasitiketi zmogumi kad taip pasakyti.

g.gif 4u.gif

O kodel Saulelydzio knygu neskaitei / neskaitai? g.gif biggrin.gif

Pasiziurejau, leliukai tavo dar mazuciukai, tai matyt to laiko nera.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 22 balandžio 2011 - 13:15
Aj ne į temą pavarysiu cool.gif Jau tokia nesąmonė būt naujokei doh.gif Net prabalsuot negaliu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 04 22, 14:34)
Aj ne į temą pavarysiu cool.gif Jau tokia nesąmonė būt naujokei doh.gif Net prabalsuot negaliu doh.gif


Tai per kitas temas prasinešk biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

STYLE---palata superine, pasikeliau nuotaikos bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Pasiziurejau klipuka su robertuku kaip skaniai suvalgiusi saldaini buciau wub.gif thumbup.gif jo akcentas nerealus... thumbup.gif

ir kitos foto grazios... mirksiukas.gif
man neteko dvieju mylet tai ne ka galiu pasakyt... biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Prabalsavau už pirmą variantą, jis man priimtiniausias wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Militukas @ 2011 04 22, 11:45)
Sveikutes  4u.gif . Na merginos greiciausiai tai skirtingi jausmai g.gif viena myli kaip artima ir labai brangu zmogu, o kita myli stipriai , aistringai kaip moteris vyra  wub.gif . Ir gaunasi myli du bet skirtingai lotuliukas.gif .

Tavo nuomonė man suprantama, tik sakyčiau, kad pirmu atveju vis tiek ne meilė, o ypatinga draugystė ax.gif Čia jau mano asmeninis toks supratimas blush2.gif

QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 13:21)
Vampyrai pasirodo moteris supranta labiau  tongue.gif  Po filmo isejau i miesta, perejau visa gediminke, bet nei vieno vampyro nepamaciau... doh.gif  Gal emigravo  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
žinot, prirašiau ir ištryniau biggrin.gif
kai bus meetas, tai padiskutuosim lotuliukas.gif

ei, ar niekas nenorite nueit į RAUDONKEPURAITĘ?
aš tikrai tikrai noriu. jei nerasiu čia norinčių, eisiu savo aplinkoj ieškoti.

Bounty, paskaityk knygas, jos greitai skaitosi, patiks. ir daug aiškiau bus wink.gif ir įdomiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 04 22, 10:49)
Man žiūrint filmą (vakar kaip tik tą vietą žiūrėjau), Belos jausmai Džeikui labiau atskleisti prieš bučinį, kai pasako, kad jis yra svarbus (suprantu kaip geras geras draugas, šeimos narys ar kažkas pan.). Tik va po to su tuo bučiniu ir myliu tave labiau, truputį jau ji nuskliedėjo...

nepamirškit, kad Bela pasakė Džeikui I love You, kai lankė jį sergantį po traumos. taigi du kartus atsitiktinai pasakyt neįmanoma.

pagaliau, net filmukuose "apie filmą" Kristen kalba apie dvi meiles biggrin.gif taip kad galite neigti, netikėti, bet gyvenime taip būna biggrin.gif
Atsakyti
uzsispyrele27 Neradau kuo priestarauju. Vampyrui galima pasakyti ir taip pasityketi, zemes vyrams ne. Ta pati mintis abejuose postuose, tik gal netiksliai apibudinau. Na ir vel kazka parasiau kad pati jau nebesuprantu. Musu vyrais galima pasitiketi, bet va sakyti kad visus aplinkui myli, nereiketu... vienu zodziu, tiek to...
ax.gif

O del knygu, tikrai uzsimaniau paskaityti, bet tik pries kelias dienas filma paziurejau. Pradzioj perskaitysiu dar kelias eileje stonvincias knygas, o po to reikes saulelydi skaityt. tik vel keli klausimai :
1. Ar nelabai tos knygos baisios? Nes siaubiaku neziuriu ir jokios fantastikos neskaitau. Bijau biggrin.gif
2. kuri knyga idomiausia? nes galvoju nuo 3 ir pradet ir pabaigt. Baisokai atrodo 4 knygu perspektyva tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 22 balandžio 2011 - 15:26
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 22, 16:13)
pagaliau, net filmukuose "apie filmą" Kristen kalba apie dvi meiles biggrin.gif taip kad galite neigti, netikėti, bet gyvenime taip būna biggrin.gif

Gyvenime daug ko buna...net ir skraidancios lekstes.... biggrin.gif
Tik atskiriam meile vyrui, nuo meiles draugui...ir t.t. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 16:23)
O del knygu, tikrai uzsimaniau paskaityti, bet tik pries kelias dienas filma paziurejau. Pradzioj perskaitysiu dar kelias eileje stonvincias knygas, o po to reikes saulelydi skaityt. tik vel keli klausimai :
1. Ar nelabai tos knygos baisios? Nes siaubiaku neziuriu ir jokios fantastikos neskaitau. Bijau  biggrin.gif
2. kuri knyga idomiausia?.
3.nes galvoju nuo 3 ir pradet ir pabaigt. Baisokai atrodo 4 knygu perspektyva  tongue.gif

1. Ne.
2. Pagal skoni ir poziuri i gyvenima,
3. Neteisingai galvoji... Pradek nuo pradziu

Panos, as cia glaustai pakomentavau....lekiu namo...velykos
VISAS LABAI MYLIU, NET JEI IR SU ISSAKYTOM MINTIM NESUTINKU ...
Buckis visoms
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 15:23)

O del knygu, tikrai uzsimaniau paskaityti, bet tik pries kelias dienas filma paziurejau. Pradzioj perskaitysiu dar kelias eileje stonvincias knygas, o po to reikes saulelydi skaityt. tik vel keli klausimai :
1. Ar nelabai tos knygos baisios? Nes siaubiaku neziuriu ir jokios fantastikos neskaitau. Bijau  biggrin.gif
2. kuri knyga idomiausia? nes galvoju nuo 3 ir pradet ir pabaigt. Baisokai atrodo 4 knygu perspektyva  tongue.gif


g.gif Tai tu nori ar ne tas knygas skaityt? Nes jei nenori, tai geriau ir neskaityk schmoll.gif Nes kai pradėsi nuo vidurio skaityt ir tuom sustosi, tai kam iš viso pradėt ir laiką gaišt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2011 04 22, 16:23)
O del knygu, tikrai uzsimaniau paskaityti, bet tik pries kelias dienas filma paziurejau. Pradzioj perskaitysiu dar kelias eileje stonvincias knygas, o po to reikes saulelydi skaityt. tik vel keli klausimai :
1. Ar nelabai tos knygos baisios? Nes siaubiaku neziuriu ir jokios fantastikos neskaitau. Bijau  biggrin.gif
2. kuri knyga idomiausia? nes galvoju nuo 3 ir pradet ir pabaigt. Baisokai atrodo 4 knygu perspektyva  tongue.gif


Hmmm... tai tada dar prie viso to reiketu pasiimti kompiuterini knygu varianta / vertima... Tada tikrai bus aiski istorija...
Atsakyti