Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*58 namučiai

Aš apsiverkiau knygą skaitydama, o filmas taip pat pasirodė nuobodus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 05 08, 11:41)
ir aš žiūrėjau. vienintelis geras dalykas filme - normali pabaiga. nes nūūū knyginė tai.. doh.gif

o man knyginė žymiai labiau patiko. Turbūt todėl, kad ji buvo labiau netikėta.
Lyginant knygą ir filmą, tai knyga be abejonės geresnė, nubraukiau ašarą kelissyk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 08, 11:17)
O „Mano sesers globėjas“ filmą žiūrėjot kas nors? Dabar prisiminiau, paskambinau prieš kelias dienas draugei, visa apsižliumbus, sakau kas yra, sako filmą žiūriu  biggrin.gif  sakė iki kūkčiojimo užsiverkė  biggrin.gif


Knygą skaitydama tikrai ne vieną ašarą nubraukiau. O filmas, kaip daugelis ir minėjo, pasirodė gana nuobodokas, bet pabaigoj vistiek nesusiturėjau - jautri esu tokiems dalykams verysad.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif
Gal kartais žinot, ar Marininos seriją "Tas, kuris žino" reikia skaityti iš eilės? ar galima ir nuo 2ros pradėti? kaip tik ją Nr 2 pirmą gavau doh.gif
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 08, 09:36)
Fati, kaip del knygu? matei, buvau uzklaususi? blush2.gif

Labai atsiprašau, bet matyt prašaudžiau tą postą, nes tikrai nemačiau blush2.gif Jeigu gali labai prašau pakartok blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 05 08, 15:22)
Labai atsiprašau, bet matyt prašaudžiau tą postą, nes tikrai nemačiau  blush2.gif Jeigu gali labai prašau pakartok  blush2.gif

rasiau, kad meete nedalyvausiu, tai rupi, ka su knygom daryt 4u.gif
Jei noretum, kad grazinciau, tai tik pasakyk - atvesiu, kur reikes.
O gal netycia vaikstai pro Pylimo 38, uzeitum i darba? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 05 08, 14:50)
rasiau, kad meete nedalyvausiu, tai rupi, ka su knygom daryt 4u.gif
Jei noretum, kad grazinciau, tai tik pasakyk - atvesiu, kur reikes.
O gal netycia vaikstai pro Pylimo 38, uzeitum i darba? blush2.gif  4u.gif

ai tai nedegi gi smile.gif aš dabar labai laiko neturiu, nes sesija artėja. tai į kitą meet'ą atveši smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 05 08, 17:00)
ai tai nedegi gi smile.gif aš dabar labai laiko neturiu, nes sesija artėja. tai į kitą meet'ą atveši  smile.gif

labai gerai tada, aciu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2011 05 08, 11:11)
Haruki Murakami ,,1Q84.Pirma knyga (balandis-birželis)"

Kaip viliojančiai aprašei. Tikrai užsinorėčiau, jei nebūčiau norėjusi iki tol. smile.gif

Aš pabaigiau Papievio "Vienos vasaros emigrantai". Kitą dieną parašysiu plačiau, bet galiu pasakyti, kad man ji labai patiko (skirtingai nuo jo "Eiti").
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 05 08, 17:39)

Aš pabaigiau Papievio "Vienos vasaros emigrantai". Kitą dieną parašysiu plačiau, bet galiu pasakyti, kad man ji labai patiko (skirtingai nuo jo "Eiti").


Pasigooglinau, visai įdomi atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

QUOTE(Masako @ 2011 05 08, 10:46)
:Dabar skaitau Mesmeriste. Kazkaip sunkokai einasi, nepasakysi, kad labai lengvai skaitytusi g.gif
Ingenai, perskaitei tu ja? Lyg ir neminejai?


Perskaičiau, bet tikrai neminėjau (bent jau atsiliepimo nerašiau). Pakankamai įdomus skaitaliukas, na bet ne iš tų, kurie ilgai atmintyje užsilaiko. O kas ten tau joje sunkiai skaitosi g.gif Ir eliss juk ją gyrė, tai pagal teoriją turėtų tau kaip ir patikti (judviejų skoniai juk labai panašūs).
Atsakyti
Perskaičiau "Raudonoji azalija". Gera knyga, neina atsitraukti. Perskaičius net norisi susirasti daugiau informacijos apie tuos laikus, politiką, kokias uniformas ten nešiojo ir t.t. Reik susikaupt parašyt normalų atsiliepimą.
Daite, mačiau, kad jau perskaitei "Gudrioji nuodų virėja". Kaip tau ji?
Atsakyti