Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno draugių namučiai

Sveikutes mamytes Manau kiekvienai mamytei stinga laiko sau, noriu jums pasiulyti depiliacija vasku ir manikiura. Siuo metu mokausi "Feminoj bonoj" Kosmetikes-visazistes profesijai igyti, Tad veliau galesiu pasiulyti ivairiu proceduru. Siuo metu siulau sias dvi, kadangi esu islaikiusi egzaminus ir isklausius sias paskaitas. Pati auginu dukryte,namuose turiu zaislu, tad jei neturite kur palikti savo vaikuciu, galite atsivesti kartu Gyvenu prie Azuolyno parko, zoologijos sodo. Jei susidomejot rasykite asmenine zinute del registracijos, ar info apie kainas .
Atsakyti
Sveikos, merginos, esu naujokė čia smile.gif ar čia renkasi tik mamytės ar ir dar neplanuojančias priimsit ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs_Coffee @ 2014 04 28, 11:24)
Sveikos, merginos, esu naujokė čia  smile.gif  ar čia renkasi tik mamytės ar ir dar neplanuojančias priimsit ?  smile.gif


Sveika,netik mamytes cia,drasiai junkis smile.gif atsigaus gal tema kazkiek smile.gif
Atsakyti
O ar yra mamyciu is eiguliu rajono?smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Ar yra mamyciu is Eiguliu rajono ar salia esanciu? smile.gif
Atsakyti
Labas
O gal atsiras norinčių susipažinti štai taip:

https://www.facebook...e...936&fref=nf
Atsakyti
Sveiki, atsiprašau už įsibrovimą 4u.gif

Kreipiuos su paieška vienos mamytės iš Kauno.
Pirmadienį (rugsėjo 22d.) Kaune vaikų žaidimų kambaryje "Karkarlandas" viena mamytė sumaišė vaikų striukes ir išėjo su svetima -keliais dydžiais didesne striuke. Saviškę paliko.
Žinom tik tiek, kad vaiko vardas Vakarė ir jai 3 metukai. Mama tamsių plaukų.
Bandau ieškot per bendraamžius.
Jeigu čia dalyvauja pokalbiuose Vakarės mama ar tokią pažįstat, lauksiu žinutės.
Dėkoju. smile.gif...
Atsakyti
Labuka.esu naujai prisiregistrawusi mama.na tiksliau buwau cia pries kelis metus bet buwau labai užsipulta todel issiregistrawau.kad nemoku bendraut ir t.t.bet tuo metu turejau kaip isaiskejo psichologiniu problemu,buwau suzlugdytas zmogus buwusio wyro "deka".paskutinius du metus nebegyvenom su wyru,jis anglijoj su kita.bet issiskyriau oficialiai tik pries pora men paspausta dabartinio draugo nes jis nenori buti meiluziu:) pagaliau atsigawau moraliskai nes buwau wisiskai suzlugdyta,dabar esu beprotiskai laiminga nes turiu nuostabu zmogu,ir dukryte labai gerai su juo sutaria.dabar truputi poilsiauju,na toks cia poilsis,esu biuletenyje:)
Atsakyti
QUOTE(eulogija @ 2014 10 31, 13:35)
Labuka.esu naujai prisiregistrawusi mama.na tiksliau buwau cia pries kelis metus bet buwau labai užsipulta todel issiregistrawau.kad nemoku bendraut ir t.t.bet tuo metu turejau kaip isaiskejo psichologiniu problemu,buwau suzlugdytas zmogus buwusio wyro "deka".paskutinius du metus nebegyvenom su wyru,jis anglijoj su kita.bet issiskyriau oficialiai tik pries pora men paspausta dabartinio draugo nes jis nenori buti meiluziu:) pagaliau atsigawau moraliskai nes buwau wisiskai suzlugdyta,dabar esu beprotiskai laiminga nes turiu nuostabu zmogu,ir dukryte labai gerai su juo sutaria.dabar truputi poilsiauju,na toks cia poilsis,esu biuletenyje:)

Labuka.o kiek paciai metu?ir dukrytei kiek?kauniete tu?
Papildyta:
QUOTE(ramvai. @ 2014 05 04, 20:48)
O ar yra mamyciu is eiguliu rajono?smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Ar yra mamyciu is Eiguliu rajono ar salia esanciu? smile.gif

Taip yra.mes eiguliuose gyvenam.parasyk i el.pasta
Atsakyti
QUOTE(ramvai. @ 2014 05 04, 20:48)
O ar yra mamyciu is eiguliu rajono?smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Ar yra mamyciu is Eiguliu rajono ar salia esanciu? smile.gif

Labas mes eiguliuose gyvenam 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš iš Eigulių (o gal kalniečiai čia jau...), sūnui 4, einam kartas nuo karto į Kalniečių parką - ar norit kas susibėgt kada?
Atsakyti
QUOTE(jurukiaulyte @ 2015 03 03, 15:59)
Labuka.o kiek paciai metu?ir dukrytei kiek?kauniete tu?
Papildyta:

Taip yra.mes eiguliuose gyvenam.parasyk i el.pasta


Papildyta:
QUOTE(ramvai. @ 2014 05 04, 20:48)
O ar yra mamyciu is eiguliu rajono?smile.gif 4u.gif
Papildyta:
Ar yra mamyciu is Eiguliu rajono ar salia esanciu? smile.gif


Papildyta:
QUOTE(jurukiaulyte @ 2015 04 09, 23:08)
Papildyta:

Atsakyti
Labas, mamytės smile.gif Nors tema nėra labai aktyvi, bet gal čia yra mamyčių gyvenančių Dainavos raj. ir norinčių susipažinti? Mes su 4 m. dukryte ieškom draugų 4u.gif Gal atsiras norinčių pabendrauti? Lauksiu žinučių wink.gif
Atsakyti