Įkraunama...
Įkraunama...

Puokštės

QUOTE(argutiene @ 2006 05 06, 00:01)
Tavo idėja tai  thumbup.gif  Gal iš storo pjaustei? Beee,koks nemalonus jausmas tas putos pjaustymas,aš negalėčiau, prašyčiau ko nors,o pati ne tik iš kambario,bet ir iš buto išeičiau.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o ko tu taip bijai g.gif man niekas neikando lotuliukas.gif sveik, gyva lotuliukas.gif
as is plonesnio, tai nieko sunkaus, viens du ir psio tongue.gif
Atsakyti
labai gražu...pavasaris, gėlės, kūdikiai....Kas gali būt gražiau?Tai amžinas gyvybės ratas... bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
Aš turiu už 3,50 Lt. ir jau bus pora metų kaip naudoju.
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 05, 23:55)
pati  blush2.gif  pirma su piestuku nusibreziau, o paskui su peiliuku ispjausciau  ax.gif dabar toks panasus i torta  bigsmile.gif

Lauksim mirksiukas.gif kaip padarysi įkelk čia savo darbelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2006 04 25, 11:42)
Taip taip, labai būtų gerai, kad ir schemutės būtų. O gal šiaip kas žinok kokį psl. kur būtų galima pasimokyti puokštes daryti.

Čia gal ką naudingo rasit www.arranging-flowers.com
Atsakyti
QUOTE(argutiene @ 2006 05 06, 12:43)
Čia gal ką naudingo rasit www.arranging-flowers.com

labai fainas psl. thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 05, 23:19)
o kaip ju kokybe g.gif  gal koki esi turejus, patarsi koki pirkti  g.gif  4u.gif

sudin.... visiskai. Yra setelike Zirmunuose geru. Tik ju kaina, aisku, atitinkama. Is Senuku labai jau vienkartiniai aparaciukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 05 06, 11:02)
Lauksim mirksiukas.gif  kaip padarysi įkelk čia savo darbelį ax.gif

mano sirdis jau padaryta clap.gif assa.gif
tik gaila neturiu skaitmeninio doh.gif niu bet pabandysiu su muilinycia, gal iseis lotuliukas.gif blush2.gif

pistoleta pirkau senukuose 9.99 tongue.gif siaip dabar dziaugiuosi, geras dalykas thumbup.gif viska suklijavo, dar ir suluzusius remelius puikiai sulipde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 06, 20:43)
mano sirdis jau padaryta  clap.gif  assa.gif
tik gaila neturiu skaitmeninio  doh.gif  niu bet pabandysiu su muilinycia, gal iseis  lotuliukas.gif  blush2.gif

pistoleta pirkau senukuose 9.99  tongue.gif  siaip dabar dziaugiuosi, geras dalykas  thumbup.gif  viska suklijavo, dar ir suluzusius remelius puikiai sulipde  thumbup.gif

Tai šaunu!!!!!!!! Dabar lauksim nuotraukytes!!!!!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Esu žalia naujokė floristikoje, tad nesijuokite iš mano klausimo.
Man įdomu, kuo skiriasi oazė, skirta sausoms gėlėms, nuo skirtos gyvoms gėlėms. Kažkur girdėjau, kad gyvoms gėlėms oazė yra žalios spalvos. Ar tikrai?
Atsakyti
QUOTE(Mano Meilė @ 2006 05 06, 22:49)
Esu žalia naujokė floristikoje, tad nesijuokite iš mano klausimo.
Man įdomu, kuo skiriasi oazė, skirta sausoms gėlėms, nuo skirtos gyvoms gėlėms. Kažkur girdėjau, kad gyvoms gėlėms oazė yra žalios spalvos. Ar tikrai?

va as vakar kaip tik nusipirkau oaze negyvom gelem: ji siek tiek kietesne uz gyvom gelem skirta oaze, ir tokia kaip sviesiai rudos spalvos (tokia keista, nemoku apsakyt blush2.gif ) o gyvom yra zalios spalvos
beje, gyvom kainuoja 2 lt o negyvom oaze 2.80lt
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 06, 22:55)
va as vakar kaip tik nusipirkau oaze negyvom gelem: ji siek tiek kietesne uz gyvom gelem skirta oaze, ir tokia kaip sviesiai rudos spalvos (tokia keista, nemoku apsakyt  blush2.gif ) o gyvom yra zalios spalvos
beje, gyvom kainuoja 2 lt o negyvom oaze 2.80lt

Bet žalioji tinka ir gyvom ir negyvom,o rudosios nepanaudosi gyvom,nes vandens nesugeria.
Atsakyti