Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Turiu viesbutyje interneta clap.gif clap.gif

Na ka, siandien susitikau su savo PORELE!!!! wub.gif wub.gif Ir fotogeniski jau nuo pacios mazumes, nes nuotraukele toookia grazi, kad ziuriu ir ziuriu wub.gif wub.gif

(sunku patiketi dar vistiek...)
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 05 07, 20:24)
Tikrai pasiulys dar biggrin.gif O kada tau pas gydytoja? 4u.gif


Per tris savaites sake atsius laiska del vizito. Och tu velnias tai ka dar viena operacija laukia doh.gif O histero didesne uz laporaskopija? ir vel dvi arba tris skylutes turesiu? doh.gif


Zubriuka - isivaizduoju kaip grazu. Aukit sveikuciai, diduciai. Stai ko truksta iki pilnos laimes seimoje wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 07, 20:34)
Turiu viesbutyje interneta clap.gif clap.gif

Na ka, siandien susitikau su savo PORELE!!!!  wub.gif  wub.gif Ir fotogeniski jau nuo pacios mazumes, nes nuotraukele toookia grazi, kad ziuriu ir ziuriu wub.gif  wub.gif

(sunku patiketi dar vistiek...)

clap.gif clap.gif clap.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 05 07, 20:42)
Per tris savaites sake atsius laiska del vizito. Och tu velnias tai ka dar viena operacija laukia  doh.gif O histero didesne uz laporaskopija? ir vel dvi arba tris skylutes turesiu?  doh.gif
Zubriuka -  isivaizduoju kaip grazu. Aukit sveikuciai, diduciai. Stai ko truksta iki pilnos laimes seimoje  wub.gif  wub.gif

Per histeroskopija jokiu skiluciu nedaro :mirksiukas:aisku daro su narkoze,bet ziuri per maksti,tai ne taip baisu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 07, 20:42)
Per tris savaites sake atsius laiska del vizito. Och tu velnias tai ka dar viena operacija laukia  doh.gif O histero didesne uz laporaskopija? ir vel dvi arba tris skylutes turesiu?  doh.gif

Histero zymiai mazesne operacija ir kaip jau lenkaK rase nebus jokiu skyluciu 4u.gif Lauksim tavo naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 20awww11 05 07, 20:34)
Turiu viesbutyje interneta clap.gif clap.gif

Na ka, siandien susitikau su savo PORELE!!!!  wub.gif  wub.gif Ir fotogeniski jau nuo pacios mazumes, nes nuotraukele toookia grazi, kad ziuriu ir ziuriu wub.gif  wub.gif

(sunku patiketi dar vistiek...)

Awww... wub.gif wub.gif wub.gif labai dziaugiuosi uz tave .
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 05 07, 11:47)
ice|tea aciu  wub.gif , palauksiu truputuka, palauksiu ir tada tiksliai zinosiu rezultata! II juosteles buvo, jauciu, nuostabus!

Dominyyka taip jau saugom, jau taip saugom. Ir mylim ir glostom ir meldziam pasilikti su mumis!

Cituk, tai ka, nauja pradzia?

*mano plakatas
Iki rezultatu liko 10 dienu. Ir daug ir mazai. Kol kas pagrindinis pojutis tik vienas - baime.
Pradejau surinkineti delione, tokia nerealiai sunkia, puse ploto - dangus.
Kaip paaiskinti 6,5 kg katinui, kad noras paguleti ant mano pilvo - netinkamas. Kosmaras kaz koks... Jau susipikom juodai. Ir lenda ir lenda. As tik prigulu - tas jau taiko. Ir toks piktas, kad neleidziu  blink.gif  blink.gif
Damos, o kita savaite pas mus nusimato geru rezultatu?

Mano kate tai neatstoja , nuo pirmos zirniuku parsivezimo dienos . Tai gali buti geras zenklas ! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lenkaK @ 2011 05 07, 20:46)
clap.gif  clap.gif  clap.gif Sveikinimai 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:

Per histeroskopija jokiu skiluciu nedaro :mirksiukas:aisku daro su narkoze,bet ziuri per maksti,tai ne taip baisu 4u.gif



QUOTE(pliuske @ 2011 05 07, 23:00)
Histero zymiai mazesne operacija ir kaip jau lenkaK rase nebus jokiu skyluciu 4u.gif Lauksim tavo naujienu mirksiukas.gif


Ai tai tada tegul daro, cia visai nieko ax.gif

ir dar galvoju kad reikia isigyti kate ir nereikes panikuoti del jokiu pozymiu, nes ji parodys ar as nestuke.gif
Warwara tavo katyte jau savo nuosprendi padare tu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 07, 17:34)
Turiu viesbutyje interneta clap.gif clap.gif

Na ka, siandien susitikau su savo PORELE!!!!  wub.gif  wub.gif Ir fotogeniski jau nuo pacios mazumes, nes nuotraukele toookia grazi, kad ziuriu ir ziuriu wub.gif  wub.gif

(sunku patiketi dar vistiek...)


Sveikinimai! wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif Dabar Vesk saugiai namo smile.gif Sekmes kelioneje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 07, 20:34)
Turiu viesbutyje interneta clap.gif clap.gif

Na ka, siandien susitikau su savo PORELE!!!!  wub.gif  wub.gif Ir fotogeniski jau nuo pacios mazumes, nes nuotraukele toookia grazi, kad ziuriu ir ziuriu wub.gif  wub.gif

(sunku patiketi dar vistiek...)

kaip faina wub.gif wub.gif nuosirdziai dziaugiuosi ir sveikinu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Adrija
QUOTE
Jam noris su chebra guleti!
Nu katinai, jie jaucia kas ir kaip smile.gif

Citas
QUOTE
O kodel tu nenori savo katinuko ant pilvuko. Juk jis tikrai nesuspaus nieko
Cituk, tai 6.5 kg gyvo svorio!!!

Puk
QUOTE
Leisk saviškui nors šalia pilvo pagulėti
Tai kad nenori salia, nori ant. Bet supyko jau galutinai, nebelenda smile.gif

aiste 35
QUOTE
Mano kate tai neatstoja , nuo pirmos zirniuku parsivezimo dienos . Tai gali buti geras zenklas !
Nu, man otai lenda prie manes visada. Kus skauda, ten katinas. Bet nemanau kad tai koks zenklas smile.gif

Zubriuka wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Cia tai bent svajones pildosi! Nerealiai!! Sveikinu ir gero skrydzio! wub.gif wub.gif pas teveli!

*mano plakatas
Nu ka, viskas tvarkoj liktais. Tik kartais toks sunkumas pilvo apaciuoje, praeina kai pavalgau, bet geriau jauciuosiu nei po IUI.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Cituk, kaip tavo memes ??? As tai plaukimo cempionate, visus patalus suvariau doh.gif ir skauda pilva kaip paauglysteje
Darysiu histero. Daugiau nera ka. Ir dar kartosiu tyrimus lv, nes jau mastau gal lt ko nerado.

Warwara, kaip zirniukai jauciasi ??? Pilvuke kuiciasi ar ramus ?
Dziaugiuosi uz visas kurios dabar skaidymo etape. wub.gif thumbup.gif
Labai noriu tiket, kad mano kitas irgi toks bus, nes lieka tik tas vienas kitas kartas.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 08, 10:21)
Labas rytas 4u.gif
Cituk, kaip tavo memes ??? As tai plaukimo cempionate, visus patalus suvariau doh.gif ir skauda pilva kaip paauglysteje
Darysiu histero. Daugiau nera ka. Ir dar kartosiu tyrimus lv, nes jau mastau gal lt ko nerado.
Labai noriu tiket, kad mano kitas irgi toks bus, nes lieka tik tas vienas kitas kartas.


Nu zinok mano neperstipriausios unsure.gif Vakar vakare visai aprimo, tai jau susinervinau kad kaip as surinksiu pvz siusti i t graikija. bet siandien jau vel normaliai. Bet strenas tai jau kartais taip suskausta kad ojojoj blink.gif
As tai manau kad kad gerai kad gausios (man po 1ivf buvo gausios labai) issivalo viskas ir geriau pasiruosia kitam bandymui. Mano histero priklausys nuo daktaru cia, bet paklausiu butinai.
Dominyyka jau girdziu tavyje optimizmo ir tikejimo gaideles ir man tai labai patinka. Aisku kad bus gerai viskas. Negalvoji apie akupunkturos kelis seancus? labai nuramina nerviukus, o tu tikrai labai jautri pas mus o stresas gali pakenkti 4u.gif

Warwara - kareiveli pirmyn, darykit kompromisa, leisk katineliui galvyte padeti ant pilvo o savo 6 likusius kg salia lotuliukas.gif ir abu laimingi, ir vaikuciai pripras prie juos laukianciu namu gyventoju tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 07, 07:47)
*mano plakatas
Iki rezultatu liko 10 dienu. Ir daug ir mazai. Kol kas pagrindinis pojutis tik vienas - baime.
Pradejau surinkineti delione, tokia nerealiai sunkia, puse ploto - dangus.
Kaip paaiskinti 6,5 kg katinui, kad noras paguleti ant mano pilvo - netinkamas. Kosmaras kaz koks... Jau susipikom juodai. Ir lenda ir lenda. As tik prigulu - tas jau taiko. Ir toks piktas, kad neleidziu...


As ant sono atsigulusi salia katuli pasiguldyciau. ax.gif 4u.gif

QUOTE(Puk @ 2011 05 07, 10:11)
Kai tik tapau  nestuke.gif , katinas neatsitraukė nuo mano pilvo mirksiukas.gif
Leisk saviškui nors šalia pilvo pagulėti...

drinks_cheers.gif


QUOTE(taja78 @ 2011 05 07, 10:45)
Oi,kaip noreciau ten persikraustyti  ax.gif Tikekimes....
Mes daremes Ispanijoj.Viskas labai gerai,bet kad niekas manes nepaprotino.I darba isejau antra diena  doh.gif ,sako,kad po to IVF vairuot masinos negalima,o as.....


Persikraustysi. 4u.gif
Privaciai dareisi? ax.gif 4u.gif
Neliudek, sekantis tikrai atnes II. 4u.gif

Cituk, uz mm. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikinu Zubriuka, NUOSTABU! wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti