Įkraunama...
Įkraunama...

***Daktaras Hausas***

na ka,. ziuriu paskutine serija 5sezono... reikia eit mergyciu paimt is darzelio, bet negaliu atsitraukt doh.gif
idomu, ar tikrai Hausas kazka "pajaute" Kadi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2011 05 05, 22:45)
Tikiuosi, kad bus  mirksiukas.gif  cool.gif


kiek dabar skaičiau yra kažkoks konfliktas tarp kūrėjų ir fox kanalo, tad greičiausiai arba baigsis arba persikels į kitą kanalą g.gif bet dar niekas, kaip suprantu, neaišku, nors 7 sezono 3 serijos beliko.
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 06, 15:32)
na ka,. ziuriu paskutine serija 5sezono... reikia eit mergyciu paimt is darzelio, bet negaliu atsitraukt doh.gif
idomu, ar tikrai Hausas kazka "pajaute" Kadi... g.gif


na ir kaip finalas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 05 06, 19:14)
na ir kaip finalas?  biggrin.gif

nezinau ka pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi jau kuris laikas kaip Hausą žiūriu,nu patinka labai thumbup.gif mačiau per tv penktą sezoną (beveik visą), na,o dabar žiūriu ketvirta,pradėjau nuo pirmo,kad suprasčiau viską hihihi.gif o va kas dėl aštunto sezono, tai aš per radiją girdėjau,kad aktorius Hugh Laurie metė aktorystę kuriam laikui ir pasinėrė į muziką g.gif tai tikėkimės,kad grįš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 05 06, 19:24)
nezinau ka pasakyt biggrin.gif

doh.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
8 sezonas tikrai bus, o tas konfliktas kaip supratau del aktoriu atlyginimu ir seriju skaiciaus, finansavima nori mazint.
Atsakyti
Nu nebeisivaizduoju ka dar gali per 8 sezona rodyti g.gif . Jau 7-ame kai kurios serijos nuobodokos.Toks truputi issikvepes sezoniukas man pasirode.
Atsakyti
tuomet geriau užbaigtų, kol dar aukštumoj blink.gif
Atsakyti
8 sezono žiūrėtojos, kaip jum 22 serija? siaubas kaip kraupau aš per tą jo operaciją, o dar tas mano įprotis žiūrint hausą pietaut
Atsakyti
kaži daug žiūrinčių 8 sezoną? biggrin.gif

Skaitėt Žmonėse apie Hausą ir muziką? Ai, dar vakar vaikai apie peliuką per TV 1 filmą žiūrėjo. Toks keistas ten Hausas. Jam laaaabai netinka tokia šukuosena biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif

Aha,jis ten toks jaunas! rolleyes.gif Tikrai jam netinka! drinks_cheers.gif
Atsakyti