Įkraunama...
Įkraunama...

Išlikimas (survivor)

na 22 sez. laimejo Robas,kaip ir palaikiau biggrin.gif sauniai sustrategavo,suzaide.dziugu. smile.gif nors paskutineje sesijoje truputi per pasiputes pasirode jau. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2011 05 24, 14:27)
na 22 sez. laimejo Robas,kaip ir palaikiau  biggrin.gif  sauniai sustrategavo,suzaide.dziugu. smile.gif  nors paskutineje sesijoje truputi per pasiputes pasirode jau.  blink.gif


nu negi būtina visiems, kurie tą sezoną žiūrės tik ateityje, paskelbti kas ką laimėjo? rolleyes.gif
Atsakyti
mes cia jau diskutavom ta sezona ir taip;)
Atsakyti
QUOTE(wwe-fan @ 2011 05 24, 19:32)
mes cia jau diskutavom ta sezona ir taip;)


diskutuoti tai galima, žinoma. Kol tv6 iki ano daeis - tai visi jau pamirš kas čia buvo diskutuota. Bet vat laimėtojų tai manau nereiktų skelbti, nes paskui žiūrėti daug kam gali būti ne taip įdomu. Ne veltui gi daugelis vengia žiūrėti google ar youtube kas ką laimėjo, kad būtų įdomiau žiūrėti. Aš irgi visus sezonus žiūrėjau jau, bet nu neateina į galvą ateiti ir pasakyti, kad vat Fans and Favorites sezoną laimės tas ir anas. Bet čia tik mano nuomonė, žinoma. Aš gi, kaip minėjau, jau mačiau kas laimėjo tą 22 sezoną, tai man niekas nieko nesugadino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyna su sijonu @ 2011 05 24, 13:27)
na 22 sez. laimejo Robas,kaip ir palaikiau  biggrin.gif  sauniai sustrategavo,suzaide.dziugu. smile.gif  nors paskutineje sesijoje truputi per pasiputes pasirode jau.  blink.gif


reikejo nors geltonu sriftu schmoll.gif dabar nebeidomu bus ziureti verysad.gif
Atsakyti
Taip laukiau, kad žiūrėsiu 22 sezoną, o čia taip ėmė ir viską sugadino pasakius kas laimėjo ... kaip taip žmonės neturi supratimo... tai čia tas pats kaip atsiliepimuose apie filmus viską nupasakoti kaip baigsis.. nors dėl filmų tai dzin - daug jų yra.. o vat survivor'ų naujų sezonų ilgai laukti reikia...
Atsakyti
Gaila Yao , galejo Cirie kristi ...
Atsakyti
QUOTE(smile4u @ 2011 05 25, 19:27)
Gaila Yao , galejo Cirie kristi ...


Man praitame sezone Cirie labai patiko, šitam šiek tiek blogietė pasidarius, bet puikiai sužaidė šiandien. Yao man kažkaip negaila. schmoll.gif Svarbu Ozzy tegu tik palieka. tongue.gif
Atsakyti
bet taip aiškiai parodyt savo vadovavimą, aš nustebus...įdomu,kada ją išmes, nes tikrai niekas jos ilgai nelaikys g.gif aš tuoj pasidarysiu Fanų genties gerbėja - nes tos Favoritų strategijos doh.gif
Atsakyti
Man tai šiame žaidime ir yra įdomiausia vieta strategijos, kas ką apgaus, pergudraus, išduos. biggrin.gif
Atsakyti
dievinu Ozzį, rado neliečiamybę ir dar netikrą padirbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crystal @ 2011 05 26, 16:42)
dievinu Ozzį, rado neliečiamybę ir dar netikrą padirbo biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti