Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno draugių namučiai

QUOTE(PUPA13 @ 2011 05 16, 10:14)
O ,seniai matyta bigsmile.gif O tu namie prie kompo neprisedi,kaip fainai jei taip.Nes man jis puse namu ruosos sueda,kol visokius pletkus paskaitau lotuliukas.gif

sikart buvau tokia saunuole rolleyes.gif , ugdziau savo valia ir kantrybe, ir tik pora kartu buvau isijungus emailus patikrint ir viskas, o siaip tai jooooo kompiuteris siais laikais "suvalgo" nemazai laiko, nors daba kai orai buvo neblogi tai ir kovot buvo lengva lotuliukas.gif, prasikapsciau prie namo, nes vis tai to tai ano prigalvoju prikist i veja, maniskis sako, kad sugadinau jo golfo aikste lotuliukas.gif ir pridariau papildomu kliuciu bigsmile.gif , bet kaip nepjaunu as zoles, tai ziuriu kaip man grazu, o ne kaip patogiau ax.gif
Atsakyti
laba visoms kaunietems,
sorry kad patersiu temele bet norejau pasiulyti namines vistienos,jeigu ka domina mielai prasom i az.
dar karteli atsiprasau kad isiterpiau blush2.gif
Atsakyti
sveikos gyvos smile.gif
kaip pavydziu kazkam atostogu... noreciau ir as... net ne atostogu, o kokias 3 dienas nieko neveikt, tiesiog ilsetis, skaityti knygas...
o daba - darbas darba veja... o dar mokslai. nors jau i pabaiga. ir aisku pacioj geriausioj vietoj baigiasi biggrin.gif cia kaip visada tikriausiai - paciam gale daba mokina nagu priauginima. tai taip patiko, kad iranga ir priemones jau perku. nes tooooki malonuma pajauciau, kad pusei Kauno nagus priauginsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu tu ir uzsikabliavai tongue.gif
Noriu taves paklausti kokios kainos mazdaug dezuciu,uzsukau siandien i silver sity,tai raso kad 45%nuolaida,tai man dezute 10lt kainuotu.Tai cia normali kaina.Nu visai nesigaudau tam reikale blush2.gif Labai noriu nusipirkti dezute ir su tavim susipazinti blush2.gif madrid.

O kur musu laseliukas,niekas nezinote.Kazkaip ilgai neapsilanko.

Atsakyti
Pupa, o kokio dydzio dezute? ar medine? ar kartonas? o gal tik lukstas? ir kokybe priklauso kokia, ar tvirta? Orientacijai pasiziurek: www.decoupage.lt ten buna nebrangiu ir geru dezuciu ir galima pasiimti pas juos savanoriu pr. tai nereikia uz siuntima moket smile.gif
o su manim susipazinsi wink.gif as dabar studija nusprendziau isirenginet, tai ne tik grozio, bet ir visokiu dirbiniu studija darysiu smile.gif galesit ateit padekupazint drasiai smile.gif
Atsakyti
Uoj,kaip smagu pas tave turetu buti mirksiukas.gif O zinok jau savanoriuose jos nebera.Pasiskambinau pasitikslinti tai Vilniaus g.13 dabar.Tam ju puslapi tai tikrai jos man tvirtesnes atrodo,nes vakar kur ziurejau tai tokios kartonines ir labai nedailios.Nu kada reikes ten nuvaziuoti,nes as nemegstu pirkti internetu,noriu pati paciupineti ir tada pirkti.Nebent jau buna patikrintas daiktas blush2.gif

O as prisiminiau,kad ir dabar nelabai turesiu laiko,nes mama guldo i ligonine tai reikes kazkaiptai suktis ir laiko nelabai bus verysad.gif
Atsakyti
Laba,seniai buvau uzejus.Pas mus pakavimo procesas vyksta,jau si savaidgali kraustysimes.

Nora uzuojauta.

Madrid kiek pas tave(tikiuosi nieko tokio kad kreipiuosi tu) kastuoja susitvarkyt nagucius?

Raimuitei sekmes isivaziuot i darbeli.






Atsakyti
Sveikutės, mano abu mažyliai serga verysad.gif Gaila labai mažiuko, nes temperatūra vis 38.5 pakyla, o dukrytė sloguoja ir kosti, visą naktį sausai atsikosėt negalėjo. O ketvirtadienį viešas diplominio gynimas. net neįsivaizduoju ką aš ten papasakosiu neturėdama kada pasiruošt doh.gif

silvia007 kur kraustaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selina: 17 gegužės 2011 - 11:02
Selina,laikykis zinau kaip sunku kai maziukai serga,manoji ir neperseniausiai persirgo.Daug daug sveikatytes vaikams 4u.gif 4u.gif

Issikraustom prie sauletekio dabar.
Atsakyti
Aciu mergaites uz uzuojauta.....

QUOTE(silwia007 @ 2011 05 17, 12:53)
Issikraustom prie sauletekio dabar.

Valiooo, musu rajonas pleciasi, mum su Pupa iki sauletekio ranka paduot taip sakant....na mergytes su ligom laikykites, labai vel salta, kur ta vasarele? , O pas madrid as vaziuosiu vaiku daboti kol jus dekupazinsites.. meetas bus gathering.gif
Atsakyti
O man tada uzsifiksavo kad ejai ledu i kioska pirkti,tai sekmadieni su sunum apziurejom ir ka bigsmile.gif vakar vel vareme .Papigiai mirksiukas.gif

Lauksim ikurtuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2011 05 17, 15:38)
O man tada uzsifiksavo kad ejai ledu i kioska pirkti,tai sekmadieni su sunum apziurejom ir ka bigsmile.gif vakar vel vareme .Papigiai mirksiukas.gif

  Lauksim ikurtuviu mirksiukas.gif

Cia apie mane ir mano ledus?, jei taip tai tam kioskeli pigus ledai, jau pardese po lita geru ledu nera, o man labiausiai patinka sokoladiniai su sokolado gabaliukais..... apsiedimas totalus
Atsakyti