Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 09, 17:35)
Zieminuke,dideliausi sveikinimai !!! 4u.gif
Kaip supratau ir Bykova kazkiek prisidejo?

Na nežinau kieno čia nuopelnas, net nemastom schmoll.gif Bet kad pas ją lanėmės ir lankomės tai faktas. Manau gal viskas kartu mums padėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 09, 16:51)
O kada planuojat startuoti? ax.gif

Kai atsivilks.Nezinau tik kada,nes po nepavykusio ziauriai gausios buvo.Gal uz kokius du menesius isbego biggrin.gif g.gif Velniai zino,kada prasides?Tada jau ....As irgi dar du turiu.Tikiuosi.Bet man baisu.Kazin kaip ten po to atsaldymo?Ar atsigauna jie?Galva man sukas,kai pagalvoju!!!!! unsure.gif
Atsakyti
Taja78, linkiu, kad greiciau parsivilktu tos nelemtosios ir pradetum antraji, laimingaji!!! wub.gif 4u.gif

Tiesa, nepaklausiau, o kokios bedutes pas jus? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 09 gegužės 2011 - 18:34
Zieminuke, sveikinimai! 4u.gif Uz sirdies griebianti istorija, bet svarbiu svarbiausia su laiminga pabaiga, kuri tokia pati laukia visu cia esanciu wub.gif

Zubriuka, na kolkas tik isivaizduoti galiu, kaip tai yra nerealu susitikti su savo dviem zirniukais wub.gif wub.gif uhhh, kaip fainiai!!! wub.gif

Penktadieni ir as jau keliausiu pas gydytoja, kazi ar jau gales pasakyt kiek ten pas mane pilvelyje pupso, vienas ar du... ax.gif siandien 13 dpi ir hcg-699 wub.gif
Papildyta:
Warwara, jau visai nebedaug liko!!! thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 09, 16:03)
Penktadieni ir as jau keliausiu pas gydytoja, kazi ar jau gales pasakyt kiek ten pas mane pilvelyje pupso, vienas ar du... ax.gif siandien 13 dpi ir hcg-699  wub.gif

wub.gif wub.gif lauksime naujienu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 09, 17:01)
O kelintas ivf,kur ir pas ka?Itrauksiu i sarasiuka  smile.gif

trecias ivf,lv pas treijsa
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 05 09, 17:22)
turejau ilgelesne pertraukele tai dabar kol perskaiciau visas naujienas  doh.gif Cituk labai gaila,bet negali geriem zmonem nesisekt, ateis diena kada busi labai nescia ir dar labiau laiminga, laikykis 4u.gif
Papildyta:
Na o as ryt po poilsio vel keliausiu pas gydytoja, aptarsim 2 IVF, nezinau kada pasiulys tikiuosi jau dabar galesim griebtis vaistu, memes prejo tokios ilgokos sakyciau po nesekmingo IVF visa menesi beveik sirgau doh.gif Jauciuosi moraliskai nusiteikus antram bandymui, kazin kaip mano saldyti turteliai gyvuoja, gaila kad ju mazokai tik 2, bet gal... wub.gif



Aciu Zaliuze, kaip Warwara sake, jei taip butu tai visos mes cia uznestetume po pirmu bandymu smile.gif

Kaip smagu kad jau greitai, linkiu sekmes jums su snaigiukais wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 09 gegužės 2011 - 19:13
Sveikos. Noreciau,kad ir mane itrauktumete i IVF saraseli si menesi, jau siandien parsiveziau Gonali, tik mano memes labai isdykauja, lyg pasirode ir pasislepe, ketvirta diena isdykauja nelabosios schmoll.gif
Bus mano pirmas ivf, tiesa IVF plius ICSI- LV pas Treijsa smile.gif Gal pavyks pagerinti jusu statistika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 05 09, 20:28)
Sveikos. Noreciau,kad ir mane itrauktumete i IVF saraseli si menesi, jau siandien parsiveziau Gonali, tik mano memes labai isdykauja, lyg pasirode ir pasislepe, ketvirta diena isdykauja nelabosios  schmoll.gif
Bus mano pirmas ivf, tiesa IVF plius ICSI- LV pas Treijsa smile.gif Gal pavyks pagerinti jusu statistika  mirksiukas.gif


Sveika atvykusi, pagal taip kaip sekmingai LV daktarai musu mergaites daro nestuke.gif ilgai tikrai neuzsibusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 05 09, 18:28)
Sveikos. Noreciau,kad ir mane itrauktumete i IVF saraseli si menesi, jau siandien parsiveziau Gonali, tik mano memes labai isdykauja, lyg pasirode ir pasislepe, ketvirta diena isdykauja nelabosios  schmoll.gif
Bus mano pirmas ivf, tiesa IVF plius ICSI- LV pas Treijsa smile.gif Gal pavyks pagerinti jusu statistika  mirksiukas.gif

Sveika atvykus 4u.gif Sekmes,viskas bus gerai!
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 09, 10:37)
Reginiukas.uk - primink is kelinto karto jums pavyko  ax.gif  drasinu save vis ir tikinu kad bus gerai viskas. Ir kokios buvo jusu priezastys kad reikejo IVF?


Pirma atgaminti reikia jau zinok ir skaiciu pameciau g.gif Taip:LT 3sviezi 1saldytais 1su vaistais,bet atsaldzius nebebuvo ka sodint sad.gif 1uk sviezias dar 1snaigiukai= nestuke.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 09, 10:40)

Reginiukai, aciu uz laukima, pasistengsiu neuztrukti, begsiu griudama pas Trejsa ant stalo tiesiai nuo altoriaus  lotuliukas.gif Sake priims  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Geras planas,na jau tada ir Dievulis palaimint turetu mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=Citas,2011 05 09, 11:17]
Va va man kaip tik reikia kad kas patyres papasakotu smile.gif Ar labai sunku treniruoti? ir ar labai daug reikia su juo eiti pasivaikscioti? nes kai kuriems sunims reikia net 3 kartus


As turiu suniuka,tik ne Koker spanieli o Sarpeju,jam jau 5metai,myliu ji labiau nei SB lotuliukas.gif lotuliukas.gif O patikek tai labai uzkreciama rolleyes.gif ..Kaip suzinojau kad turesim problemu su leliuku isigijimu nusipirkom suniuka smile.gif jis man buvo tikras liudesio gelbetojas,manau labai gera ideja isigyti mazyti sunyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 09, 14:41)
Merginos,kas geguze startuoja?Ar tik viena Jolantulia? ax.gif


Labuka 4u.gif
[/B]Keberiokst[B], deja as nestartuoju geguze unsure.gif , nes paskutiniai kraujo tyrimai gan auksta FHS parode, daktaras kaip ir rekomendavo dar pabandyti,bet dave sekmei tik 10%. Tai mes nusprendem geriau surizikuot ir varyti i Turkija daryti co-culture. Tiesa, dar turim nusiusti savo istorija ir tyrimus, ir gauti pirmine konsultacija... Ko gero tai bus musu paskutinis bandymas verysad.gif , bet bent jau zinosim, kad viska padarem ka galejom ir tikesim, kad sis kartas bus sekmingas. Planuojam lapkriti.
Mergytes, linkiu Jums visoms sekmes dideliausios begaudant gandriukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti