Įkraunama...
Įkraunama...

Išlikimas (survivor)

Kaip dziaugiuosi,kad siandien Ozis iskeliavo,man jis niekad nepatiko-pasikeles barbinas:) aplamai,siandienos serija tokia gerule vien del to balsavimo ir istysusio Ozio veido lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2011 06 03, 17:18)
Kaip dziaugiuosi,kad siandien Ozis iskeliavo,man jis niekad nepatiko-pasikeles barbinas:) aplamai,siandienos serija tokia gerule vien del to balsavimo ir istysusio Ozio veido  lotuliukas.gif


Man kaip tik gaila, kad jis iškeliavo. Ir nemanau, jog iš to kaip televizija sumontuoja serijas galima teigti ar žmogus pasikėlęs, ar ne... Dėl Parvati labai pikta, aš nesuprantu, jos elgesio visiškai. Išduoti draugus... Net pikta man į jos kikenimą pažiūrėjus. doh.gif
Atsakyti
Gerai,kad Ozzy's žvilgsniu negali žudyt, būtų keli lavonėliai biggrin.gif
Geriausia tai Alizos reakcija buvo - dar niekas taip akių nebuvo vartęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliauskas @ 2011 06 03, 18:44)
Gerai,kad Ozzy's žvilgsniu negali žudyt, būtų keli lavonėliai biggrin.gif
Geriausia tai Alizos reakcija buvo - dar niekas taip akių nebuvo vartęs doh.gif



Mm, tai Ozzis iškrito, nemačiau šiandien, tai ir gerai, nes man jis nebepatiko, per daug skalndė padebesiais šiam sezone biggrin.gif
Atsakyti
aš tai ir džiaugiuos, Ozzis šitam sezone per daug snobiškas, pasitikintis savim.. anksčiau kovodavo iki galo, o rungty pasidavė dėl spurgų. biggrin.gif Cook'o salose man jis labiau patiko..
Atsakyti
bet tai Jason'o naivumas ... gaila , kad jis iskrito ,labai man patiko smile.gif
Atsakyti
net gaila, kad Jasoną mulkina kas tik netingi.. šiandien daug Natali rodė, ankščiau visai nebuvau į ją atkreipus dėmesį
Atsakyti
Bet Natali jau taip išsišoko, atskleidė kokia yra intrigantė, pradėjo beveik visam paradui vadovaut. Dabar ji man taip pat nepatinka kaip ir Parvati schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2011 06 07, 13:42)
Bet Natali jau taip išsišoko, atskleidė kokia yra intrigantė, pradėjo beveik visam paradui vadovaut. Dabar ji man taip pat nepatinka kaip ir Parvati  schmoll.gif


Visiškai sutinku... drinks_cheers.gif
Bėje įdomų dalyką aptikau, gal kas žino kaip iš tikrųjų yra. Sekančiame sezone kuris vadinsis Survivor: South Pacific dalyvaus Ozzis? wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
o man Parvati patinka,visai nieko pries buciau jei laimetu smile.gif o sekanciam sezone ,taip,dalyvaus Ozzis.
Atsakyti
Kiek suprantu šitas Mikronezijos sezonas paskutinis TV6 eteryje...
Atsakyti
Pagal ka sprendziate, kad sis sez. Paskutinis?
P.S siam sez labai jau lengvai visi randa nelieciamybe,per viena diena.
Atsakyti