Įkraunama...
Įkraunama...

Į Egiptą su vaiku

pazistama vaziavo su 3 metu vaiku tai jis visa laika zyze kad namo nori ir nenorejo niekur eiti is viesbucio, is viso poilsio ne tai kad nebuvo,bet ir vaikui neidomu buvo ir pati nieko nepamate doh.gif
Atsakyti
O mes važiuojam su 3m. ir 7m. vaikais ir nebijom nieko. tongue.gif Nusiteikėm, kad bus smagu, pamatysim kitą šalį ir dar pailsėsim. mirksiukas.gif Juk to ir važiuojam. smile.gif
P.S. Truputį nerimavau, bet grįžo draugai su panašaus amžiaus vaikais, visi patenkinti, jokių nesklandumų nebuvo.
Atsakyti
Mamytes, kas vezat vaikiukus i Egipta, pagalvokit apie kondicionierius, pasiimkit plonas ausytes dengiancias kepurytes ar skarytes ir daug dregnu (ir spirituotu) serveteliu.
Gaila buvo vaikiuku, kurie skrendant namo sedejo su didziausiais snargliais...
Atsakyti
Dabar jau ne ta temperatura kad naudotis kondicionerium.mums spalio pabaigoi ji reikedavo tik diena ir tai kai iseidavom is kambario,o bunant kambari pakako atidaryti balkona mirksiukas.gif
Dabar Egipte nakti apie 13,tai manau kad kondicionerium jus visai nesinaudosite,pries savaite ziurejau naktis visai saltos ten buvo 6 laipsniai.
O su delita sutinku vaikai pasildintam baseine nardo, taskosi,o islipe didelis vejas -taip labai lengvai galima gauti ausu uzdegima,tai vaistukus nuo jo tikrai paimkite.
Nesirgite ir geru jums atostogu!!! vacation1.gif vacation4.gif vacation1.gif
Atsakyti
Sveikos,
mane vyras įkalbinėja važiuot į Egiptą kovo mėn. su pusės metų vaiku. Aš labai bijau, nežinau, ar verta?
Gal kas galit ką patarti. Čia perskaičiau, kad jokių problemų nebuvo su 8 mėn. vaikais, bet kaip su pusės metų?
Iš anksto ačiū!
Atsakyti
Sveikos, aš irgi norėčiau patarimuko: ruošiamės važiuoti balandžio mėn. su 5 ir 9metų vaikais, kur geriau į Hurgadą, ar kitą kurortą ? Aišku ir kur pigiau...
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 01 07, 17:38)
Sveikos, aš irgi norėčiau patarimuko: ruošiamės važiuoti balandžio mėn. su 5 ir 9metų vaikais, kur geriau į Hurgadą, ar kitą kurortą ? Aišku ir kur pigiau...


Kadangi mes tik prieš savaitėlę grįžom, tai galiu pasakyti tiek: mūsų vaikai 3 ir 7 m., važiavom į Šarmą, nes norėjom tik pailsėti ir buvom vienoje ekskursijoje. smile.gif Pigiau yra Hurgadoje (taip sakė dažnai vykstantys į Egiptą). Mūsų vaikams kelionė praėjo puikiai, tik mažosios viduriukai palaisvėjo jau Lietuvėlej. ax.gif Ten kiekvieną dieną duodavau po Linex kapsulę ir prieš važiuojant abi buvo paskiepytos. smile.gif Abi mergaitės sakė ir vėl važiuos kitais metais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2007 01 07, 20:16)
prieš važiuojant abi buvo paskiepytos. smile.gif

kokį skiepą darėt g.gif

o norinčioms važiuot balandį nebus per karštą ????
Atsakyti
Mes irgi sausio 17 d. išvažiuojam i Egiptą, Sharm el Sheicho miestą. Kelionės agentūroj patarė rinktis būtent šį miestą, nes ten ramiau su vaiku, Hurgada labiau tinka jaunimui, norinčiam pašėlti. Bet jau taip mus informavo. Paskiepijom savo 1,8 m. dukrytę nuo hepatito A (būtina paskiepyt likus bent jau 2 savaitėms iki kelionės), kaina - 100 Lt.

Papildyta:
problemų nebuvo su 8 mėn. vaikais, bet kaip su pusės metų?

[/quote]
Girdjau, kad su mažiausiai problemų su krūtimi maitinamais vaikais, nes tada nėra didelės rizikos užsikrėsti per maistą.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 01 08, 11:57)
Paskiepijom savo 1,8 m. dukrytę nuo hepatito A (būtina paskiepyt likus bent jau 2 savaitėms iki kelionės), kaina - 100 Lt.

o tai šitas nebuvo privalomuose skiepuose???
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 08, 13:21)
o tai šitas nebuvo privalomuose skiepuose???

O as buvau pas gyditoja pries kelione ir sake,kad vaikams 5 ir 10 metu jokiu skiepu nereikia,taip ir prabuvom be ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 08, 12:21)
o tai šitas nebuvo privalomuose skiepuose???

Ne, privalomuose skiepuose nebuvo. Tai pasirenkamas, mokamas skiepas.
Atsakyti