Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

QUOTE(Dorifore @ 2011 05 06, 19:12)
Pagaliau nevartoja "aplamai", o dabar pratinu, kad po kad bendratis nevartojama  biggrin.gif

Labai saunios pamokeles drinks_cheers.gif laugh.gif
Papildyta:
Dori, taip taip, nors pati dar neskaiciau, bet, atsimenu, Ingenas minejo per viena susitikima, kad daug kas seile varvina, skaitydamos "Metai Provanse".
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2011 05 06, 19:07)
Nežinau ar tau labiau reik vien tik patiekalų pavadinimų, ar , kad būtų galima "išryškinti" visą receptą. Gal tiktų:

Realiai tinka ir patiekalo pavadinimas, receptą jau kaip nors susiraščiau ax.gif Ačiū už išvardintas knygas. Beje, aš pati labai ieškau pirkti "Dienų puta", jeigu kas turit, garsiai šaukit biggrin.gif

QUOTE(klopedija @ 2011 05 06, 19:09)
Turiu tokią lemputę, tai galiu pasakyti, kad ir kaina "graži", ir naudojimo "sąnaudos" nemenkos. Į lemputę dedami maži elementai (nepamenu, du ar vienas, toks, kaip į laikrodžius). Elementai kainuoja nuo 3 lt, o išsikrauna greitai. Lemputė normaliai šviečia praktiškai tik porą naktų. (6-10 val.) Taigi, patogu, bet trumpam.  cool.gif

Kad jos visos ilgai nelaiko. Aš buvau prisisiuntus iš ebay, naudojau dar pradžioj, bet dabar kai prie lovos normalią lempą pasistačiau, nelabai ir reikia. Tikrai jos ilgai nešviečia, akis tik gadini rolleyes.gif
Vessta, aš tau rodos vieną dovanojau lemputę, ar naudojai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 06 gegužės 2011 - 18:23
"Metai Provanse" tikrai daug maisto.
"Suvalgykite mane" koks šimtas patiekalų minima.
Joanne Harris beveik visose knygose irgi nemažai apie maistą yra. "Džiuli ir Džiulija" dar.
Bet tau labiau reikia klasikos?

"Dienų puta" man labai nepatiko. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katilina: 06 gegužės 2011 - 18:24
QUOTE(katilina @ 2011 05 06, 19:23)
"Metai Provanse" tikrai daug maisto.
"Suvalgykite mane" koks šimtas patiekalų minima.
Joanne Harris beveik visose knygose irgi nemažai  apie maistą yra. "Džiuli ir Džiulija" dar.
Bet tau labiau reikia klasikos?

"Dienų puta" man labai nepatiko.  smile.gif


Tiesiog klasika man tiktų idealiausiai. Gal ne tiek klasika, kiek tikrai geros, vertingos, laiko patikrintos knygos, kurios turi vertę literatūros pasaulyje ax.gif

Aš tai negaliu sau atleist, kad pardaviau "Dienų puta" neperskaičius jos doh.gif Nes jo "Aš ateisiu nusispjauti ant jūsų kapų", tai patiko man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 06 gegužės 2011 - 18:27
QUOTE(Masako @ 2011 05 06, 18:59)
Merginos, 90 proc, kad meete nedalyvausiu schmoll.gif Tai dabar kyla klausimas del knygu. g.gif
Pajauta, caralaite, Vessta, Fati (atrodo, visos blush2.gif ), gal kas nors vaikstot pro Pylimo 38? Uzeitumet i darba blush2.gif
Jei ne, tai arba galiu dar palaikyt jusu knygutes iki kito meeto, arba, jei noretumet atgaut, sakykit - tikrai atvesiu, kur reikes 4u.gif  mirksiukas.gif


Jei ten tų knygų ne 100 ir nesveria neaišku kiek, galiu patarpininkauti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(amber123 @ 2011 05 06, 19:11)
Sveikos  drinks_cheers.gif man neskaitadieniai kazkokie..


Aš irgi neskaitau jau kelintą dieną rolleyes.gif nėra kada
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 06, 17:45)
Gal prisimenat tokių knygų, kuriuose buvo minimi, kokie patiekalai, kuriuos veikėjai valgė? Nevardinkit tik maisto gamybos knygų  biggrin.gif Grožinėj literatūroj, ypač klasikos, gal yra užsifiksavę kokių vaizdų? Nepamenu dabar, bet "Džeinė Eir" knygoje buvo kažkoks populiarus maistas.  g.gif netinka ir vieno produkto valgis, kaip apelsinas iš "Penki ketvirčiai apelsino"  biggrin.gif Žodžiu gal supratot klausimą  blush2.gif


Jau paminėtose "Kaip vanduo šokoladui" bei "Pievagrybių testamentas" tai receptų itin gausu.

Dar apie maistą nemažai rašoma šiose:
Peter Mayle "Metai Provanse"
Anthony Capella "Meilės maistas"
Anthony Capella "Vedybų karininkas"
Nicky Pellegrino "Kiara"
Melissa Nathan "Padavėja"
Jodi Picoult "Trapumas" (daug receptų)
Elif Shafak "Stambulo pavainikė" (rytietiški egzotiški patiekalai)


O tarp kitko knygoje "Penki ketvirčiai apelsino" irgi tikrai ne vien apelsinai minimi. Juk pagrindinė veikėja turi savo restoranėlį, tai knygoje paminimas ir vienas kitas patiekalas. Nors 100 proc. dėl šios Harris knygos nesu tikra, reiktų pasitikrinti.

Bet praktiškai visos mano paminėtos lengvasvorės. Iš jų gal tik "Kaip vanduo šokoladui" priskirta serijai "Garsiausios XXa. pabaigos knygos". Nors tikrai nepasakyčiau, kad ji vertesnė pvz. už tą pačią "Metai Provanse".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 06 gegužės 2011 - 18:37
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 06, 19:29)
Jei ten tų knygų ne 100 ir nesveria neaišku kiek, galiu patarpininkauti  smile.gif

Aistule, man, zinok, net nesmagu prasyt taves, nes ju tikrai ten 100 blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
neislaikys tavo liauna figura biggrin.gif 4u.gif
Mergos juokesi is manes, kai kroviausi i ta savo didiji maisa doh.gif ir taip ju nemazai, o dar praktiskai visos stooooros blush2.gif

p.s. ***** vienakart musu direktorei pavadinau tave Aistule. Turbut pagalvojo: ot familiariai bendrauja merginos lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 06, 19:30)
Aš irgi neskaitau jau kelintą dieną  rolleyes.gif  nėra kada

drinks_cheers.gif doh.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 06, 19:30)
rytietiški egzotiški patiekalai

Priminei, kad ir "Moteru kupe" nemazai minima indu patiekalu (o pabaigoje net ju receptai surasyti), taip pat indiski minimi ir Dzosio "Paukstyje be guztos"

Ingenai, maciau, pardavineji "Pauksti be guztos"? Jau perskaitei? Ar nusprendei nebeskaityt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 06 gegužės 2011 - 18:32
QUOTE(Ingėnas @ 2011 05 06, 19:30)
O tarp kitko knygoje "Penki ketvirčiai apelsino" irgi tikrai ne vien apelsinai minimi. Juk pagrindinė veikėja turi savo restoranėlį, tai knygoje  paminimas ir vienas kitas patiekalas. Nors 100 proc. dėl šios Harris knygos nesu tikra, reiktų pasitikrinti.

Rimtai, tikrai yra, kažką dabar pamenu, juk pati skaičiau unsure.gif

O jūsų tokia gera atmintis, ar tie maisto aprašymai taip įstringa? biggrin.gif Jau aš skaitau knygą, sakau sau, Dori, rasi patiekalą - pasižymėk, bet kai reik, nieko neatgaminu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 06, 18:20)

Vessta, aš tau rodos vieną dovanojau lemputę, ar naudojai?  g.gif


nu, kad ne man schmoll.gif man mandru arbateliu ir skirtuku pridovanojai aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 06, 18:36)
Ingenai, maciau, pardavineji "Pauksti be guztos"? Jau perskaitei? Ar nusprendei nebeskaityt?


Nusprendžiau neskaityt blush2.gif Pavarčiau, paskaitinėjau pradžią, man pasirodė, kad George Orwell "Dienos Paryžiuje ir Londone" kur kas geriau. Orwell'o knygos geresnis stilius, ji kur kas šmaikštesnė, optimistiškesnė. Aišku siužeto skirtumų turbūt labai nemažai, tik pagrindinė idėja panaši (ir tai sąlyginai, žinant Orwell'o knygos parašymo istoriją). Na toks buvo mano pirmasis įspūdis, kurio įtakota ir priėmiau sprendimą neskaityti.
Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2011 05 06, 18:39)
O jūsų tokia gera atmintis, ar tie maisto aprašymai taip įstringa?  biggrin.gif Jau aš skaitau knygą, sakau sau, Dori, rasi patiekalą - pasižymėk, bet kai reik, nieko neatgaminu  doh.gif


Tuomet reikštų, kad atmintis gera biggrin.gif (nors šiaip ja tikrai nesididžiuoju).
Aš grožinėje literatūroje nuodugniai receptų neskaitau, tik peržvelgiu, kad susidaryti kažkokį vaizdą. Detalių receptų dėl manęs grožinėje galėtų ir visai nebūti blush2.gif , užtektų, kad būtų tiesiog paminėti valgiai.
Beje iš tų mano minėtų knygų labiausiai įdomūs (ir lengvai įgyvendinami) pasirodė receptai "Pievagrybių testamente". Net galvojau, kad reiktų persirašyti vieną kitą, bet patingėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 06 gegužės 2011 - 18:43
Dorifore,keli receptai parašyti yra Trigiani "Likimo sūpuoklės",taip daug Deforž "žydrasis dviratis" smile.gif

Aš įklimpusi "Tobulam skausme",pavadinimas atitinka knygos turinį.Skaitau ir šalia turiu užrašų knygelę,labai daug gražių minčių yra...

...gyvenimas galvotrūksčiais lekia ratu ir grįžta toks pat ir kitoks,nes jį mums grąžina spirale bėgantis laikas.
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2011 05 06, 19:42)
nu, kad ne man schmoll.gif man mandru arbateliu ir skirtuku pridovanojai  aciuks.gif  4u.gif

Tai kam tada dovanojau? g.gif Dar rašė, kad vaikas pasigriebė žaist ir siunčiau nuotrauką, kaip reikia ja naudotis g.gif
Atsakyti