Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus (2)

QUOTE(Auryte @ 2012 01 30, 11:05)


Labai labai ačiū už išsamius atsakymus 4u.gif
Ech, o aš vis dvejoju ir neapsisprendžiu: ir noriu, ir bijau, nedrąsu kažkaip. Žinau, kad tai puiki galimybė ir, kiek teko girdėti, besigailinčių nebūna, bet vis tiek nelengva ryžtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 01 30, 16:47)
Labai labai ačiū už išsamius atsakymus 4u.gif
Ech, o aš vis dvejoju ir neapsisprendžiu: ir noriu, ir bijau, nedrąsu kažkaip. Žinau, kad tai puiki galimybė ir, kiek teko girdėti, besigailinčių nebūna, bet vis tiek nelengva ryžtis doh.gif


O kas gi baisu taip? As sakyciau pildyt prasyma dalyvaut atrankoj o po to ir ziuresi, jei atrinks.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 01 30, 15:47)

Ech, o aš vis dvejoju ir neapsisprendžiu: ir noriu, ir bijau, nedrąsu kažkaip. Žinau, kad tai puiki galimybė ir, kiek teko girdėti, besigailinčių nebūna, bet vis tiek nelengva ryžtis doh.gif


Aha, man irgi baisu ryžtis, vien dėl to, kad nesu buvus užsienyje viena, tai man čia bus didelis išbandymas, bet žinau, kad nenuvažiavus turbūt gailėčiaus dar labiau rolleyes.gif Aš jau apsisprendusi į Norvegiją taikyt, jau ir norvegų kalbą mokausi biggrin.gif Gal kuri buvot Norvegijoj, ar kitoj Skandinavijos šaly? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2012 01 30, 16:47)
Ech, o aš vis dvejoju ir neapsisprendžiu: ir noriu, ir bijau, nedrąsu kažkaip.


QUOTE(Inspiratative @ 2012 01 30, 19:24)
Aha, man irgi baisu ryžtis, vien dėl to, kad nesu buvus užsienyje viena, tai man čia bus didelis išbandymas, bet žinau, kad nenuvažiavus turbūt gailėčiaus dar labiau rolleyes.gif  


Imkit po balionėlį pilną ryžto 4u.gif 4u.gif Aš ir pradžioje bijojau, nedrąsu buvo. Märchen, prašom, buvo malonu. Inspirative, prieš erasmus iš viso nebuvau užsienyje, o taip pat tokį ilgą laiką toli nuo namų. Ir ką? Ir nieko, viskas tik super ! Patirtis neįkainojama. thumbup.gif Kiek pamatai, sužinai, išmoksti, pasisemi daug gyvenimiškos patirties... Jei tik tokia galimybė yra - važiuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auryte: 31 sausio 2012 - 10:43
QUOTE(Leyla @ 2012 01 30, 18:24)
O kas gi baisu taip? As sakyciau pildyt prasyma dalyvaut atrankoj o po to ir ziuresi, jei atrinks.

Turbūt ta nežinomybė labiausiai gąsdina: kas per žmonės, kokia aplinka ir t.t. laukia. Be to, tikrai nelengva būtų kone pusę metų praleisti svetimoj šaly be šeimos ir draugų. Vien tik čia koks iššūkis cool.gif

QUOTE(Inspiratative @ 2012 01 30, 20:24)
Aš jau apsisprendusi į Norvegiją taikyt, jau ir norvegų kalbą mokausi biggrin.gif

Na va, jau norvegų kalbos mokymasis - puikus akstinas mirksiukas.gif

QUOTE(Auryte @ 2012 01 31, 12:42)
Imkit po balionėlį pilną ryžto  4u.gif  4u.gif

Ačiū už padrąsinimą! rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galima prisijungti į jūsų būrelį ;}
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir aš jungiuosi. Planuoju rudeniop važiuot, dabar sėdžiu su motyvaciniu ir stengiuos parašyt kuo geresnį. Tik va, kaip parašyt patį geriausią? Ką patartumėt? g.gif
Atsakyti
sveikos, noriu prisijungti...
Naktimis nemiegu biggrin.gif turiu galimybe dalyvauti Erasmus ir pirmenybe antrakursiam į Portugalija Viana do Castelo politechnikumo institutas, gal kas buvote? Norėčiau kad pasidalintume savo patirtimi, kaip pinigų atžvilgiu ir kalbos?
Mane labai domina studiju sunkumas?
Mano anglu kalbos žinios -pradmenys, ar verta važiuoti svetur? Kaip su kalba?
Atsakyti
QUOTE(DovileŠ @ 2012 03 06, 12:44)
sveikos, noriu prisijungti...
Naktimis nemiegu biggrin.gif turiu galimybe dalyvauti Erasmus ir pirmenybe antrakursiam į Portugalija Viana do Castelo politechnikumo institutas, gal kas buvote? Norėčiau kad pasidalintume savo patirtimi, kaip pinigų atžvilgiu ir kalbos?
Mane labai domina studiju sunkumas?
Mano anglu kalbos žinios -pradmenys, ar verta važiuoti svetur? Kaip su kalba?


jei anglų tik pradmenys, tuomet bus sunkoka ten nuvažiavus. galima iš karto tam nusiteikti. bet tuomet gal gerai moki kitą kalba - prancūzų, ispanų?
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2012 03 06, 15:18)
jei anglų tik pradmenys, tuomet bus sunkoka ten nuvažiavus. galima iš karto tam nusiteikti. bet tuomet gal gerai moki kitą kalba - prancūzų, ispanų?

tai vat kad pas mane kalba - vokiečių ir nė nežinau smile.gif kalbos bajeras mane sustabdo vykti į Portugaliją....
Atsakyti
arba tuomet dar pulk mokytis. dar nemažai laiko iki rudens - geri pusę metų smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kokiu nors atsiliepimu turite apie Nikosijos universiteta? smile.gif
Atsakyti