Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

Mano tai pietiniam patvory auga, tai greitai ir nužydi. Paskutinės geltonos džiugino, bet šiandien žiūriu reikia jau nuskabyt. Ir kaip prisiverst jas nuraut. Kokį 10m patvorys.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kai nužydi tulpės ką jūs darot, paliekat kad nudžiūtų savaime? rolleyes.gif aš laukiu kol padžius gerokai, bet taip negražiai atrodo dabar sad.gif
Atsakyti
Taip vaizdelis tai visai prastas. Skaičiau, kad reikia rauti kai nudžius pirmas lapas. Tai gal taip ir padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 24, 16:25)
Taip vaizdelis tai visai prastas. Skaičiau, kad reikia rauti kai nudžius pirmas lapas. Tai gal taip ir padarysiu.


Dazniausiai tai buna birzelio pradzioj,isskyrus pacias ankstyviausias tulpytes.Kai nudziuna daugiau lapu,sunkiau iskasti-man patinka,kad iskasant lapai nenusirautu,nepasiliktu rankose patraukus.
Crocus,grazios tulpes. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daugvaikuciu: 24 gegužės 2008 - 20:16
QUOTE(staselė @ 2008 05 21, 17:44)
Mane irgi sudomino, kas per tinklelis, kur jo būna pirkti?

na vieni girdejau kad sodina i ta vadinama kiaurasamti,o seip tai yra specialus vejoms kazkokie tinklialiai tai juo patiesia ir susodina tulpes,
Atsakyti
QUOTE(gabiiiiiiii @ 2008 05 24, 22:32)
na vieni girdejau kad sodina i ta vadinama kiaurasamti,o seip tai yra specialus vejoms kazkokie tinklialiai tai juo patiesia ir susodina tulpes,

Reikės pasivaikščioti po parduotuves, paklausinėti apie tą tinklelį, pasiteirauti, kokia jo kaina...
Atsakyti
Ar iskaset savo svogunelius? Tokia sausra,laisciau laisciau,kad lengviau kastusi,bet vis vien ne kas -labai sausa zeme,tiesiog sukepusi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 06 13, 19:02)
Ar iskaset savo svogunelius? Tokia sausra,laisciau laisciau,kad lengviau kastusi,bet vis vien ne kas -labai sausa zeme,tiesiog sukepusi... doh.gif

Aš dar neiškasiau, negi jau laikas kasti? Aš galvoju, kad dar per anksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 06 13, 21:36)
Aš dar neiškasiau, negi jau laikas kasti? Aš galvoju, kad dar per anksti g.gif


Kasama birzelio menesi,kai pagelsta nors vienas lapas,o mano jau visai sudziuve buvo.tad tikrai ne per anksti.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 06 14, 21:16)
Kasama birzelio menesi,kai pagelsta nors vienas lapas,o mano jau visai sudziuve buvo.tad tikrai ne per anksti.

Tai reikės ir man, kai nuvažiuosiu į sodą atidžiai apžiūrėti, gal ir mano tulpes jau reikia iškasti. Labai džiaugiuosi, kad truputį palijo, vis žemė bus minkštesnė, nes kitaip net neįsivaizduoju, kaip būtų reikėję iškasti, tiek buvo perdžiūvusi žemė.
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 06 13, 19:02)
Ar iskaset savo svogunelius? Tokia sausra,laisciau laisciau,kad lengviau kastusi,bet vis vien ne kas -labai sausa zeme,tiesiog sukepusi... doh.gif


Siandien sode kasiau tulpes, tai jau pas mane matyt per velu. Nebe visus ir radau, o kuriuos radau, tai jau labai gyliai sulinde. Matyt nuo karscio ir sausros. reikejo anksciau kasti simet. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(regyte @ 2008 06 15, 22:38)
Siandien sode kasiau tulpes, tai jau pas mane matyt per velu. Nebe visus ir radau, o kuriuos radau, tai jau labai gyliai sulinde. Matyt nuo karscio ir sausros. reikejo anksciau kasti simet. tongue.gif

o aš dar nekasiau, nes nebuvau į sodą nuvažiavusi

Atsakyti