Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

sveikuciai,
pabandysiu padelioti savas mintis ir paprasyti keliautoju pagalbos. si musu seimos kelione bus pirma, todel iskile nemazai klausimu,
gruodzio viduryje isvykstame 10 dienu i chark bay miesteli, gyvensime viesbutyje kuriame viskas iskaiciuota. tai vat dabar klausimeliai
1. ar imti atskirai su savimo vaikui (1.9men.) sulciu?
2. ar imtis seimai su savimi geriamojo vandens?
3. ar imti naktini puoduka vaikui? ar bus viesbutyje?
4.kiek ir kokiu rubu paiimti?
5.zinome kad oras tuo laikotarpiu bus apie +22-25, taciau vesoki vakarai. ka tai reiskia? kokius mazdaug rubus imtis?
6. ka daryti jei yra pietu metas o vaikas miega? berods maisto is kavines nestis i kambari negalima, kaip jus spresdavote sias problemas?
7. ar naudodavotes aukliu, esanciu viesbutyje paslaugomis?
8. kokios aplinkui ir paciame miestelyje yra lankytinos vietos?
9. ka daryti del skiepu, skiepytis ar ne, jei taip nuo ko?
10.ir apskritai ka dar reiktu zinoti?
11. del vizu, siaip kelioniu agenturoje sake, kad jeigu muitineje pasakysi kad is viesbucio niekur neisi tai nereikes vizu, tklsiau nereikes uz jas moketi. ar kas nors taip daret?
12. ar kambarinems palikenedavote kasdien arbatpinigiu? jei taip po kiek?
aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sveika Elze2 pabandisiu tau kai kur pagelbet,nors Egipte buvau viena karta priesmenesi,bet turiu patyrties ir is Turkijos kelis kartus buvom:
1.Visose viesbuciose galima gauti karsto ar salto virinto vandens nupirk vaikisku arbatu granulese,nereikes vezti buteliu sulciu,nors pas mus viesbuti sultis buvo naturalus is pokeliu,jei duodi nebus jokiu problemu.
2.Tikrai veztis nereikia,dalins viesbuti daug ir nemokamai,nes pas jus all.
3.O kam neprasciau nuvest i tualeta,nereikalingas svoris.
4.Rubu ivairiausiu ir vaikui ko daugiau,nuo maudimuku butinai neuzmirskit iki striukiu.As buvau spalio pabaigoi,tai bernui savo dejau maikute su ilgom rankovem ir ant virsaus silta megztini.Mes pajautem ka reiskia saltas stiprus vejas.
5.Garderobas vasariniu ir rudieniniu rubu.
6.Jokiu problemu su maistu niera,nes pietums duoda mazdaug trys valandas,pas mus buvo nuo 12.30 iki 15.30 jei neklistu,ar pries ar po miego galesit nueiti.
7.Ne,daug teveliu tampo miegancius vaikucius-sedi recepsine o vaikai ant foteliuku miega lotuliukas.gif
8.-
9.Klausiau pas vaiku daktare,skiepitis tikrai nereikia thumbup.gif
10.Kazkokia nesamone,pirma kart girdziu,pas mus i Lietuva taipat atvazioja daug sveciu is ivairiu saliu su vizom,tai ka jei jie prizades kad visa laika praleis viesbuti jiem nereikes vizu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Butinai agenturoi ten kur perkat kelione kad noryte vietoi gauti vizu,aerooste atstovai tezturo ar novaturo priklauso is kur perkate kelione,priklijos vizas.
12.Taip,kiekviena diena po 1-2 $.Tiesa ten kambarius tvarko vyrai,aplamai ten moteris nedirba,o priziuri vaikus,tai visas personalas bus tik vyrai mirksiukas.gif
Jei dar kokiu klausimu klausk,jei galesiu padesiu,nes pati zinau kiek klausimu, kai vazioji pirma karta.Ir dar mazas patarymas paskaityk atsilepimus rusu saitose apie savo viesbuti,tikrai daug turesi info kur tau pravers.Koks tavo viesbutis?
Geru atostogu!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma. mano viestucio pavadinimas "sunrise select island view ***** ". kiek sake kelioniu agenturoje tai jis yra naujas, dirba tik antra sezona. kiek tiesos nezinau ir nesigilinu. vaziuojame mes is blegijos kelioniu agenturos neckermann, todel ir uzdaviau ta klausima apie vizas, nes pats darbuotojas tai sake. jis sake, kad pirma karta nezinojo tai pirkosi vizas, o kita karta nesipirko ir nesiruosia pirktis ateityje. tai mes klausem ar cia taip galima pagal istatymus. tai jis sake, kad tipo taip, bet egiptieciu muitininkai tuom patenkinti nebuna, bet praleidzia ir ideda i pasus kitokiu tipo vizas kurios yra free. del sulciu ir vandens tai klausiau todel, kad jeigu visas maistas yra sureguliuotas valandomis, tai pagalvojau kad siaip sau neispuolus valgymo valandai negalima ateiti i kavine ir pasiimti ko tau reikia. nu bet zinosiu bandysim nieko nesiimti. nu dar musu privalumas toks, kad aptarnavimas visa para, nes daugiausiai visur aptarnavimas buna iki 24val.
ir dar paaiskink ka reiskia mini club vaikams nuo 3-12metu. kas ten buna? ka jie ten veikia? ar ten jaunesniu neileidzia? nes mano mazoji 1.10men.
manau atsotogos bus super. tik gaila kad piramidziu neteks pamatyti nes jos kitame juros krante uz 500km. verysad.gif o kazin gal prie viesbuciu buna kokiu kaip turistiniu autobusiuku ar ko? nu kad pavyzdiui parinktu poilsiautoju grupele ir paveziotu po kokias izymias vietas ar ne?
aciu 4u.gif
ai ir dar prisiminiau. o tarkim vaistu veztis ar ten gydytojas bus. nu zinai maza ko, ar kosulys ar sloga vaikus uzpultu?
Atsakyti
QUOTE(elze2 @ 2006 11 27, 12:52)
aciu uz atsakyma. mano viestucio pavadinimas "sunrise select island view ***** ". kiek sake kelioniu agenturoje tai jis yra naujas, dirba tik antra sezona. kiek tiesos nezinau ir nesigilinu. vaziuojame mes is blegijos kelioniu agenturos neckermann, todel ir uzdaviau ta klausima apie vizas, nes pats darbuotojas tai sake. jis sake, kad pirma karta nezinojo tai pirkosi vizas, o kita karta nesipirko ir nesiruosia pirktis ateityje. tai mes klausem ar cia taip galima pagal istatymus. tai jis sake, kad tipo taip, bet egiptieciu muitininkai tuom patenkinti nebuna, bet praleidzia ir ideda i pasus kitokiu tipo vizas kurios yra free. del sulciu ir vandens tai klausiau todel, kad jeigu visas maistas yra sureguliuotas valandomis, tai pagalvojau kad siaip sau neispuolus valgymo valandai negalima ateiti i kavine ir pasiimti ko tau reikia. nu bet zinosiu bandysim nieko nesiimti. nu dar musu privalumas toks, kad aptarnavimas visa para, nes daugiausiai visur aptarnavimas buna iki 24val.
ir dar paaiskink ka reiskia mini club vaikams nuo 3-12metu. kas ten buna? ka jie ten veikia? ar ten jaunesniu neileidzia? nes mano mazoji 1.10men.
manau atsotogos bus super. tik gaila kad piramidziu neteks pamatyti nes jos kitame juros krante uz 500km.  verysad.gif  o kazin gal prie viesbuciu buna kokiu kaip turistiniu autobusiuku ar ko? nu kad pavyzdiui parinktu poilsiautoju grupele ir paveziotu po kokias izymias vietas ar ne?
aciu  4u.gif
ai ir dar prisiminiau. o tarkim vaistu veztis ar ten gydytojas bus. nu zinai maza ko, ar kosulys ar sloga vaikus uzpultu?

Mini klubas tai vaiku kambaris,kur gali palikti vaika,jie ten zaidzia,piesia ir t.t
Jei yra viskas iskaiciota,tai problemu su vandieniu ir sulviu nebus kiekvienam bare ji gale paimti.
Vaistu veziau ivairiu ,nuo viduriavimo,temperaturos,kosukio,slogos,ausu uzdegimo.ir t.t ziurek kom tavo vaikas dazniau serga as turejau labai daug vaistu,nes negali zinot kas tave laukia kitoj sali drinks_cheers.gif Aisku ten turi but ir gydytojas,bet jums reikia draudimo,aiku priims ir be jo tik sumokesite labai daug pinigu,o cia draudimas grazins. thumbup.gif As net nuo nudegimo paimiau ir man prireike,nes mano vaikas sumaise karsta su saltu vandieniu ir apsiplikino verysad.gif
Atsakyti
Laba diena. Sausio 17 d. isvaziuojam i Egipta, Sharm El Sheicha su vyru ir 1, 9 m. dukrele. Labai noretume ten vaziuot i ekskursija po Kaira, pamatyt piramides. Gal kas zinot, ar imanoma tokia ekskursija su tokiu mazu vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2006 12 15, 08:00)
Laba diena. Sausio 17 d. isvaziuojam i Egipta, Sharm El Sheicha su vyru ir 1, 9 m. dukrele. Labai noretume ten vaziuot i ekskursija po Kaira, pamatyt piramides. Gal kas zinot, ar imanoma tokia ekskursija su tokiu mazu vaiku?


Aš nerekomenduočiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2006 12 15, 08:00)
Laba diena. Sausio 17 d. isvaziuojam i Egipta, Sharm El Sheicha su vyru ir 1, 9 m. dukrele. Labai noretume ten vaziuot i ekskursija po Kaira, pamatyt piramides. Gal kas zinot, ar imanoma tokia ekskursija su tokiu mazu vaiku?


Aš irgi patarčiau piramides atidėti. Mes važiuojam už savaitės su 3 m. ir 7 m. vaikais, bet į Kairą nerizikuojam. Tiesa, galima gi ir lėktuvu ten skristi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2006 12 15, 09:00)
Laba diena. Sausio 17 d. isvaziuojam i Egipta, Sharm El Sheicha su vyru ir 1, 9 m. dukrele. Labai noretume ten vaziuot i ekskursija po Kaira, pamatyt piramides. Gal kas zinot, ar imanoma tokia ekskursija su tokiu mazu vaiku?

as irgi nerekomenduociau, mes su vyru vaziavom tai labai ilgai su autobusu, pavargom, varginanti kelione bet aisku labai bent man idomi
aisku jei su tokiu maziuku vaziuoti tai jau reikia kelioniu atsisakyti nes vaikui yra sunku ir taip karsta viskas pasikeicia ir pati nepaiilsesi, as nesenai buvau su panasaus amziaus maziuke Kretoje tai teko laika leisti vietoje dauguma prie juros tongue.gif
Atsakyti
Jau šį šeštadienį skrendam su dukryte į Hurgadą ir iškilo toks klausimas: prieš mėnesi pradėjau pratinti ant puoduko, ir tik dabar susivoke vaikas kam jis skirtas ir ką ten reikia daryti, tad nežinau ar verta tą gromezdišką daktą su savim vilktis, gal viežbuti bus, patarkit blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. Manau, reiks bandyt viena karta man vaziuot i Kaira, vyra su vaiku palikus ilsetis, o kita karta leisti i ta kelione vyra. Taip abu pamatytume piramides ir vaikui nereiketu vargti thumbup.gif
Atsakyti
O jus su vaikais vaziuojat ir kokio amziaus vaikai? Isivaizduoju kad biski sunkoka su vaiku vaziuoti,nes vistiek klimatas skiriasi....
Atsakyti
QUOTE(J.G. @ 2006 12 20, 14:29)
O jus su vaikais vaziuojat ir kokio amziaus vaikai? Isivaizduoju kad biski sunkoka su vaiku vaziuoti,nes vistiek klimatas skiriasi....

aš taip pat bijočiau su mažu vaiku važiuoti rolleyes.gif būtų nepoilsis ax.gif
Atsakyti