Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno draugių namučiai

Prasom prasom wink.gif orai atsilo,susitikimai padaznejo,tikrai neliudim smile.gif O kuo tu uzsiimi?
Atsakyti
Dėkui Lofficiel wink.gif

pagrindinis darbas - mama ir žmona smile.gif o tarpuose aišku dirbu, kiek vaikai leidžia.

o kur susitikimus darot, nors dabar aišku šilta, gražu, gamta pati ta vieta susitikimamas smile.gif
Atsakyti
O kiek vaikuciu pas tave? smile.gif

Susitikimai ivairiose vietose buna - ziema,aisku,patogiausia ir silciausia akropolyje buvo biggrin.gif dabar jau senamiestis limpa ir pan. Jei su vaikuciais,tai parkelyje kokiam nors smile.gif
Atsakyti
Pas mane du berniukai, vienam dar nėra dviejų metukų, kitam keturi metai. Broliai šaunuoliai biggrin.gif Vyresnėlis bando eiti į daržą, bet nesekmingai, per metus kal kokį mėnesi palankėm, užtat kariaujam/karaliaujam namuose.

O pas tave kiek smile.gif?

Užeis čia kas nors daugiau smile.gif

Arbatytė išgerta, sm paskaitytas, , ateina auklė, maunu į darbą šiandien. Gražios dienos smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Kaip laikotes ar naujoke primsit?
Vakar dali temos perskaiciau o siandien nusprendziau parasyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijalota: 08 birželio 2012 - 10:07
sveikos,naujosios biggrin.gif musu bendravimui jau metukai, o vis atsiranda norinciu prisijungti, smagu smile.gif
taigi, kiek laiko turite, ar butu noro/galimybiu kada susitikti gyvai ir pan? smile.gif ir siaip galit ka papasakoti, ka norisi biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif

labas rytas

labai jau vangiai tas mūsų pokalbis įsivažiuoja ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUCA: 13 birželio 2012 - 07:38
kad nelengva 2 frontais varyt biggrin.gif senbuves skype bendraujam ax.gif tai rasyt ten, paskui jau pasimirsta kad dar cia reik pasijungti smile.gif o bent man su nematytais zmones isvis sunkiau bendraujasi, senbuves jau pazistu biggrin.gif todel ir klausiu, kada gyvai noretumet/galetumet susimatyti smile.gif
Atsakyti
O kokio amžiaus leliukai pas jus smile.gif
Jei bus koks susitikimas parašyk čia, jei pavyks būtinai prisijungsiu smile.gif
Atsakyti
kad labai skirtingai, kitos ir isvis be leliuku smile.gif artimiausias susitikimas ryt pas mane, garliavoj biggrin.gif pirmuju bendravimo metuku gimtadienis smile.gif
Atsakyti
Na į jubiliejinį sustikimą man dar anksti biggrin.gif reiktų pradžioj šiaip sudalyvauti paprastam wink.gif

Aš irgi netoli Garliavos gyvenu, gal kilometras ar du iki jos wink.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu draugės happybday.gif happybday.gif happybday.gif gathering.gif
Atsakyti