Įkraunama...
Įkraunama...

Puokštės

QUOTE(naaringiux @ 2006 05 06, 22:55)
va as vakar kaip tik nusipirkau oaze negyvom gelem: ji siek tiek kietesne uz gyvom gelem skirta oaze, ir tokia kaip sviesiai rudos spalvos (tokia keista, nemoku apsakyt  blush2.gif ) o gyvom yra zalios spalvos
beje, gyvom kainuoja 2 lt o negyvom oaze 2.80lt



QUOTE(argutiene @ 2006 05 07, 10:08)
Bet žalioji tinka ir gyvom ir negyvom,o rudosios nepanaudosi gyvom,nes vandens nesugeria.

Tai gerai thumbup.gif Nusipirkau tą, kurios reikia thumbup.gif
Papildyta:
Nugis negaliu jumi nepasigirti ax.gif
Gi pati dariau puokštes mamai ir anytai.
Įvertinkite blush2.gif
Atsakyti
Labai,labai gražios thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Meilė @ 2006 05 07, 14:23)
Gi pati dariau puokštes mamai ir anytai.
Įvertinkite blush2.gif

labai fainos thumbup.gif thumbup.gif
o i ka tu jas smaikstei, pirmoji matosi dar ir koteli turi g.gif toks apvalus g.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 05 07, 15:28)
Labai,labai gražios thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū blush2.gif

QUOTE(naaringiux @ 2006 05 07, 19:14)
labai fainos  thumbup.gif  thumbup.gif
o i ka tu jas smaikstei, pirmoji matosi dar ir koteli turi  g.gif toks apvalus  g.gif

Abiejų koteliai vienodi - tokie tuščiaviduriai bumbulai, nežinau, koks ten augalas sudžiovintas. Pirkau "Ermitaže". Į jį prikimšau oazės, o tada prismaigsčiau gėlių, žalumos, drugelių ir vielučių su karoliukais. Dar kotelius vielute su karoliukais apvyniojau, nuotraukose nesimato.

Pirmi "blynai", bet floristika mane jau "užvežė" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mano Meilė @ 2006 05 07, 23:32)
Abiejų koteliai vienodi - tokie tuščiaviduriai bumbulai, nežinau, koks ten augalas sudžiovintas. Pirkau "Ermitaže". Į jį prikimšau oazės, o tada prismaigsčiau gėlių, žalumos, drugelių ir vielučių su karoliukais. Dar kotelius vielute su karoliukais apvyniojau, nuotraukose nesimato.

Pirmi "blynai", bet floristika mane jau "užvežė" thumbup.gif

o oaze kimsai skirta gyvom ane g.gif bet i toki burbula bele kaip sukimsai ar kaip nors graziai ispjovei g.gif
net nepasakyciau, kad cia pirmi blynai, net nepanasus i tuos pridegusius lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 07, 23:36)
o  oaze kimsai skirta gyvom ane  g.gif bet i toki burbula bele kaip sukimsai ar kaip nors graziai ispjovei  g.gif
net nepasakyciau, kad cia pirmi blynai, net nepanasus i tuos pridegusius  lotuliukas.gif

Oazė buvo skirta gyvoms gėlėms. "Plyta" kainavo 2 Lt su kapeikom. Iš tos "plytos išpjausčiau reikiamą formą smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Neryte,nuostabios puokštytės thumbup.gif Tiesiog dievinu puokštes,bet kol pavasarį šienligė puola cray.gif belieka tik nuotraukytes pažiūrėt... verysad.gif
Atsakyti
neryte kodel as nieko nematau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 12, 22:17)
neryte kodel as nieko nematau  ax.gif


g.gif vat nezinau, nes man rodo.....

o gal tu nemegsti puoksciu ir tau nerodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 13 gegužės 2006 - 11:35
puokštės superinės thumbup.gif .Tikras menas clap_1.gif
Atsakyti
Įdomiausiai atrodo ta puokštė-vėduoklė. Įdomu, kaip prie vėduoklės gėlės tvirtinamos, kad nenuvystų g.gif
Atsakyti