Įkraunama...
Įkraunama...

Erasmus (2)

QUOTE(INGnkl @ 2013 01 09, 15:26)
Sveikos!  4u.gif

Tiek atsiliepimu isgirdau geru apie Erasmus, tai kad nusprendziau tobulinti savo anglu kalba ir bandyt vaziuoti, bet va suzinojau kad jei vaziuoji pvz ikokia Ispanija tai ir Ispanu kalba turi egzus laikyti.. Kadangi tobulinu tik savo anglu kalba tai ka jau kalbeti apie ispanu, vokeciu, turku ar kokia kita kalba.. Nors vienas pazistamas kai vaziavo i ispanija man atrodo visai kalbet nemokeju ispanu kalba.. tai kaip cia viskas vyksta? Juk vistiek egzaminus reikes laikyti o per toki laika kaip ta kalba ismokti ..

O taip norejau ir noriu i ta Erasmus  verysad.gif


Tai rinkis universitetą, kuriam įmanoma mokytis anglų kalba. Aš važiavau į Turkiją, į universitetą, kuriam dėstomoji kalba - anglų. Visose paskaitose.
Dažnai būna, kad šalyse kaip Ispanija, Italija, Graikija, Portugalija, Vokietija, ypač Prancūzija yra reikalavimas mokėti tos šalies kalbą ir anglų kalba ten nedėstoma. Bet būna ir atvejų, kad universitetas siūlo tam tikrą kiekį kursų, dėstomų anglų kalba (kaip, pvz, daro Lietuvos universitetai). O tokiose šalyse kaip Danija, Švedija, Norvegija, Olandija praktiškai visos paskaitos anglų kalba.
Atsakyti
Aš prieš porą savaičių grįžaus iš Erasmus Prancūzijoje, tai tikrai viskas buvo anglų kalbą, paskaitos, egzaminai. Tikrai nėro ko norsies nukabinti, pasirinkimas kur važiuot platus. smile.gif
Atsakyti
Aciu labai uz geras naujienas! 4u.gif

Ir kaip ispudziai bendrai is Turkijos ir Prancuzijos? Kokia specialybe studijuojat?
Nes gal kas studijuoje Teises ir gali pasidalinti patirtimi.. daug dilemu kyla renkantis sali ir tiesa sakant nerimo yra del to kad pasirinkti gera univesiteta, nes kiek pasiskaiciau tai vienur tikrai yra lengva, atlaidziau ziuri o kitur ir naktys bemieges buna g.gif
O taip pat is karto renkantis universiteta galima suzinot ar visos paskaitos vyks anglu kalba?

Atsakyti
Sveikos, gal kas galite atsiųsti Erasmus motyvacinio laiško pavyzdį?
Būčiau labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(Sinceraaa @ 2013 01 09, 22:15)
Aš prieš porą savaičių grįžaus iš Erasmus Prancūzijoje, tai tikrai viskas buvo anglų kalbą, paskaitos, egzaminai. Tikrai nėro ko norsies nukabinti, pasirinkimas kur važiuot platus. smile.gif

sveika, kur ir ką mokeisi? kokie įspūdžiai? 4u.gif
Atsakyti
Mokiausi La Rochelle miestelyje, turizmą. Įspūdžiai geri, įvairiapusė patirtis, mokslai gan sunkūs buvo, bet įveikima. Jeigu yra galimybė tikrai reikia bandyti smile.gif
Atsakyti
Pazistami studijavo Ispanijoje ir tikrai abu nemokejo ispanu k. Viskas buvo angliskai. Drasiau! smile.gif
Atsakyti
O į Erasmus praktiką yra važiavusių? Labai įdomu būtų paskaityti įspūdžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretulcikas @ 2014 01 14, 16:35)
O į Erasmus praktiką yra važiavusių? Labai įdomu būtų paskaityti įspūdžius  4u.gif


Yra 4u.gif
Galėsiu plačiau parašyt po poros mėnesių smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif perėjau atranką ir važiuosiu į Turkijos Ege universitetą, gal yra jau buvusių ar irgi planuojančių ten važiuoti?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nuo nuo dabar svajoju apie ERASMUS ir laukiu 2015/16 metų atrankos, planuoju apie išvykimą rudenio semestrui. Dabar studijuoju KTU, finansus.
Gal yra dar merginų planuojančių kitais metais išvykti mokytis kitur? Kur norėtumėt ir kodėl? Man labai sunku rinktis šalį doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Galbūt kas nors buvot Turkijoje, Alanijoje ir nuomojotės butą?
Atsakyti