Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno draugių namučiai

QUOTE(***nora*** @ 2011 05 05, 21:14)
Aciu uz patarimus, cemerycios ir sulsena isbandytos, pamirsau parasyti paprasciausiai, situ dar ir dabar turiu, vis keiciam tai viena karta su tuo trinam kita karta su kitu, dar viena pazystama paporino kad su avon duso zele pleiskanas isigyde... va sito dar nepirkau, bet su orifleino zelem ir kitokiom tai bandem, va kaip ir daktaras pasake, jei pasibaigs tai tik 21-22 metu, kai baigsis brendimas....tik pastebejau kad riebiau kai gauna ko nors tai jos kazkaip sumazeja, tai va tas sviestas labai jau domina, nors imk ir aliejum tepk  biggrin.gif , o as pati tai galva galiu plauti ir su ukisku muilu ir su sampunu uz 90 litu(buvo ir tokiu gyvenime) jokio skirtumo, tai dabar visai nekreipiu demesio kuom plauti, kuo pigiau tuo geriau piniginei- tinka viskas, ot galva mano  doh.gif , nei man niesti, nei man pleiskanoja nei kas darosi, nu riebaluojasi, bet kai maudausi tai ir plaunu  galva ir jokiu bedu... atrodo sunui sitaip turetu buti, o cia vos ne brangiausi samunai ir nieko, as tai ytariu zvineline, nes vyras ja turi, va tas brudas yra neisgydomas, o paveldimas, bet kazkaip labai idomiai nedare tyrymo antroj ligoninej daktaras....nu kolkas taip ir palikom, man vaiku daktare kazkada sake, jei vaikui neislys zvineline iki 20 metu tai jos ir nebus, o cia tos pleiskanos ir islindo mazdaug nuo 14 metu, anksciau galva svarute buvo, taip kad cia kova man rodos su vejo malunais, nu bet kerpam labai trumpai plaukus, as kerpu su masinele ir kariaujam. O cemerycias tai dar as pati naudojau po dideliu operaciju kai buvo tikrai didelis plauku slinkimas, nezinau kiek padejo, bet slinkimas praejo, na plaukai neatsistate i buvusia padeti, bet plika irgi nelikau, vat kazkas irgi patare tai naudojau.O mano katinas vel i balkona eina... ejau skalbiniu padziauti, tai tas islinko, negali dar ant kedes uzsokti, tai uzsilipo ant siurblio, paskui ant kedes ir vel prie lango... idomu jie pasimoko ko nors, seniai iskrito(pries 2 dienas)....eisiu isenukus ieskoti tinklo kazkokio kaip sakau raudono  biggrin.gif ir uzkalsiu langus

sako kates bijo folijos biggrin.gif mano dvi kates nori islyst i balkona,o tai 8aukstas.....kosmaras blink.gif
Atsakyti
Nu maniskis sunus pirma dantuka turejo 4men,tai man atrodo kad laiku pas panele. irnesakyk.gif svarbu isdygsa,tik pas ja jauciu dabar keli bus vienas paskui kita.

SELINA ,maciau ir as tavo kvietima.Tik as jau vyro nedrystu prasyti i tokius susitikimus,nes ir taip sportas 3xsavaiteje,paskui dar kirpykla kokia isenda ax.gif O norisi ir vyra kazkada pamatyti ,o ne tik estafete perduoti lotuliukas.gif Galiu tik su savo turteliu,o kokioje kavineje tai sunkoka man su ja butu.Labai greitai viskas atsibosta ir reikia judejimo.

O madrid gero vejo tau,kaip atgausi jegas pasidalink ispudziais mirksiukas.gif

O berods Eglytele minejo,kad jai yra kas maziuke paziuri,arba su savo turteliu pas mus atlekti.Cia pat ***nora***su savo maziuku lotuliukas.gif ir as atlekciau mirksiukas.gif i parka.
Aisku savaitgaliais biski sunkiau pasiderinti,nu gal greiciausiai i dekupazo pamokas susirinksime,jei madrid priims blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2011 05 06, 16:47)
Nu maniskis sunus pirma dantuka turejo 4men,tai man atrodo kad laiku pas panele. irnesakyk.gif svarbu isdygsa,tik pas ja jauciu dabar keli bus vienas paskui kita.

  SELINA ,maciau ir as tavo kvietima.Tik as jau vyro nedrystu prasyti i tokius susitikimus,nes ir taip sportas 3xsavaiteje,paskui dar kirpykla kokia isenda ax.gif O norisi ir vyra kazkada pamatyti ,o ne tik estafete perduoti  lotuliukas.gif Galiu tik su savo turteliu,o kokioje kavineje tai sunkoka man su ja butu.Labai greitai viskas atsibosta ir reikia judejimo.

  O madrid gero vejo tau,kaip atgausi jegas pasidalink ispudziais mirksiukas.gif

  O berods Eglytele minejo,kad jai yra kas maziuke paziuri,arba su savo turteliu pas mus atlekti.Cia pat ***nora***su savo maziuku lotuliukas.gif ir as atlekciau  mirksiukas.gif i parka.
  Aisku savaitgaliais biski sunkiau pasiderinti,nu gal greiciausiai i dekupazo pamokas susirinksime,jei madrid priims blush2.gif

Dabar parke susitikimą organizuot labai rizikinga, nes orai apgaulingi - tai lyja, tai stiprus vėjas.
Aišku galima ir darbo dienos vakarą, ber irgi reiktų pasiplanuot.
Atsakyti
Mergaitės, jei būtų mažuliukų, tai ir man griekas būtų savosios nepasiimti - labai jau jai bendrauti norisi (aišku, kalbu ne apie Noros mažylį - jį jau "dėde vadintų" lotuliukas.gif ). Tik su tais orais kol kas tikrai bėda...
Selina, šį savaitgalį tikriausiai negalėsiu susimatyti - planuojam visi kartu "pagastroliuoti". Retai taip būna, kad abu su vyru namie ir laisvi, tai naudosimės proga ir džiaugsimės šeimynine laime biggrin.gif. Jei oras nepaves, tai gal nulėksim Madrid pamojuoti išplaukiant, o po to i Laisvę pažioplinėti į gatvės muzikantus. Na, bet kaip aš mėgstu sakyti - žmogus planuoja, o Dievas juokias smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Eglytele @ 2011 05 06, 19:00)
Na, bet kaip aš mėgstu sakyti - žmogus planuoja, o Dievas juokias smile.gif.

Labas rytas, cia tai teisingas posakis..... o taip tai ziuriu cia savaitgaliui istusteja gretos, o pas mane kaip tik savaitgali ir daugiausia laiko doh.gif , o si savaite irgi suplanuota, bet ,aisku, pagal Eglyteles posaki nezinau kaip bus ax.gif na bilre atsilo, jau sestadieni galvojau kad isves nuo salcio.....
Atsakyti
sveikos, matau su susitikimais vis dar vangiai kazkaip, nors orai jau atsile ax.gif mano laika savaitgaliais "sunaudoja" siek tiek senesnes drauges nei cia - tai galiu pasiulyti nebent prisijungti ir susipazinti tongue.gif ateinanti savaitgali turetume buti cia: www.gadi.lt jei dar kas sugalvotumete vaziuoti - rasykite wink.gif o varineju dabar dazniausiai kaip tik su merginom, nes arba as arba mb turi likti namie su vaiku, tai zodziu naujos merginos turetu puikiai i kompanija tikti tongue.gif
Atsakyti
O mano teciui koma, siandien isveze i 3 ligonine, na isveze graitoji, nieko pakolkas nezinau, vaziuosim su sese apie 17.30 tik nes ji anksciau negal, o as viena bijau...aisku nieko jau nepadesim mes, mediku tik pagalba jau reikalinga, jis 7 metus atgulejo lovoj......dabar is mamos... nezianu jau nei ka sakyti nei ka rasyti.....suprantu kad anksciau ar veliau sitaip turejo nutikti. Vat ir planuok doh.gif
Atsakyti
Labas is po savaitgalio.Nu ale ir uzpuole tave ***nora***bedos verysad.gif laikykis.

Ale sestadieni ir vejas buvo.Tai pagalvojau apie madrid,ar jai gerai tas vejas ar ne g.gif Kaip finisa pasiekete mirksiukas.gif

Selina,lyg tu pirkai nesiokle,kokia pirkai.Nu nezinau ar mano pana atlaikytu jos,bet jau galvociau kad man ir reikia,nes ranku jau nejauciu doh.gif Bet va ir as galvoju,kaip jas ten uzsiristi reikia,nes daug kas gira ,kad rankos laisvos.Tai dabar einu dazniau i lauka,kad nereiketu po namus nesiotis tongue.gif
Atsakyti
o teciui blogai, renimacijoj, insultas, kraujas uzpyle smegenis ir klinikos jau atsisake operuoti tokios bukles zmogu, ir dar koma 0 laipsnio, nu taip pasake jei teisingai supratau, dar kazka sake, bet nepamenu, tai sake nei girdi nei mato, nieko jau, tik guli....viskas is tikruju jau. na as jau kaip ir susitaikius, but buve anksciau ar veliau, ligonis buvo didelis istikruju... dabar dar mama su tecio broliu kuniga nuvese paskutiniam patepimui....... verkiu atsisedus is negalejimo nieko padaryti .


O gyvenimas tesiasi, gal ir sunkios dienos dar laukia, bet gyvensim toliau ir tikrai susibegsim, Nu va, su Pupa dar ir netycia susimatem pakeliui, o Pupos vaikai kokie grazus, kaip norisi ta mazaja paniurkyt, man tai patys graziausi tokie leliukai minkstuciai.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2011 05 09, 14:34)
  Selina,lyg tu pirkai nesiokle,kokia pirkai.Nu nezinau ar mano pana atlaikytu jos,bet jau galvociau kad man ir reikia,nes ranku jau nejauciu doh.gif Bet va ir as galvoju,kaip jas ten uzsiristi reikia,nes daug kas gira ,kad rankos laisvos.Tai dabar einu dazniau i lauka,kad nereiketu po namus nesiotis tongue.gif


Sveika, pirkau vaikjuostę, bet be šansų man ją užsirišt. Tik vaiko rikdymas gavosi, kol eksperimentavau. Maniškis irgi rankinukas ir didelis rėksniukas, tai elgiuosi taip, kaip tu - daug lauke būnu. Tik, kad šiandien vyrukui ir vežimu važiuot nepatiko. Gal pilvelį skaudėjo, nes vis verkšleno ištisai. Turiu ir nešioklę, tai gal jau su ja bandysiu po kokių 2 svaičių nešiot. Labai dėl stuburiuko bijau.

Madrid, kaip sekėsi? Ar vėjas padėjo finišą pasiekt?

Nona, užjaučiu dėl tėvelio, laikykis.
Atsakyti
Nu tai taip,Pupos vaikai tikri pupuliukai lotuliukas.gif

Selina,o as susidomejau ta Mei tai nesyne,nu bet kaip studijuoju tai nezinau ar mokeciau uzsiristi.Viena mama kur siuva sake pamokintu uzsiristi.Bet vel klausimas ar ji ten sedes,nes labai judri g.gif Jei nepaslaptis kiek mokejai blush2.gif

Madrid neatsigauna dar po sestadienio mirksiukas.gif

Nu va,o mes su nora jau antra pasimatyma turejome mirksiukas.gif ,einam ,ziurim viena i kita ir sprendziam ar ta smile.gif Laikykis***nora***is pasakojimu supratau,kad jau vistiek zmogus ligotas buvo.Kaip bebutu vistiek liudna verysad.gif Bet tu vistiek savam stiliuje,atlaikysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia vel tylu ramu, tai as parasysiu... pas mane juodasis periodas prasidejo, blyn jis kada nors baigsis g.gif .... tevelis dar guli komoj be jokiu pokyciu, o durnavot katinas pradejo, na "durnavot" tai jau mano piktas zodis, vargsiukui nuplioko nugaroj lopas odos, tai daktarelis pasake kad susimuse toj vietoj matomai, bet jokiu nei erkuciu nei grybo nera, bet... yra didele isvarza kuria reiketu isoperuoti ir kainuoja 150 mazdaug....jau sukisau 90 litu vaistam ir vel "dovanele"... jau net nezinau ka daryti kad lytu pinigais tai jo... o daba is vienos algos gyvenu su sunum tai dar katina gydyt reikia......o gal uzmigdyti ir viskas, nu nesu bejausme ir besirde, bet jau negaliu, atsilo oras, o mane sitokios nelaimes uzklupo, dar sunus varineja su dviraciais, tai vakar parvede jau dvirati su perdurta padanga ir ratu, nes stiklo suke istrigo... nu sakau, sakes mano piniginei.... tai gerai kad garaze dar vienas dviratis stovi, tai nurenge ana ir vei i trasa, o as jau bijau kad dar tam kas neatsitiktu....

papasakokit ka nors grazaus ir mielo, o tai nususausiu su kocelu mirksiukas.gif , jau tas mano stilius visai neptinka.....
Atsakyti