Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai


Labas rytas 4u.gif o as gavau laiska is daktaro del histero iparase daryt be narkozes , tipo nera skausminga ir man paciai bus pigiau, nes vistiek bus dar islaidu-ivf. Net nakti blogai miegojau. Kaip gali but neskausminga, jei yra variantas su narkoze unsure.gif unsure.gif ??? Ui ui bijau ziauriai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 10, 05:30)
Labas rytas 4u.gif o as gavau laiska is daktaro del histero iparase daryt be narkozes

Brrr.. man su narkoze dare. Gal panasi procedura i kiausintakiu pratekamuma, tai kenteti galima, bet net ir tuo atveju kartais nuskausmina..
Atsakyti
*traukia plakata
O, kiek daug dalyviu! Kiek daug bus geru naujienu neuzilgo! wub.gif


ice|tea
QUOTE
Warwara, jau visai nebedaug liko!!!
Jo, liko tik savaite. Bet manau neistversiu ir priduosiu krauja pirmadieni. Bus 11 DPI.
Mano pilvas pradejo skaudeti. Mano mmm visada skirtingai prasideda: skausmu lokalizacija, stiprumas. Tik jau kaip mmm visai salia - tada skausmas praktiskai vienodas. Dabar toks tarsi tempimas prie tos vietos, kur koja prie uzpakalio tvirtinama lotuliukas.gif Taip irgi buna... Iki mmm teoriskai dar savaite. Baime, net nesitikejau kad butent sitas jausmas bus pagrindinis.
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip daryt be narkozes. Man cia kazkas ne taip. Jau aplamai viskas baime kelia unsure.gif
Atsakyti
Dominyyka
O jei gyd. pasakyti - nenoriu be narkozes! Nenoriu taupyti!
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 10, 07:15)
Neisivaizduoju kaip daryt be narkozes. Man cia kazkas ne taip. Jau aplamai viskas baime kelia unsure.gif



Dominyyka,o tu gal ne lt jei daro be narkozes?
As UK dariausi be narkozes,o irgi bijojau-reiktu dar karta tikrai prasyciaus be narkozes,kad be reikalo chemijos negaut.Ypac jei diagnostine.Nera malonu,bet tikrai neskauda,o likus valandai iki proceduros nuo skausmo pora tableciu ikalk ir viskas.
Aisku pasirinkimo reikalas cia.

Lekiu pas gydytojus,susirinkt receptuku vaistams.Kazin kiek ir ko gausiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 10 gegužės 2011 - 08:22
T.P.Keberiokst
Sekmes didiziausios! wub.gif
Atsakyti
Labas rytas peneles 4u.gif

Renkasi po truputi kompanija, matau bigsmile.gif

O man valkatos vis dar neateina......Nezinau kodel, jau pradedu prisikurti visokiu nesamoniu.....Veluoja 3-4 dienos unsure.gif Gerai bent tiek, kad kada jos beateitu, gersiu KT, kad nustatytai datai (birzelio 5-6) jos jau butu vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 10, 08:33)
Labas rytas peneles  4u.gif

Renkasi po truputi kompanija, matau  bigsmile.gif

O man valkatos vis dar neateina......Nezinau kodel, jau pradedu prisikurti visokiu nesamoniu.....Veluoja 3-4 dienos  unsure.gif  Gerai bent tiek, kad kada jos beateitu, gersiu KT, kad nustatytai datai (birzelio 5-6) jos jau butu vietoj  ax.gif


kai nereikia tai ateina,o kai reikia tai nesulauki,ot erzina,bet nieko ateis ir tada pradesi savo kelia nestuke.gif link
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 05 08, 19:15)
Sveikos 4u.gif
Galvojau kurioje temoje rašyti... bet...kadangi šį sunkų kelią pradėjau šioje temoje, nutariau rašyti čia.
Trumpai papasakosiu vieną istoriją  mirksiukas.gif wub.gif Beveik šešiolika metų viena šeima negalėjo susilaukti savo vaikučių. Buvo išbandyta kas tik įmanoma - kelios laparoskopijos, histeroskopijos, plastinė rekonstrukcinė kiaušintakių operacija, keturi IVF... niekaip nesisekė... atrodo lyg viskas einasi gerai, ir stimuliuojasi, ir embrionai geri, ir nukrypimų kaip ir didelių nėra, išskyrus kiaušintakius, tačiau...Pagaliau pora kreipėsi į kaimynus latvius (RRC ir Embrions). Ruošiantis penktąjam kartui nieko įpatingo nenaudojo, na, vitaminus, žoleles, Q10, vit. D3. Taigi, š.m. vasario pabaigoje startavo su blokuojančiais, kovo pradžioje stimuliacija, pabaigoje - punkcija ir įsodinimas. Ir šį kartą viskas vyko sklandžiai, išpunktavo 18 kiaušialąsčių, apsivaisino 12, įsodinimo dieną liko 8. Du puikios kokybės 8 last. embrioniukus įsodino, kitus likusius 6, taip pat gerus, užšaldė. Pora perdaug nieko nesitikėjo, galvojo, kad eilinį kartą teks nusivilti... jokių poižymių...nieko. Tačiau 11 DPĮ visvien pasidarė HCG. Jis - 54,1 bigsmile.gif Sužinojus rezultatus prasidėjo tikra ta žodžio prasme šokas - trūko oro, drebulys, galiausiai ašaros... Po keletos dienų prasidėjo pykinimas, krūtys pasidarė šiek tiek jautresnės. 19 DPĮ pakartojo HCG, jis 785. Ne kas 48 val. didėja, gal kas 50, tačiau didėja bigsmile.gif Vis dar nesitiki...po savaitės Crinone pasirodo, lyg rusvas, skauda gimdos srityje...baimė neišpasakyta ir taip nežinia dar savaitė. Pagaliau vizitas, visu gražumu pasirodo puslytė su viduje esančiu darinuku wub.gif Gyd. patvirtina, kad viskas gerai, nežiūrint į tai, kad širdelės veiklos dar nėra. Apsidraudimui dėl tepimo paskiria magnesiu diasporal du kart į dieną (pasirodo magnis žemutinė riba). Kitas vizitas dar po poros savaičių, laukimas, nerimas... Pagaliau ekrane pasimato žmogiukas, gyd. atsuka garsą - širdelė tokia gražia melodija tuk, tuk. Gyd. įvertinimas - širdelės veikla ideali, dydis taip pat wub.gif  wub.gif  wub.gif Pagaliau pradeda šeima tikėti wub.gif  Laimė neišpasakyta, žodžiais neįmanoma to nusakyti wub.gif
Beje, šis kartas buvo psichologiškai labai sunkus, labai daug nesėkmių buvo (gedo mašina kelyje, per punkciją kraujagyslę pažeidė, prasidėjo kraujavimas ir t.t)
Taip... tai mano istorija blush2.gif Labai tikiuosi, kad ir toliau viskas klostysis sėkmingai. Žinau, kaip tokios istorijos jums yra svarbios, todėl ir dalinuosi. Kažkada man tokios istorijos atrodė didelė nepasiekiamybė, tačiau matot, stebuklų būna wub.gif  wub.gif  wub.gif
Sėkmės Jums visoms wub.gif

Kaip gera skaityti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif : nestuke.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti