Įkraunama...
Įkraunama...

kaip susitaupyti, jei gyvenimas neverčia

user posted image

Sena tema:
http://www.supermama...howtopic=717193
Atsakyti
Čiur pirma. 4u.gif gera taupyklė biggrin.gif
Atsakyti
Taupyklė gera. O aš sau galiu reziumuoti, kad pati asmeniškai per 21 dieną išleidau apie 600 lt.
ryt skaičiukai bus musėt kitokie - šeštadienį tėčio gimtadienis, reikia dovanos, ir įtariu, nepigią imsim, jei rasim (vyno šaldytuvo reik), sekmadienį velykos, kad ir po kokią smulkmenėlę, bet vis tiek šeimoj keičiamės dovanėlėm, nu žo...
PRASIDEDA smile.gif Va, dar mažei reik kedukus nupirkt, taip sakant, taupymas baigėsi, greičiausiai...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 04 21, 08:34)
Mergiona , kad būtų į temą, tai galiu pasakyt - sutaupyti galite ne pirkdama katinėlį, o pasiimdama iš gyvūnų globos (5pėdutės ir pan.).


ne kiekvienam duotas pasaukimas priglaust benami blush2.gif Man tikrai ne blush2.gif

QUOTE
Dėl persų - nebesuskaičiau iki galo, kas buvo Jūsiškei, bet mes turėjom persą ir dar dvi šeimos pažįstamų/draugų turėjo persus ir visi pasiligojo. Mūsiškiam buvo akmenligė, vienos šeimos irgi, o kitos šeimos sukūdo, plaukai išslinko. Jį atpumpavo, bet šiaip skaičiau, kad apskritai persams žiauriai kimba ligos. Tai va vėl klausimas ar tikrai norit vėl perso?


oho unsure.gif Paskaitysiu daugiau kai ne taip skaudes. Klinikoje man pasake, kad visos veislines kates turi su veisle susijusiu genetiniu polinkiu tam tikrom ligom, visgi ju neveike per simtmecius naturali atranka, bet persai nera trumpaamziai paemus vidurki. Maniske gime su policistiniais inkstais, kurie kazkur be keliu men 6 metai veike normaliai o tada zaibisku greiciu pradejo augt cistos. Policistiniai inkstai yra genetinis polinkis persams verysad.gif

QUOTE(Shoko @ 2011 04 21, 09:17)
Aš taipogi siūlau nelaukti ir imti kitą katinuką.


nezinau unsure.gif Kol kas negaliu blaiviai mastyt. Beto, daug visokiu faktoriu lemia ta sprendima, nuo piniginiu iki to, kad mazas kaciukas bus durniukas, o gi turiu dar dvi dukriukes- durniukes namie, kurios pratusios prie suaugusios, supratingos kates elgesio. Ta geriau pasislepdavo jei lenda (nesakau, kad labai lindo, priziuriu ir mokau kaip elgtis su gyvuneliu, bet visgi kudikio "caca" gyvunui gali buti nelabai malonus dalykas), o mazas kaciukas vargu ar bus toks tolerantiskas, nores zaist, gali idrekst gan rimtai.

beto, atmetus visus proto argumentus, pagavau save mintise sudarynejant sarasa, ka kaciukas privales daryt: gulet ant skalbenkes kai maudomes (kaip Domka!), sildyt kudikio lovele kol migdau maziuke (kaip Domka!), ateit pas mane i lova (kaip Domka!) gulet po staline lempa ant rasomojo stalo (kaip Domka!)... na, butu ziauru visus tos lukescius katiniukei uzkraut, beto tie neissipilde lukesciai vel gali buti gan skausmingi, nes darys viska ne taip (ne kaip Domka verysad.gif ).

QUOTE(tura @ 2011 04 21, 12:23)
Badaut neliepiu, bet pvz, košės pigu ir sveikiau už visokias mėsas. ir svoris pasireguliuoja thumbup.gif Iš bado dar niekas nenumirė. daugiau ligos atsiranda dėl perivalgymo ir antsvorio.


idomiai paraset, aciu uz patirti 4u.gif

tik del maisto noriu pasakyt. Na ne visu beda antsvoriu. As visa gyvenima kovoju su krentanciu svoriu. Mano figura ir taip neproporcinga (nemazas uzpakalis ir visiskas riebalinio sloksnio nebuvimas nuo bambos i virsu), o jei numetu- tai veidas atrodo kaip fiziskai kankintos, sonkauliai islenda doh.gif Stengiuosi bent 55 kg nekirs i zemesne puse (mano dar ir stambus kaulai), o nors truputis nervu- ir svoris krenta. Mesa man butina, ir ne vien del svorio. Nesijauciu soti be mesos, po visokiu bulviu/ blinu/ salotu/ net tortu ir bandeliu noriu mesos, kuria valgai min du kartus per diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 21 balandžio 2011 - 22:29
QUOTE(stripulis @ 2011 04 21, 16:41)


oooo kaip as noreciau situs kiaulytes banknotelius susirinkt lotuliukas.gif Registruojuos naujoj temoj 4u.gif
Beje labas rytas smile.gif turiu uzduoti siandien, pasiskirstyti pinigus, kadangi ''atejo'' atlyginimas. Nezinau turbut sunkiai seksis, nes visokiu nenumatytu lenda (nors zinom, kad tokiu nenumatytu yra, matyt reikia kazkiek tam atideti g.gif ) Na ziuresiu kaip seksis, nenoriu vardyti sumu, tai gal kai susideliosiu viska, procentaliai parasysiu doh.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif vat man irgi kilo mintis kiek reikia paskirt nenumatytoms islaidoms... man vis atrodo nu kas cia islis 100 lt ir gana.... bet realiai nepasiteisina - kas menesi vistiek kas nors islenda apie ka net neitariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2011 04 22, 09:12)
labas rytas smile.gif vat man irgi kilo mintis kiek reikia paskirt nenumatytoms islaidoms... man vis atrodo nu kas cia islis 100 lt ir gana.... bet realiai nepasiteisina - kas menesi vistiek kas nors islenda apie ka net neitariau  doh.gif

Man nenumatytom matyt reikes bent jau 1000 atsideti, toks periodas dabar durnas pas mus doh.gif verysad.gif
Ziuriu surio fermentinio uzsiliko, eisiu pikantiskas salotas daryt su kiausiniais. Dabar kai neperkam jokiu salotu is prekybos centru, tenka daznai daryti, nes megstam, kad saldytuve kazkokiu butu, ypatingai vyras biggrin.gif
Atsakyti
Na, galit mane išbarti.. aš jau su apvaliu nuliu piniginėj verysad.gif Iki atlyginimo dar savaitė.. Teko kuro piltis, tai tik pyst ir viskas į baką subėgo. Tas ir blogiausia, kad nedatempiu iki atlyginimo ir tada atėjęs atlyginimas jau gaunas nebe pilnas. Kito mėnesio užduotis sutilpti. box.gif
Beje, mano mažoji nulaužė lėlytei kojas jau kitą dieną po pirkimo. wacko.gif Vajej kaip vaiko gaila. Žaidžia su invalide lėle. Jei MB nesutaisys, teks nauja pirkt.
Atsakyti
Sveikutes,

Su artejanciomis sventemis!

Ir su nesibaigainciomis islaidomis!

As vakar isleidau rubams kruva, dzinsus pirkau, dar maike prigriebiau. Nuejau i Maxima produktu tik tortui, o gavosi, kad zaislu pripirkau (seniai bepirkom, ligoniukai vaikai, etc. uz 90 lt).

Siryt mano lenetele jau rode minus 300 lt (o cia dar kokiu 200 lt paklaida), bet vyras gavo kazkokia keista suma -ale avansas? ale bonusas? nu zodziu, kazkokia kvaila suma, kuri neaiski ir neaisku kiek dar gaus..

Pamaciau tik, kad kavinems mieste isleidziam 500 lt. O manen, kokius 200 lt.
Papildyta:
Issiunciau ataskaita Vyrui, tegul pasiziuri.

dar gavau patvirtinima del mokymu Sveicarijoje, 6 dienoms... Tai reiskia papildomas islaidas man rubams ir maistui be manes namie (pusgaminiams)...
Papildyta:
Shoko, mano irgi toks tikslas buvo si menesi, bet -500 is kreditines vistiek isejo jau. Gerai tas vyro bonusas, nors aisku racionaliau ji butu atodeti taupymui ir bandyti isgyventi is sumazejusios algos (nes reiks pradzioje kreditine padengt).
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 04 22, 09:09)
Sveikutes,

Su artejanciomis sventemis!

Ir su nesibaigainciomis islaidomis!

As vakar isleidau rubams kruva, dzinsus pirkau, dar maike prigriebiau. Nuejau i Maxima produktu tik tortui, o gavosi, kad zaislu pripirkau (seniai bepirkom, ligoniukai vaikai, etc. uz 90 lt).

Siryt mano lenetele jau rode minus 300 lt (o cia dar kokiu 200 lt paklaida), bet vyras gavo kazkokia keista suma -ale avansas? ale bonusas? nu zodziu, kazkokia kvaila suma, kuri neaiski ir neaisku kiek dar gaus..

Pamaciau tik, kad kavinems mieste isleidziam 500 lt. O manen, kokius 200 lt.
Papildyta:
Issiunciau ataskaita Vyrui, tegul pasiziuri.

dar gavau patvirtinima del mokymu Sveicarijoje, 6 dienoms... Tai reiskia papildomas islaidas man rubams ir maistui be manes namie (pusgaminiams)...
Papildyta:
Shoko, mano irgi toks tikslas buvo si menesi, bet -500 is kreditines vistiek isejo jau. Gerai tas vyro bonusas, nors aisku racionaliau ji butu atodeti taupymui ir bandyti isgyventi is sumazejusios algos (nes reiks pradzioje kreditine padengt).


Muse, ar didele paslaptis kokioje srityje dirbat? labai idomus jusu darbas ax.gif
o mes si menesi viska normaliai susideliojom, tik tie neplanuoti butini pirkiniai uzknisa. atrodo nu va viskas kaip ir aisku ko reikia o tik va taukst kas nors is uz krumo biggrin.gif bendzino skaiciuot ir as neismokau dar. kas menesi jam isleidziam vis daugiau. naturalu- kuras brangsta. anksciau paskirdavau 200 lt savo masinai, 200 vyro... dabar ziuriu kad neuztenka schmoll.gif
beje apie sventes: pas mus per velykas dovanom nesikeiciam. nebent seneliai anukams po koki zaisla nuperka simboliskai. o mes perkam vyno, saldainiu ir tiek. per velykas visada buna minimalios islaidos... galvoju tik kaip su darzu daryt turbut vaikams i darzeli irgi reikia kokiu saldainiu nesti , aukletojoms ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 22 balandžio 2011 - 09:18
Anokia cia paslaptis, as farmacineje kompanijoje, atsakinga uz vaistu registravima, farmakologini burduma ir medicininius klausimus. Jei kam reikia, iveskit i visagali Google, ismes gal paaiskinimus zmoniu kalba smile.gif.

Mokymai labai netiketi, lyderiavimo, labai noriu. Gera siurpriza cia man padare, manau, kad pravers man ateityje tiek sioje, tiek kitoje galbut kompanijoje.

As benzinui si menesi islaidau 500 lt... Aiski, dalis pinigu gris, nes imone ale kaip ir nuomoja mano masina uz simboline kaina... Ir tikiuosi jau tos valdiskos po keliu menesiu sulaukt.
Papildyta:
Del darzo, maniskiai nejo nei vakar, nei siandien, o antradieni po svenciu tai gal koki kiausini is seneliu parsiveze nunes parodyti... Nors gal reikia is tikro ka nors??? Kokiu sausainiuku...
Atsakyti
Aš tai šią savaitę likau maloniai nustebinta. Maisto pirkom tiek, kiek įprastai savaitei, kai vaikai ir aš pietaujam kavinėse. Visą savaitę trise namuose, kavinėje pietus valgo tik vyras. Šiandien jau penktadienis, o šaldytuve dar likutis zuikio ir šonkauliai pamarinuoti - jų tiek, kad tikrai visų nesuvalgysim per dieną. Toks jausmas, kad tose kavinėsi tik "maisto iliuzija", o kiek pavalgai - tai namuos biggrin.gif
Atsakyti