Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(kriro @ 2008 09 04, 10:27)
hm.. glavoju gal jau šeštadienį pabandyt tas tulpes pasodinti, kaip manot ne per anksti, prisipirkau voskiausių  rūšių ir taip knieti jas pasodint, bet bijau, kad jeigu bus šilta ims ir sudygs iki žiemos... g.gif

Gal geriau dar neskubėti, aš tai savo tulpes galvoju rugsėjo pab. sodinti.
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 04, 10:27)
hm.. glavoju gal jau šeštadienį pabandyt tas tulpes pasodinti, kaip manot ne per anksti, prisipirkau voskiausių  rūšių ir taip knieti jas pasodint, bet bijau, kad jeigu bus šilta ims ir sudygs iki žiemos... g.gif


Siaip ne per anksti,tikrai nesudygs anksciau,bet literaturoj raso,kad geriau sodinti,kai atvesta oras,tada maziau ligu
Atsakyti
4u.gif ačiū, bandysim laukti vėsesnių orų ir dar gal bandysiu nusipirkti tų sietelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 09 04, 16:10)
Gal geriau dar neskubėti, aš tai savo  tulpes galvoju rugsėjo pab. sodinti.

Tulpes geriausiai sodinti lapkričio mėn, prieš pat užšalimą. Mačiau laidą per TV, kur tikri tulpių asai sakė, kad reikia sodint kuo vėliau, galima net ir gruodžio mėn palikti, tik rizika, kad žemė bus jau sušalusi. Kuo vėliau- tuo geriau, nes neplinta taip virusinės ligos.
Atsakyti
O spalį tada turbūt per anksti?
Atsakyti
QUOTE(vailija @ 2008 09 05, 13:02)
O spalį tada turbūt per anksti?


Spali tikrai normalu
Atsakyti
na ką, lauksiu spalio, tuomet rytoj važiuosiu baravykų ieškot o tulpes pasaugosiu dar:D
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 05, 20:21)
na ką, lauksiu spalio, tuomet rytoj važiuosiu baravykų ieškot  o tulpes pasaugosiu dar:D


Pas mus, Varenos raj. kaime, dabar tik voveruskos ir vokietukai
Atsakyti
Man MB padovanojo "Nakties karalienes"svoguneliu smile.gif
Atsakyti
a6 galvoju susira6yt visas savo tulpų rūšis, jas nusifotkint ir pasidėt atsiminimui, kad prisimičiau kokias sodinau ir po to pažiūrėt, ar tokios pražydo, nes visos naujos šiais, tiksliau kitais metais, pas manme bus...
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 06, 09:50)
a6 galvoju susira6yt visas savo tulpų rūšis, jas nusifotkint ir pasidėt atsiminimui, kad prisimičiau kokias sodinau ir po to pažiūrėt, ar tokios pražydo, nes visos naujos šiais, tiksliau kitais metais, pas manme bus...


As ati pasilieku konteineriuku foto,o kitas fotkinu smile.gif
Atsakyti
vakr senukuose ieškojau tu indeliu tulpem sodint ir neradau g.gif
Atsakyti