Įkraunama...
Įkraunama...

***Daktaras Hausas***

QUOTE(Lithium @ 2011 05 03, 21:37)

beje mane labai užveža jo daina atlikta 7 sezone. Kas nenorit spoilintis, neklausykit (dedu nuorodą, kur video nėra, tik daina) http://www.youtube.c...h?v=tazieOh2FBg


oo,tai šita gerulė biggrin.gif Visas šitas epizodas jėga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 05 03, 20:37)
o čia dainuojantis  Hugh Laurie
beje mane labai užveža jo daina atlikta 7 sezone.

Niu fainas jis! wub.gif ax.gif
Ir cia visai ir nieko...(vat ilindau gi,vadinas dainos paklausyt,niu!) doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis merginos, jungiuosi prie jusu jei priimsit ax.gif
pasirodo ne visus sezonus siuziurejus esu... bigsmile.gif
net "atkutau" radus nauju seriju nete rusu kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 05, 11:20)
labutis merginos, jungiuosi prie jusu

Prasom-praaaasom! 4u.gif biggrin.gif
Vat dukterecia dave man rusu kalba dubliuota Hausa g.gif nelimpa... schmoll.gif Musu "tv3"isis geras! thumbup.gif Ir balsas,man atrodo tinka! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2011 05 05, 13:17)
Prasom-praaaasom!  4u.gif  biggrin.gif
Vat dukterecia dave man rusu kalba dubliuota Hausa  g.gif nelimpa... schmoll.gif Musu "tv3"isis geras!  thumbup.gif Ir balsas,man atrodo tinka!  drinks_cheers.gif

as dabar 5 sezona rusu kalba ziuriu. nu limpa man Hausas nerealiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 05, 12:20)
labutis merginos, jungiuosi prie jusu jei priimsit  ax.gif
pasirodo ne visus sezonus siuziurejus esu... bigsmile.gif
net "atkutau" radus nauju seriju nete rusu kalba blush2.gif


na, čia oficialiai ir ne geltonai aptariame serijas iki 6 sezono, nes tiek parodė tv3. Jei norėsi kažką apie tolesnius sezonus, prašom geltonint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 05 05, 15:39)
na, čia oficialiai ir ne geltonai aptariame serijas iki 6 sezono, nes tiek parodė tv3. Jei norėsi kažką apie tolesnius sezonus, prašom geltonint biggrin.gif

tai supratau ax.gif
kolkas dar tik 5s ziuriu
idomu ar Kadi prisipazins Hausui, bet pagal ji tai meile kazkokia nesamone rolleyes.gif
Atsakyti
manyčiau tas nesusipratimas tarp jų yra kažkoks serialo kabliukas - bus/nebus ir pan. Iš to noras toliau žiūrėt atsiranda, kažkokie spėliojimai ir t.t.

Aš realiai, meilės tarp jų nenorėčiau, nes manyčiau happy end'o nebūtų schmoll.gif o tada Kadi išeitų iš serialo, nes juk Hausas serialo esmė blink.gif
Atsakyti
mjo... man dar ta serija kur Hausas metadona vartojo patiko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2011 05 03, 13:10)
aš tai 7 žiūriu, tik nebedaug ten serijų benusisšviečia. o nežinot, 8 bus ar ne?  g.gif

Tikiuosi, kad bus mirksiukas.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2011 05 05, 22:26)
manyčiau tas nesusipratimas tarp jų yra kažkoks serialo kabliukas - bus/nebus ir pan. Iš to noras toliau žiūrėt atsiranda, kažkokie spėliojimai ir t.t.

Aš realiai, meilės tarp jų nenorėčiau, nes manyčiau happy end'o nebūtų  schmoll.gif o tada Kadi išeitų iš serialo, nes juk Hausas serialo esmė  blink.gif

Žiūrėdamos toliau sužinosit, bet galiu pasakyt kad tas kabliukas yra ir bus ir ne buti happy endas turi but mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 05, 21:33)
mjo... man dar ta serija kur Hausas metadona vartojo patiko 

Cia tai joooooo!!!! drinks_cheers.gif (net pati patikejau doh.gif ir be metadono....) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jei kabliukas dings, serialas nueis šuniui ant uodegos. Nors esu įsitikinusi, akd visi geri serialai negali tęstis velniažin kiek sezonų. paskui ima prastėti. Pvz ir Hausas buvo smarkiai paprastėjęs, kai su tuo policininku serijos buvo.
Atsakyti